Анатомията на Грей - Тема №25

  • 35 569
  • 771
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 11 700
Даа и аз от там знам новия доктор, ама като че ли бялата престилка не му стои толкова секси колкото ролята на дъроведелец в Shameless

# 481
  • Мнения: 25 675
Днес няма епизод, нали?

# 482
  • Мнения: 5 478
Мне, на 23.01. чак... Worried

# 483
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Новият доктор не ме кефи. Много е брутален, но явно ще се окърши, 100% ще има някоя драма в живота, даже няколко. Но някак повече й подхожда на Мер, ДеЛука си е бебчо и когато са двамата един до друг много си личи разликата в годините.

Оуен тъкмо се закрепи с Теди...Линк и Амалия са супер, защо решиха да ги развалят...за мен без ДНК тест не е ясно, кой знае какво още ще измисли Шонда. И тия паралелни болници нещо не ме кефят...и пак да си кажа, че много ми е мъчно за Бейли и Бен, така им се зарадвах.

Нов епизод чааак догодина? Не ги е срам, наплескаха драмите и сега два месеца суша...

# 484
  • Мнения: 25 675
Мерси.
Много от рано влязоха във ваканция, не ги е срам.  Twisted Evil
аз друго не следя в момента и наистина си е суша, както пише в горния пост.  Laughing

# 485
  • София
  • Мнения: 11 700
Ако не гледаш друго, горещо препоръчвам This is us, и те са във ваканция, но са няколко сезона. Уникален сериал, особено този сезон е върха.

# 486
  • софия
  • Мнения: 4 974
Ако не гледаш друго, горещо препоръчвам This is us, и те са във ваканция, но са няколко сезона. Уникален сериал, особено този сезон е върха.
Аз го започнах преди година....... много е тежък, дори го оставих недогледан. Никак не ми прилича на анатомията като заряд.

# 487
  • София
  • Мнения: 11 700
Тежък е, но и Анатомията не си поплюват, аз бях спряла да я гледам по време на бременността заради Ейприл и първото и бебе.

Добро попадение е за сега и The morning show, не се заблуждавайте обаче от Дежнифър Анистън и Рийс Уитърспун като комедийни актриси, сериала си го бива.

# 488
  • София
  • Мнения: 17 711
Аз гледам reaident. Харесва ми повече от анатомията. Но копират реплики и диагнози един от друг. В анатомията досега никога не беше се наблягало на това, че "the system is broken". В другия сериал това е лайтмотивът и сега в анатомията- историята с Меридит и застраховката.

# 489
  • До морето
  • Мнения: 7 014
Не се е наблягало, че the system is broken, ама са имали доста такива случаи. Нали затова Бейли направи безплатната клиника с парите на Дени. Нали тя е точно за такива. Какво стана с нея, никой не я споменава??? Освен това редовно има случаи, в които различни лекари оперират про-боно. Даже скоро Джаксън пак го направи за онова детенце дето Корасик караше родителите да ги рекламират пред камера.
Не разбрах, защо Мередит не оперира про-боно, ми трябваше цялата тази баталия да стане.

# 490
  • София
  • Мнения: 9 850
Защото бащата бил горд и нямало да приеме и защото една операция няма да помогне на момиченцето. Споменаха го няколко пъти, вкл. и на "съдебния" процес. Каза се, че детето ще има нужда от продължително лечение.

# 491
  • Мнения: 25 675


Добро попадение е за сега и The morning show, не се заблуждавайте обаче от Дежнифър Анистън и Рийс Уитърспун като комедийни актриси, сериала си го бива.
Благодаря, че спомена. Бях го теглила като стартира, но първите 10мин ми се видяха боза. Снощи се насилих да изгледам епизода и ми допадна. Ще го следя...като няма друго.
Анистън е много добра.

# 492
  • София
  • Мнения: 11 700
Извинявам се за оф топика Relaxed

So Lucky* да, началото е мудно, аз не знам защо очаквах комедиен сериал предвид актьорския състав и като гледах началото бях доста смутена. След 3ти епизод става много добре, започват да се оформят ролите добре. Все пак е хвърлена огромна сума пари, с този сериал беше лансирането на AppleTV

# 493
  • Мнения: 25 675
Извинявам се за оф топика Relaxed

So Lucky* да, началото е мудно, аз не знам защо очаквах комедиен сериал предвид актьорския състав и като гледах началото бях доста смутена. След 3ти епизод става много добре, започват да се оформят ролите добре. Все пак е хвърлена огромна сума пари, с този сериал беше лансирането на AppleTV
А подновен ли е, видях малко серии в замунда.
И аз се извинявам, че спамим.

# 494
  • София
  • Мнения: 11 700
Не съм сигурна, но мога да се обзаложа че ще е подновен, рейтинга и отзивите са много добри

Общи условия

Активация на акаунт