Анатомията на Грей - Тема №25

  • 35 674
  • 771
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 11 763
Съгласна съм с мнението на Betty L

Скрит текст:

И какво се оказва, че той така бързичко се влюбва и разлюбва, с Маги беше същото, спогледаха се и хоп любов...

# 346
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
Ставаше епизодът.

# 347
  • До морето
  • Мнения: 7 061
Честно, ако е от Оуен- спирам да гледам!

# 348
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
Ще е голяма боза Grinning

# 349
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Честно, ако е от Оуен- спирам да гледам!
Няма как да е от Оуен, те не са били заедно поне половин година. Но знам ли какво ще намисли Шонда...

Джаксън се оказа голям любовчия, а аз толкова ги харесвах с Ейприл. Даже и сега не мога да разбера защо изобщо се разделиха, че и дете имат...

Мер кърти в новото амплоа Mr. Green

# 350
  • Мнения: 5 478
И на мен хронологично ми се вижда, че няма как да е Оуен бащата. Тъпото е, че сега тъкмо Амилия започна да се чувства ок и като нищо ще изпадне в някакви драми заради тази новина...

А за Джаксън - честно казано, така и не можах да му повярвам, че е влюбен в Маги. Дали лоша актьорска игра, дали просто аз не ги възприех...

# 351
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
А за Джаксън - честно казано, така и не можах да му повярвам, че е влюбен в Маги. Дали лоша актьорска игра, дали просто аз не ги възприех...
И аз. А Маги като цяло ме дразни, особено като влезе в обяснителен режим и почне словесната логорея... Но с ДеЛука ми бяха сладки.

# 352
  • Мнения: 4 097
Радвам се, че Джаксън не е с Маги, не бяха хубава двойка, а бременността на Амилия не е лоша идея, може пък да й подейства хубаво.

# 353
  • UK
  • Мнения: 2 836
От къде го гледахте епизода, не мога да го намера никъде?

# 354
  • Мнения: 4 967
Аз в Замунда. Peace

# 355
  • Другата България
  • Мнения: 37 286
В Замунда го има.
Субтитри няма обаче все още, може би щеше да е коректно коментарите да са в скрит текст, предполагам не само аз ги чакам, за да го гледам. Peace

# 356
  • Мнения: 12 402
Здравейте, много харесвам Анатомията и идвам да си говоря с вас за новия сезон, ако позволите Grinning
Изгледах първия епизод, хареса ми, интересен ми беше, но си се бях разтъжила за тях, та не съм ги гледала с много критично око Grinning
Много се смях на Корасик, който влезе с гръм и трясък, обясни на Теди, че е изпуснала прекрасен мъж, ама той ще я чака, щото е влюбен, но...дотогава са приятели Joy Честно казано, ми е малко мъчно, че Теди го заряза, бяха много готина двойка, а той е доста свеж полъх в тази иначе драматична болница Grinning
С Амелия ситуацията пък стана много заплетена. Тя отглежда заедно с Оуен Лео, Оуен си има друго дете, тя ще си има друго дете, ще стане мойто и твойто бият нашето Joy

# 357
  • София
  • Мнения: 17 775
Джаксън е влюбен само в себе си.
Първо беше със Стефани, като видя, че Ейприл продължава напред, направи цирка на сватбата. После се държа ужасно с нея, хвана се за Маги, после пък не беше доволен и му липсвала Ейприл, сега хоп, за една седмица вече е с друга.
Майка му го е разглезила. Доста антипатичен персонаж за мен. Оуен- подобно. Зад кривванията им не стои нищо друго освен счупеност на личния характер.

Много ми е гнусно да гледам Меридит как се целува със сина си на години. За първи път Маги ми хареса в сцената, в която видя Джаксън с онази. Алекс и Джо са супер, радвам се, че са заедно и не направиха и там драма. А Бейли много си повярва.

Катерина Скорсоне нещо леко е погрозняла. Аз иначе много я харесвам като излъчване и външен вид. Както и героинята, която играе. Ама малко я развалиха. Сестрата на Делука е много хубавка и с готино излъчване.

# 358
  • Мнения: 5 478
За новия епизод:

Скрит текст:
Бейли се държи безобразно. Ясно ми е, че Мер и другите нарушиха правилата, но в крайна сметка не може да уволни половината болница.

Историята със сбърканата пациентка, на която спряха поддържащите апарати, просто беше безумна. И изобщо работата на Уебър и Карев в тази другата болница ми се вижда излишен и ненужен пълнеж. Интересно ми е как ще се завъртят нещата, за да ги върнат.

# 359
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
Беше безумна, но такъв кеф ми достави. Двете сестри актриси Алиса Милано и Холи Мари Комбс играеха сестри в сериала Charmed, много знаков сериал. Там имаха трета сестра и на всички имената им започваха с P, а сега в серията с H  бяха Grinning

Общи условия

Активация на акаунт