Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 45

  • 25 484
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 5 813

Тудорке, престАЯш ли си, в залата вместо пуканки, задушени броколи,  Joy

Аз, да! А, ти? hahaha hahaha
Дори си мисля за някакво сосче, с което да ги овкуся, да не са много безвкусни. Примерно зехтинче се нещо лютичко и малко горчичка newsm78 То последния път в салона бяхме само 5 човека.
С чеснов дай, таман сама да гледаш Joy

Това беше първата ми мисъл  Twisted Evil

# 31
  • Мнения: 5 340
Балки, няма лечение..
И аз съм на тоя хал, малкия и той на мен се е метнал и му става лошо.

В повечето случаи децата страдат от този проблем и с годините го преодоляват, но явно ние с теб сме изключение Confused Единствено самолетът ме щади и съм нямала проблеми при пътуване с него, острите завои са моят кошмар.

# 32
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Деми, винаги влиташ на правилното място Hug Grinning Представих си го в 4D (3D + аромат:joy:JoyJoy)
Балки, защо да няма COCCULIN при вас - той е френски на Boiron. Провери все пак Hug Аз съм от израслите проблема Wink

# 33
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Добро утро и успешна седмица. Днес кафето е от мен

# 34
  • Мнения: 28 379
Добро утро!
Днес стартирам с важни срещи! Стискайте палци!
Хубава седмица прекрасни мои! Отваряйте очички и се залавяйте със задачките!

ПП Курдов ме изпревари! А къде е Ир?

# 35
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Добро утро!
Курдов, благодаря! Има нужда в понеделник Simple Smile
Мимчо, успех Hug Ирка е по-натоварена, та - само ни наглежда Wink
Аз днес съм полу-работна Simple Smile Имаме празник на унито - така че повечето са ангажименти по празнуването, но пътем има и някоя и друга работна среща, а довечера съм на Кармина Бурана.
Хубав и усмихнат ден и лека седмица Hug

# 36
  • Мнения: X
Добро утро. Чудни кафенца, Мими, Курдов! 🤗

Честит празник, Деси! Много успехи на вас и на студентите желая!😍🤗

Айде на закуска и спорен понеделник!

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 627
Здравейте!
Благодаря за темата.
Иринита много прекрасно си го казала - обичам се.
Ничия забавлявайте се на партито, упс сега ви видях - Прекрасни!
Джулс приятна почивка под асмата.
И при нас е лято, бях на разходка и кафе с приятелка. За инглиша адмирации на Мими, успех със срещите.
А печена тиква как ми се яде Деси, ноо аз от тиква качвам килограми и за това много рядко ям.
Сиси честита радост.
Не помня друго - извинете ме.
Аз имам неприятности
Скрит текст:
Управителят се опитва да ми вменява несъществуващи вини, че съм излъчила фактури / на стойност  десетки хиляди лева/ на неправилен имейл адрес а този адрес ми го изпратил той по вайбър. Когато му показах съобщението каза че не го бил изпратил за фактурите а за изпращане на други документи. Казах му че такива нямам за изпращане и съм изпълнила негово разпореждане. От всичко това излиза, че не сме получили плащане защото този имейл не е официалният на фирмата контрагент, т.е. заради мен. Отказах да нося тази отговорност, не е коректно от негова страна да си измива ръцете с мен,обмислям да си търся друга работа. Мразя да си сменям работата, тази е втората ми работа работя от 12 години тук, на първата работих 18 години, но ако нещата задълбаят в тази посока ще се наложи, както казах обичам се и не мисля да допускам някой да ми вменява негови грешки
Дълго стана, приятен ден!

# 38
  • Мнения: 3 347
Ееее,Курдов,на това му викам появяване,с кафе за целия квартал,да навакса дето ни беше позарязал  Mr. Green.Айде,простено ти е  Flutter.
Деско честит празник!
Сис с таз закуска ми се струва,че пак пращаш диетата по дяволите  Whistling...
Демитуууу,айде по-начесто де,липсваш  Crossing Arms.
Аз съм доволна,уж успях преди малко да поръчам един спешен латино панталон на Дюрасела  Party!Мацката върви към офиса и ще ми звънне,за да запише адреса,каза че мисли,че има наличен нужния размер.Дано не е сбъркала  Praynig!Синковеца в събота е на състезание,а качи няколко кг от как е на у-ще и наличния не му става  Grinning.Уж ми обещаха,че в четвъртък ще го имам,че да мога да го коригирам.Тъй като се обуват по няколко пъти в годината ги правят по-дълги,ако задържиш талията си без драстични промени,само отпускаш подгъва и ползваш дълъг период.
Тъй-хващам се с бумащината,как я мразя тази работа  #Cussing out,цял живот съм казвала,че ще работя всичко друго,но не и книжен плъх,а ква стана тя  Sick...

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Добро утро, bouquet
Курдов, благодарим всички дружно за кафето, но нещо много телеграфно??? Нали знаеш, че сме любознателни. Ти сигурно вече си стал 80 кила newsm78
Tan_co
Скрит текст:
Доста шефове, в безсилието си да се справят с някакъв проблем, търсят виновни извън себе си. Сигурно тези средства са били необходими в този момент, но е гадно да ти вменява вина.Относно търсенето на нова работа - риска да попаднеш на същото, ако не и по-лошо е доста голям. Ако отношенията ви позволяват по-добре проведи разговор, когато отмине бурята. Това в случай, че работата ти харесва.  Hug

Кантарев ме цапардоса днес: 60,2 след плодов.  #2gunfire

# 40
  • Мнения: 2 844
Приветттт Heart Eyes
Мими Heart Eyes и при нас уикендът беше летен - не успях от хайманосване да се включа Sunglasses
Вангоби Heart Eyes благодаря за новата тема! Да е щедра на минуси Hands Thumbsup
Деси Heart Eyes честит празник!
Иринита Hug не му обръщай внимание на кантарев Hug
Курдов Hug Мими Hug благодаря за чудните кафета!
Ничия Kissing Heart прекрасни сте с твоята принцеса !
Джулс Heart Eyes добре ви е било под асмата, времето е само да му се радваме!
Сиси Heart Eyes честита ви радост - да е здрава бебка и да расте щастлива, да си леля е прекрасно Heart
Тан Heart Eyes гадно е това.
Скрит текст:
Дано се сафиряса твоят шеф, ако не - за намиране ще си намериш друга работа, но пък е много трудна промяната - и аз не обичам да сменям често работа!Стискам палци да се нареди по най- добрия начин за теб!
Аз в събота си счупих зъб , и ми е криво, дано успея да си взема час за довечера, и дано ми го изградят,а не го вадят, надявам се да е здрав. Днес даже не си взех обяд, щото мие криво. Confused
Прекрасна седмица ви пожелавам! Heart

# 41
  • Мнения: 5 712
Добро утро , банда! Heart Eyes

Благодаря за кафетата на всички, наистина в Понеделник всяко кафе е добре дошло.

Иринита Hug , дружно ще изхвърляме кантарите.
След вчерашния глад - 400гр. , очаквах поне килце Stuck Out Tongue Winking Eye

Днес
з. ябълка
о. пилешки пържоли , салата
в. същото

Ще намина пак по-късно!
Слънчев и усмихнат ден от мен! HugHeart

# 42
  • Мнения: 3 347
Гладни има ли,или хапнахте  smile3506?

# 43
  • Мнения: 2 080
                      Слънчев понеделник и лека седмица бандичка !
От събота вечерта явно съм с някакъв вирус и днес на диванчето в къщи. Никакъв режим не спазвам в момента, въртя кг о/о 63.
Сиси да ви е жива и здрава малката принцеса, на прекрасна празник се е родила.Blush
Ничия метни на лични снимката моля !:heart_eyes:
Тан дано нещата отминат по най-лекия възможен начин. Hug
Много Hug и целувки на всички Kissing Heart

# 44
  • София
  • Мнения: 3 833
Добър ден банда. Да се включа млко в темата, че съвсем никаква ме няма

Общи условия

Активация на акаунт