Подсъзнанието може всичко/69 Линкове за всички техники има на 1 стр.

  • 57 508
  • 754
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 15 619
Luna, чела съм поста ти относно усещането след като си получила желаното и какво те радва и цениш в момента. Още тогава исках да те попитам не си ли си мечтала и искала да имаш точно това, ценното,което имаш сега.
Както всеки човек, и аз искам повече и повече. Лакомията ни е присъща. Какво правим... Втелясваме се по нещо, вперваме цялото си съзнание в него, а в момента, в който го получим,  или ни е безразлично, или вече ни е все тая... Замисляла съм се защо не съм получавала в ъв времето, когато съм го искала и единственият отговор, който ми идва, е, че никога не ми е било нужно.
 А онова, което имам, не съм го мечтала, знаела съм, че ще го имам. Не съм натискала нито себе си, нито съм пришпорвала мислите се по въпроса. И го приемам като подарък. Не отсега.
Аз отговарям на въпроси, питайте, когато искате.
П.П. Аз правя разлика между "знание, знаене", че нещо ще се случи и желанието нещо да се случи. Дано ясно съм се изразила.

# 376
  • Мнения: 1 831
Благодаря момичета за позитивизма. Изследването  само потвърдиха диагнозата ми . Но майната му и това в колекцият ми със заболявания. Дано тези изпитания да са за хубаво.  КАкво е хоопонопону?
И имам няколко въпроса. Сега след и тази диагноза ми трябва спокойствие, та съм в силен процес на търсене на работа.
Знам ,че се пишеше нещо на обувките ,на едната се пишеше РА (Бога на слънцето) ,а на другата ... забравих Sad НЕщо подобно бях чела.
Другия ми въпрос е с ритуала за работа на растяща луна , в който се слага в един буркан мед ,после орехи и кайсий, изяждат се в полунощ ... Всичко ли трябва да се изяде ,защото е много гадно  и накъртва и то в полунощ Grinning 
И още нещо щях да питам ,ама забравих какво Grinning

# 377
  • Мнения: 724
РА-БОТА
На едната се пише РА, на другата- Бота( в смисъл обувка), вървиш към твоята работа. Нещо такова беше.
Успех в търсенето!

За Хо' опонопо има линк на първа страница, Духовни учения.

# 378
  • Мнения: 8 799
@6u6ulina
На колко интервюта ходи? На колко обяви/ден отговаряш? Четеш ли в интернет как да отговаряш на въпросите на HR? Как се обличаш за интервю? Всичко е важно, до най-дребния детайл. Оправи CVто според най-новите моди в графичното оформление, да направиш впечатление ( и не повече от 1 стр.)

За  болестите - търси причините и ги отстранявай една по една. Медицината само лекува симптомите. Във ФБ можеш да послушаш Н. Кобилкина, беше качила едно видео за болестите, много полезно нещо.  Послушай и другите и видеа, по различни теми са, много полезни техники там научих. И за вибрациите, и за  духовното, и за секса.

# 379
  • Мнения: 1 831
Пускам CV винаги ,когато си харесам някоя работа ,но до момента никой не ми е звънял . Пеликана е закачен от началото на януари. Всеки ден съм в Джобс и всички възможни сайтове, всичките ми приятели и познати знаят ,че си търся друга работа ,ама някак не се получава ,мамка му.
Колкото до болестите знам къде ми е проблема и че идва всичко от вътре. От доста време не съм щастлива в любовен план. Буквално изгубих всякаква вяра и надежда дори в Господ . Толкова много удари получих последните години ,че дори не смея да мечтая ,за да не се срина пак. За мен мечтите са нещо ,което никога няма да се случи. И знам че съм на грешния път като мисля по този начин ,но някак си вече не искам да отворя душата си ,не искам да остана разочарована. Някак си вече си мисля ,че колкото и добро да правих и да желаех, нищо не ми се отблагодари ,когато аз имам нужда. Буквално вече живея ден за ден .. но пък все още съм усмихната и ведра, с приповдигнато настроение ,което ме учудва след толкова простотия . Съжалявам за спама

# 380
  • Мнения: 6 171
За съжаление животът е несправедлив и за сетен път се убеждавам ,че каквото и да правим ,ако ни липсва късмета ,с каквото и да се захванем ,само надеждите ще ни останат  Close

# 381
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 731
За съжаление животът е несправедлив и за сетен път се убеждавам ,че каквото и да правим ,ако ни липсва късмета ,с каквото и да се захванем ,само надеждите ще ни останат  Close
Не мога да се съглася с това твърдение. Понякога просто не оценяваме късмета си. Имаше едно много интересно клипче преди време някъде из форумите,как един човек, колкото и до го напътстваше съдбата в правилната посока, все си мислеше,че е грешна и тръгваше на обратната страна.

# 382
  • Мнения: 2 267
И при мен нищо не се получава от нещата, които искам. Години минаха и аз не мога да се откажа/откъсна от това си желание, но виждам, че не става и не става. Вбесявам се най-малкото. Не ми се стои тук.

# 383
  • Мнения: 1 278
За съжаление животът е несправедлив и за сетен път се убеждавам ,че каквото и да правим ,ако ни липсва късмета ,с каквото и да се захванем ,само надеждите ще ни останат  Close
Не мога да се съглася с това твърдение. Понякога просто не оценяваме късмета си. Имаше едно много интересно клипче преди време някъде из форумите,как един човек, колкото и до го напътстваше съдбата в правилната посока, все си мислеше,че е грешна и тръгваше на обратната страна.
Само че клипчето е художествена измислица, нагодена да предаде нечие авторско послание, мисъл или пропаганда, заложена в основата му чрез кинематографични похвати в случая. Не е реалността, така всеки може да си измисли сюжет, който да отговаря на неговото виждане, но не означава, че истина.

# 384
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 731
За съжаление животът е несправедлив и за сетен път се убеждавам ,че каквото и да правим ,ако ни липсва късмета ,с каквото и да се захванем ,само надеждите ще ни останат  Close
Не мога да се съглася с това твърдение. Понякога просто не оценяваме късмета си. Имаше едно много интересно клипче преди време някъде из форумите,как един човек, колкото и до го напътстваше съдбата в правилната посока, все си мислеше,че е грешна и тръгваше на обратната страна.
Само че клипчето е художествена измислица, нагодена да предаде нечие авторско послание, мисъл или пропаганда, заложена в основата му чрез кинематографични похвати в случая. Не е реалността, така всеки може да си измисли сюжет, който да отговаря на неговото виждане, но не означава, че истина.
Тц! Никаква художествена измислица.

# 385
  • Мнения: 1 278
Казвате, че е клип, в който "... един човек, колкото и до го напътстваше съдбата в правилната посока, все си мислеше,че е грешна и тръгваше на обратната страна. "В какъв образ се явява съдбата и как се разбира, че е тя, това документален клип ли е?
Вие във вашия живот знаете ли на 100%, че всеки избор, който правите е правилен, и как решавате за себе си, че вървите във вярната или обратната посока. Любопитна съм, аз за себе си не мога да кажа, защото не знам нищо, имам някаква теория, дали е вярна само времето ще покаже

# 386
  • Мнения: 2 267
Не знам за кое филмче говорите, ама все едно да си говорим за "Тайната", която е толкова повърхностен филм и няма кой знае колко общо с реалността и как се манифестират нещата на подсъзнателно ниво.

# 387
  • Мнения: X
Имаше един игрален филм, в чието начало главният герой се молеше за знаци. В следващите кадри последователно пред него изкочиха няколко знака за приближаваща опасност, но той дори и не ги забеляза.
Предполагам, че за подобен пример говорите по-горе.
Това дали правилно сме разтълкуваме знаците за развитието на живота ни, може само в дългосрочен план да осъзнаем. Когато мине определено време и се обърнем назад - само тогава можем да разгледаме случилото се и предприетото от нас преди, да кажем, месец или година.

Последна редакция: пт, 15 фев 2019, 18:40 от Анонимен

# 388
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 853
Извинете, че се намесвам в темата, отдавна я чета.

Според мен и след определено време да се обърнем назад, пак няма как да знаем кое всъщност е било правилното. От примерно две възможности избираме едната, другата я пренебрегваме. И как като мине време да разберем правилно ли е било това решение или не?! След като не сме избрали другото, то вече е минало и няма как точно поради причината, че сме изоставили тази възможност, да знаем какво е щяло да стане, ако бяхме я избрали... Та много е относително това, кое е било правилно, кое не .... И как да разберем това "другото" до колко е щяло да бъде по-правилно...

# 389
  • Бургас
  • Мнения: 6 318
При всички положения по-добрия вариант според мен е да направиш каквото можеш и знаеш, отколкото да се отказваш защото няма смисъл.Пък и ако искаш винаги има надежда да ти се даде.Но егото е силно наранено, защото трябва да моли и зависи от друга сила, а това не е лесно.

Общи условия

Активация на акаунт