Аджибадем Сити Клиник - Болница Токуда - тема 28

  • 54 197
  • 747
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 775
Обясни ситуацията на регистратурата, сигурна съм, че ще те вместят измежду часовете. Аз лично, когато се озовах в Токуда бях също с проблем и обясних каква е ситуацията..още на следващия ден ме прие следящото ме АГ, въпреки че имаше часове за след месец и в момента се чувствам късметлийка, че съдбата ни срещна. Стискам ти палци всичко да е наред!

# 631
  • София
  • Мнения: 1 323
Благодаря за отговора. Първото ми дете е родено нормално. Е сега при второто няма да ми се получи. Имам голяма миома на предна стена която освен че пречи на нормално, пречи и на секцио. Защото ще се реже точно върху миомата. Абе картинката е ужасна. Последно вчера при преглед в МД професора каза -ще се борим за твоя живот. Аз съм меко казано в паника. Сега се насочвам към Марков и Токуда, с надежда за човешко отношение и малко яснота по моя проблем. Просто искам лекар, който поне малко да покаже че знае какво прави. Така наоплаквах се, за което се извинявам. Лека бременност и раждане на всички.

Марков е уникален лекар и оператор! Добре си се насочила. Ако ти е толкова спешно, пиши ми на лс да ти дам личния му номер. Ходи и в МЦ Марковс и не е всеки ден в болницата , мисля, че беше само в понеделник и четвъртък

# 632
  • Мнения: 139
Здравейте на всички бъдещи и настоящи мами!
Следя ви от известно време и чета коментарите, но малко се пообърках с толкова лекари и искам да питам има ли някъде на сайта информация, кои са докторите, които израждат и които само следят бременност. Търсих, четох, но не открих нещо подобно. Или да звъня на регистратура да питам и да ме насочат. Бременна съм в 10 г.с.  Събрах добри впечатления и от вас и от други познати за много лекари и незнам как да избера някой от тях и от кой да тръгна. Знам, че ако не ми допадне лекаря мога да го сменя. Имената, които си обобщих са Д-р Нашар, Илиев, Богданова, Атанасова, Кирякова, Колева и Апостолова.
Правилно ли съм разбрала, че всичките израждат и следят бременни!?
Видях, че в понеделник ще има ден Ан отворените врати в Токуда, тогава ако отида дали ще придобия повече инфо за лекарите или само за отделението?!
Благодаря ви предварително! Simple Smile

# 633
  • София
  • Мнения: 1 268
Здравейте на всички бъдещи и настоящи мами!
Следя ви от известно време и чета коментарите, но малко се пообърках с толкова лекари и искам да питам има ли някъде на сайта информация, кои са докторите, които израждат и които само следят бременност. Търсих, четох, но не открих нещо подобно. Или да звъня на регистратура да питам и да ме насочат. Бременна съм в 10 г.с.  Събрах добри впечатления и от вас и от други познати за много лекари и незнам как да избера някой от тях и от кой да тръгна. Знам, че ако не ми допадне лекаря мога да го сменя. Имената, които си обобщих са Д-р Нашар, Илиев, Богданова, Атанасова, Кирякова, Колева и Апостолова.
Правилно ли съм разбрала, че всичките израждат и следят бременни!?
Видях, че в понеделник ще има ден Ан отворените врати в Токуда, тогава ако отида дали ще придобия повече инфо за лекарите или само за отделението?!
Благодаря ви предварително! Simple Smile

Здравей, деня на отворените врати ще ти даде повече информация за самото отделние, упойките и всичко, което попиташ. Ще добиеш и  някаква предтава за лекаря, който тази седмица се е паднал да води лекцията( при мен беше Апостолова, а Раждах при Кирякова, която е била на следващата. Поне тя така ми каза и останах с впечатление, че се редуват).
Истината е, че всеки е доволен от лекаря, при който е родил или лекарите , с които сме имали контакти покрай бременността /раждането/визитациите.

Също не зная дали си успяла да прочетеш, но не всички, които си изброила са по здравна каса (иначе всички изграждат и следят бременност).
От тях само Колева и мисля Богданова (но за нея нека потвърди някой). Тоест трябва да си плащаш пакет или всеки път таксата, която не е никак малка. Това си го преценява всеки, дали има възможност и колко.

Аз се следях при един доктор, който е по ЗК, за да ми минават изследванията и прегледите без пари при него. А към края на бременността се запознах с докторката, която реших да ме изражда и тя ме проследи до края, след това и родих при нея.

# 634
  • Мнения: 139
Еуфория16, за частно питам Simple Smile

# 635
  • Мнения: 57
Еуфория16, за частно питам Simple Smile
Аз се следих при Богданова в частния й кабинет в Света Петка,работи със здравната каса и пакета е 650лв.

# 636
  • Мнения: 17
Здравейте, очаквам първото си бебче през май месец. Имам желание да родя естествено. Следящият ми АГ ми препоръча докрот Петя Кючукова. Прегледах всички теми от началото на 2018, но не можах да се сдобия с впечатления за нея. Виждам, че работи там от сайта на болницата. Може ли някой, срещал се с нея да сподели отзиви, защото не е едно от най-споменаваните имена в темите. Благодаря предварително Simple Smile

# 637
  • София
  • Мнения: 2 666
Имам чудесни впечатления от нея. Беше дежурна в нощта, в която бях родила и много ми помогна. Имах ужасни гастритни и болки и постоянно ме наблюдаваше. С кърменето също много ми помогна. За първи път ме виждаше, а се държеше с мен все едно ме познава от години.

# 638
  • Мнения: 3 096
Всички прегледи при АГ ли са 75 лв или само първичният?

# 639
  • Мнения: 776
Той 75 е без ехограф, с него стават към 100, предния път имах и колпоскоп и платих 120 Sad цените са станали убийствени

# 640
  • София
  • Мнения: 1 253
Да, 75 лв. е без ехограф (аз лично не разбирам термина АГ преглед без ехограф, особено за тези пари Thinking), а 95 лв. е с ехограф.

# 641
  • Мнения: 510
Здравейте, момичета!
Още ми е рано, но събирам информация.
Какво искат да се носи в болницата за бебето? От там ли дават шише или аз трябва да нося? Пелени? Моля, раждалите да се включат.
За първи път ще ми е и гледам да си подготвя нещата лека-полека.

# 642
  • София
  • Мнения: 1 253
Diin321, аз раждах преди няколко години и сега ми предстои отново, но в Токуда почти нищо не трябва да носиш - всичко се осигурява от болницата - дрешки, шишета, памперси...единствено по спомени е хубаво да си вземеш ръкавички за бебчето.

Голямо удобство и улеснение е да не мислиш за подобни неща, поне на първо време и да се фокусираш върху спокойствието и контакта с новия член на вашето семейство.

# 643
  • Мнения: 237
Здравейте, момичета!
Още ми е рано, но събирам информация.
Какво искат да се носи в болницата за бебето? От там ли дават шише или аз трябва да нося? Пелени? Моля, раждалите да се включат.
За първи път ще ми е и гледам да си подготвя нещата лека-полека.

Ето списъка

http://www.tokudabolnica.bg/bg/obstetrics-and-gynecology/the-thi … ring-for-delivery

# 644
  • Мнения: X
За бебето само ръкавички и евентуално биберон. Шишета, дрешки и памперси осигуряват от болницата. Естествено трябва да си носите дрешки за изписването Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт