Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 ноем. 2018, 08:14 ч.

Направи си сам от нищо нещо - 5

• 19 492
  • 111
  •   1
Отговори
# 105
Хахах да,възможно е да подпалиш къщата. Може да сложиш от тези коледни лампички,които са на тел. Пъхаш вътре и ще свети. Или лед свещ,ако така се казваха.

# 106
  • София
Е, вие пък сега, пожар.
Чаената свещ е ниска и гори леко в средата. Все пак ще внимавам, може наистина да сложа някаква лампичка вътре вместо свещ  Grinning
Скрит текст:
Защо ли се отплеснах сега на тема украси и коледни свещници, до тогава ме чакат толкова проблеми за решаване.

# 107
  • София
Каквато и свещ да сложиш в тази бутилка,ще я стопи.
Може да вземеш,имаше ги преди време в Jysk , досущ като чаени свещи,но на батерии,с плстмасово пламъче,което свети като огън.

# 108
И в Немски център имаше такива на батерии-бели, сини (мин.година бяха по около 2 лв.)

# 109
Здравейте! От скоро имам ново хоби и да покажа част от нещата направени за Коледа-използвани материали -бутилка, буркан, салфетки и въображение
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 12 ное 2019, 11:21 от Терзи - Лудетината

# 110
Много красота и настроение! Може ли да покажете и картините - много ми харесаха и те. Вие ли сте художника?

# 111
Много красота и настроение! Може ли да покажете и картините - много ми харесаха и те. Вие ли сте художника?

Сестра ми ги е рисувала. Мога да кача, ако не е спам.

Общи условия

Активация на акаунт