Обезцветяването на косата

  • 660
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте,от 5 години се боядисвам във черен цвят косата , последните месеци изобщо не се харесвам.
Предложете ми така наречения обезцветител или друг метод който някой от вас е използвал.

# 1
  • Мнения: 8 774
моят съвет е да не го правите сама, а само на фризьор.  Много е изтощаващо за косата, направете го постепенно, първо с кичури, омбре, колкото да придобиете нов имидж.Минете през кестеняво до русо (Ако това е крайната цел)

# 2
  • Мнения: 68
Да,моят съвет е също да посетите фризьор.Не е толкова изтощаващо,защото вече има олаплекс и други препарати,които намалят вредата,но особено след като косата ви е боядисана ,няма да успеете да свалите цвета равномерно и най-вероятно ще ви се налижи да ходите след това, да оправите щетите.

# 3
  • Мнения: 630
Аз се мъча да махна червен цвят,фризьорката ми каза да не се боядисвам поне 3 месеца.Така се е боядисал косъма,че няма махане.Ще ходя да ми обезцвети косата след няколко седмици.Иначе вкъщи си направих смес от витамин Ц и head en schouders,стоях един час,леко изсветля.Но ми се струва,че косата ми стана суха след това.
Също тук някъде четох,за Джон Фрида,шампоан или спрей за коса беше,което изсветлява цвета,но не можах да разбера дали става за друг цвят или само за руса коса.Ще следя темата с интерес.   

# 4
  • Мнения: 6
Във друг сайт ми предложиха това -  https://malena-shop.bg/rosaimpex-decolor-time-hair-dye-remuver.html?___SID=U
Със доста позитивни коментари , ще опитам.
Ако някой друг го е използвал нека каже какъв е ефектът.

# 5
  • Мнения: 3 716
Аз съм пробвала обезцветяването с витамина, но при мене не се получи много. Свалях тъмнокафяво, почти черно, косата ми изсветля малко, предимно в корените и доби един рижав оттенък.

# 6
  • Мнения: 541
От черна съм се обезцветявала сама и в салон,и ако отново трябва да избирам,бих избрала сама да го направя,след посещаване в салона останах с коса наполовина дължина и все още е адски увредена (след година и 3м.)

Общи условия

Активация на акаунт