Анатомията на Грей - Тема №25

  • 35 663
  • 771
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 5 478
Да, явно при нея едното е за сметка на другото. Интелект да, общуване - тц. Познавам такъв тип хора и в реалния живот, де.

Хахахахха, това за охлювите по главата на Ейвъри ме уби Joy Но и аз бих ги преживяла Grinning

# 391
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Мен Маги никога не ме е дразнела. Дори я харесвам. В последната й сцена с Джаксън, много добре ги нареди. Харесва ми началото към момента. Дори и Бейли бе ме дразни толкова, колкото по принцип. Макар че според мен прекалява.

# 392
  • софия
  • Мнения: 4 985
Днес няма ли серия?

# 393
  • Мнения: X
Има. Хелуински епизод.

# 394
  • софия
  • Мнения: 4 985
Има. Хелуински епизод.
А къде да го намеря?

# 395
  • Мнения: 25 737
Много ми хареса епизода, принципно мразя Хелуин но тук беше забавно.
Скрит текст:
За малко да се вържа че Джо е бременна.  hahaha Май наистина до края на сезона ще бъде.

# 396
  • Мнения: X
So Lucky* , и аз за малко се хванах и си помислех , че тези вече прекалиха. Joy  Бейли ми е много дразнеща от няколко сезона насам, а в началото я харесвах. За сметка на това Амилия и Линк много ме радват като двойка.

# 397
  • Мнения: 25 737
Мен кобилата ме дразнеше, обаче вече не. Как беше скопосала децата. Скъсах се от смях.  Laughing Laughing Laughing

# 398
  • Мнения: 5 478
И аз не съм разбрала, че има. Те нали все  почиват по празници Grinning Иначе гледах някакви сторита на Де Лука (не знам как да напиша на кирилица името на актьора Joy) и видях, че са имали хелоуинско парти снощи май. Иначе той не беше особено специално маскиран. Жена му (за мен много неприятна) го била гримирала.

# 399
  • Мнения: 1 666
Изгледах последните 4 епизода снощи . Сериалът за мен продължава да е страхотен. Не ми хареса само колко зловещо и крайно реагират Карев-ови на една евентуална бременност, чак го плаши за Хелоуин с новината.

Последна редакция: сб, 02 ное 2019, 21:14 от Г-жа Гертруда Смехуркова

# 400
  • софия
  • Мнения: 4 985
Той според мен ще е много щастлив.

# 401
  • Мнения: 25 737


И двамата заслужават хепи енд. Пък те взеха че забремениха Бейли, а тя се държи неадекватно.



Има. Хелуински епизод.
А къде да го намеря?
При бананите.

# 402
  • До морето
  • Мнения: 7 060
Бейли наистина последните един два сезона е ужасно неприятна лелка. Няма нищо общо с Нацито с добро сърце от първите сезони.

# 403
  • софия
  • Мнения: 4 985
Аз нещо се обърках. Днес ще има ли серия?
И как така никой не е коментирал последния епизод?

# 404
  • Мнения: X
Даа. И днес има епизод. Аз даже си го изгледах. Предният не ми беше много интересен.

Скрит текст:
Когато влязоха пациентите на Мередит се разплаках, много красива сцена.
Не очаквах доктора, който уби Дерек да умре, и ми стана смешно Амелия как се радваше, че не тя го е убила.
Надявах се всички от, които имаше писма в подкрепа на Мередит да се появят дори за 5 секунди, но пък и писмата бяха добра идея.
А относно Андрю и Мередит ми се струва, че той беше прав. Не веднъж беше натъртено след смърта на Дерек как той е бил любовта на живота на Мередит. Когато Нейтън беше тук, Аризона доста нетактично го изтъкна примерно и сега при всеки удобен момент, се говори за това, че никой никога няма да е Дерек. Ами да няма да е, но и не трябва. Не казвам изобщо да не се споменава, но определено до момента това до някаква степен правеше несигурни половинките на Мер. Както и сега Андрю усеща, че Мередит не се държи сякаш са равни. А той доста компромиси направи за нея. Момчето я обича, грижи се за децата й, подкрепя я.

Общи условия

Активация на акаунт