Подсъзнанието може всичко/69 Линкове за всички техники има на 1 стр.

  • 57 276
  • 754
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 246
Подсъзнанието бунтува ли се срещу това да се преместиш в чужбина?
Най-вероятно да. Защото опитвам от доста дълго време и все не ми се получава. Един път ми се получи, но беше за кратко и пак трябваше да се върна.

# 346
  • Мнения: 240
Сега чета  една книга на Естер и Джери Хикс от спиралата и там съветът за успокояване на нетърпението за сбъдване на желанието на Абрахам е да си казваме “ Аз съм направила всичко каквото трябва”. Това е за да не излъчваме вибрация  “искам, липсва ми”.

# 347
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 678
Искам да повиша самооценката си, увереността в себе си. Дали бихте ме насочили към подходяща техника?

# 348
  • Мнения: 2 246
Сега чета  една книга на Естер и Джери Хикс от спиралата и там съветът за успокояване на нетърпението за сбъдване на желанието на Абрахам е да си казваме “ Аз съм направила всичко каквото трябва”. Това е за да не излъчваме вибрация  “искам, липсва ми”.
Аз на този етап вече нямам и вяра, че мога да го постигна... А нетърпението се поражда от факта, че много време минава и нищо не се "случва", а през останалата част не съм много заета с други неща и няма как да не мисля в тази посока и да искам да "побутна" нещата.

# 349
  • Мнения: 240
Сега чета  една книга на Естер и Джери Хикс от спиралата и там съветът за успокояване на нетърпението за сбъдване на желанието на Абрахам е да си казваме “ Аз съм направила всичко каквото трябва”. Това е за да не излъчваме вибрация  “искам, липсва ми”.
Аз на този етап вече нямам и вяра, че мога да го постигна... А нетърпението се поражда от факта, че много време минава и нищо не се "случва", а през останалата част не съм много заета с други неща и няма как да не мисля в тази посока и да искам да "побутна" нещата.
И аз съм в същото положение, вода наричах, желания писах и т.н. Но не мога да ги пусна и вместо да се оправят нещата, те... (няма да продължа). Вярвах, бях сигурна, че ще се случат, но вече съм отчаяна.

# 350
  • Мнения: 2 246
Сега чета  една книга на Естер и Джери Хикс от спиралата и там съветът за успокояване на нетърпението за сбъдване на желанието на Абрахам е да си казваме “ Аз съм направила всичко каквото трябва”. Това е за да не излъчваме вибрация  “искам, липсва ми”.
Аз на този етап вече нямам и вяра, че мога да го постигна... А нетърпението се поражда от факта, че много време минава и нищо не се "случва", а през останалата част не съм много заета с други неща и няма как да не мисля в тази посока и да искам да "побутна" нещата.
И аз съм в същото положение, вода наричах, желания писах и т.н. Но не мога да ги пусна и вместо да се оправят нещата, те... (няма да продължа). Вярвах, бях сигурна, че ще се случат, но вече съм отчаяна.
Да. А отчаянието не води до нищо добро Sad Това е ниска вибрация и от нея не може да се случат хубави неща.

# 351
  • България
  • Мнения: 3 617
Сега чета тази книга.Малко е скъпичка 30лв,но си заслужава.
Все още съм малко над половината (над 600с. е)
Но се почувствах длъжна да я споделя.Толкова много полезни неща има .

# 352
  • Мнения: 118
Искам да повиша самооценката си, увереността в себе си. Дали бихте ме насочили към подходяща техника?
Една от добрите техники е да си направиш един дълбок и честен самоанализ. Първо трябва да разбереш кой е източникът на ниската самооценка. Има много и хубави книги от психолози на тази тема. Също много от тях имат сайтове и блогове с много полезни статии. Но работата със себе си изисква много усилия от твоя страна, да излезеш от зоната си на комфорт и много упоритост, защото може да ти отнеме години, докато промениш мисленето си и начина, по който се възприемаш.

# 353
  • Мнения: 240
Auspicious и mama na iv,  разбирам ви. И аз въртя едни желания в главата си от няколко години и не по-добре, а в някои случаи и по-зле се получава. Направила съм всички техники, които съм чула или прочела, четох  книги и какво ли не още.
Убедена съм , че тъй като всичко във Вселената е енергия, вълни които носят информация и вибрация,  собствените ни вибрации и енергията която излъчваме са от съществено значение. Винаги, когато съм нетърпелива, разочарована че не се случва желанието и започвам да се съмнявам, че въобще ще се случи ,  то наистина не се случва. Но, ако успея да спра да мисля колко много искам еди-какво си да се случи и да се навивам, колко ми е важно това, нещата се подреждат. Получавало се е дори, когато съзнавам колко държа на резултата, но съм правила нещата като на игра. Хубави неща са ми се случвали, дори по-хубави отколкото съм мечтала, а тогава не знаех нищо за Закона за привличането, за вибрации и енергия. Просто бях убедена, че  мечтаните неща ще ми се случат по един или друг начин, само трябва да продължавам да правя нещата.

# 354
  • Мнения: 2 246
Mimileta, напълно съм съгласна. А ако го чувстваш като игра е още по-хубаво и тогава сякаш всичко се случва с лекота. Nature Sparkles

# 355
  • Мнения: 8 600
E, добре, но правите ли всичко, за да се случат тези мечти? Работа, работа, работа е нужна.
Само с мисъл по-трудно става.

# 356
  • Мнения: 2 246
E, добре, но правите ли всичко, за да се случат тези мечти? Работа, работа, работа е нужна.
Само с мисъл по-трудно става.
Аз доколкото разбирам "работата" трябва да е вътрешна т.е. да работим върху собствените си пречки и убеждения. Поне и моят опит доказва, че каквото и да правя външно и да се натискам, нищо не става. Или става по-зле или не е баш това, което искам. За мен работата със собсвеното ми съзнание е много по-трудна, отколкото физически да прекопая една нива, примерно Sweat Smile
Не знам... При вас как е?
А пък за подсъзнанието не искам и да отварям дума... Там кой знае какво се крие.

# 357
  • Мнения: 8 600
Аз под работа разбирам не само психическа работа, а всякакви мероприятия, дейности, които водят към целта.
Например:
 Цел- да имам автомобил - събирам пари, чета за автомобилите какъв е хубаво да си купя, ангажирам/търся хора да ми помогнат с техн. преглед, чета и търся информация къде ще го застраховам, каква е процедурата по узаконяването му, търся къде ще го паркирам около дома/купувам гараж, паркомясто.

# 358
  • Мнения: 5 459
Петенцееее, защо спря да пишеш? Как си?

# 359
  • Мнения: 2 246
Аз под работа разбирам не само психическа работа, а всякакви мероприятия, дейности, които водят към целта.
Например:
 Цел- да имам автомобил - събирам пари, чета за автомобилите какъв е хубаво да си купя, ангажирам/търся хора да ми помогнат с техн. преглед, чета и търся информация къде ще го застраховам, каква е процедурата по узаконяването му, търся къде ще го паркирам около дома/купувам гараж, паркомясто.
Това е логичният път, да.
Пример: Искам да замина за Щатите. Чета, ровя се, питам по форуми. Наясно съм ,че ми трябва виза, за да стигна до там. Но пък няма как да я получа, защото не отговарям на условията. В такъв случай не виждам как физически да продължа да упорствам като критериите им са против мен и няма как да ги изпълня за години напред. Това е само пример, но горе-долу при мен нещата така стоят.   

Общи условия

Активация на акаунт