Анатомията на Грей - Тема №25

  • 35 671
  • 771
  •   1
Отговори
# 405
  • софия
  • Мнения: 4 985
Даа. И днес има епизод. Аз даже си го изгледах. Предният не ми беше много интересен.

Скрит текст:
Когато влязоха пациентите на Мередит се разплаках, много красива сцена.
Не очаквах доктора, който уби Дерек да умре, и ми стана смешно Амелия как се радваше, че не тя го е убила.
Надявах се всички от, които имаше писма в подкрепа на Мередит да се появят дори за 5 секунди, но пък и писмата бяха добра идея.
А относно Андрю и Мередит ми се струва, че той беше прав. Не веднъж беше натъртено след смърта на Дерек как той е бил любовта на живота на Мередит. Когато Нейтън беше тук, Аризона доста нетактично го изтъкна примерно и сега при всеки удобен момент, се говори за това, че никой никога няма да е Дерек. Ами да няма да е, но и не трябва. Не казвам изобщо да не се споменава, но определено до момента това до някаква степен правеше несигурни половинките на Мер. Както и сега Андрю усеща, че Мередит не се държи сякаш са равни. А той доста компромиси направи за нея. Момчето я обича, грижи се за децата й, подкрепя я.

Къде да го гледам?Scream

# 406
  • Мнения: X
Аз го изтеглих от замунда. Без субтитри го гледах, ама нямах търпение. ^_^

# 407
  • софия
  • Мнения: 4 985
Аз го изтеглих от замунда. Без субтитри го гледах, ама нямах търпение. ^_^
Може ли линк? И аз там проверявам (не са ми нужни субтитри) но не го виждам епизода!



допълвам се - разбрах, рабрах, намерих го!

Последна редакция: пт, 15 ное 2019, 10:27 от Амели

# 408
  • Мнения: 5 478
Аз още не съм гледала последния, утре ще е, но...

Скрит текст:
...струва ли ли се или става дума за раздяла между Мер и Де Лука?

# 409
  • Мнения: X
Скрит текст:
Делука каза на Мер да си вземе време, да помисли какво точно иска и дали и той е част от това. Така че 50/50 не мога да го определя точно като раздяла, ама не е и хубаво. Grinning

# 410
  • софия
  • Мнения: 4 985
Браво! Страхотна серия! Много ми хареса! Да не повярва човек, че след постепенното обезличаване може да има такъв епизод!

# 411
  • Мнения: 25 737
Много силен епизод, казвам ви много. Разревах се и Бейли като запона речта се спуках от смях. До сега не се бях смяла, плачейки.
Мер и Делука са гейм оувър според мен.

# 412
  • Мнения: X
Страхотен епизод! С удоволствие си го изгледах без да превъртам, без нещо да ме дразни. Много ми харесаха кратките ретроспекции и появата на герои от изминалите сезони, както и писмата на колегите, особено на Кристина.
И според мен ДеЛука и Мер приключиха, може би гласят този новия шеф на педиатрията за нея, макар че Мер и без любовния интерес си е интересен образ.

# 413
  • Мнения: 5 478
Тъкмо гледах, много хубав епизод.

Скрит текст:
Ще съжалявам малко, ако се разделят наистина. В началото ми бяха много неприемливи като двойка, но сякаш после свикнах. Обаче го разбирам Де Лука. През цялото време и аз имах това усещане, че сякаш на са на едно ниво. Дори и само зарадивъзрастовата разлика. Просто няма как да са... Тя е с огромен опит зад гърба си не само в професията, но и в живота. Андрю е млад и зелен, има да учи още много. Дори може би и да се наживее... 

# 414
  • София
  • Мнения: 8 639
Гледах и аз. Вече има субтитри, не би трябвало да крием коментарите Laughing
Скрит текст:
  Хареса ми серията, беше интересна. Бейли ми е любимка и май тя и Ричард са ми с най-приятните сцени.
-Струпването на пациенти на Мередит ми идва пресилено драматично и изкуствено. Такива сцени са ми по-скоро досадни.
-"Издаването" от Шмит и сръднята накрая на колегите ми е изсмукано от пръстите. 
-Малко неподходящо ми дойде и злорадстването след смъртта на доктора на Дерек. Досега не се е случвало май чак такова подскачане и хихикане за човек, който не понасят.
Но ми харесаха разни малки сценки...както тази между Бейли и Ричард, така и между Линк и Амелия. Речта на Бейли беше ок, хареса ми...не беше изкуствена. 
Де Лука не ми е подходящ за Мередит, няма как да ги харесам. Тя не ми е от любимите образи в сериала, може да се каже, че Де Лука ми е по-приятен. Но не си пасват, той и е като младото гадже за разнообразяване на деня, не пълноценен мъж до нея. Не казвам, че той не е достоен, а че на нея не и пасва.
 

# 415
  • Мнения: 5 478
Дам, точно така ги усещам и аз нещата. Просто я няма химията между двата образа. Дали актьорите не са успели да я пресъздадат, дали това е и била идеята... Не знам, но за мен тя има нужда от стабилен мъж на нейната възраст. Иначе Де Лука е мнооооого красив за мен лично Grinning

# 416
  • Мнения: 12 401
Толкова ги харесвах с Нейтън и така ме беше яд, че се разминаха.
Де Лука ми е симпатичен, но просто не е за Меридит.

# 417
  • София
  • Мнения: 17 775
Нейтън беше готин, да. Аз не харесвам Меридит, впрочем. За мен е нереалистичен образ. Човек, който прави някои неща, които тя, няма да прави други неща, които тя. Противоречивостта е само в книжките и романите, при реалните хора няма чак такива. И не е чак brilliant, бих казала това за Амилия, Том, Катрин, Кристина, Дерек. Другите ми идват малко посредствени.

# 418
  • Мнения: 12 401
Аз също Меридит така и не можах да я харесам и да я възприема като изключителна.
Иначе изключителна за мен беше Кристина. Кали също, тя какви чудеса правеше от потрошените кокали на хората, много ме впечатляваше Grinning
Иначе Мер и Дерек са ми най-скучната двойка евър. Grinning

# 419
  • София
  • Мнения: 8 639
Може би не ни е гениална, защото областта и на работа не е най-вълнуваща. Бъбреци, стомаси 😂
Друго си е неврохирург или кардиолог.
Аз също не я харесвам, нито Дерек харесвах. Като умря, по-скоро изпитах досада, защото ще реват за него до края на сериала(както се и случва).
За други герои ми е доста по-кофти и все ми се иска да се върнат.
Но харесвам и нелюбовни сюжетни линии, като за отношенията между Ричар и Бейли, Ричард и Мередит. Той ми е любимец 😂 Малко ми напомня на баща ми, сигурно заради това.
А много ми е странно с този Шмит. Градят му един неадекватен образ, все едно е 13 годишен задръстен младеж. Това все пак трябва е мъж поне на 25-26 например...или повече. И гей да е, в 20-те си...ми малко неадекватно ми идва да е чак толкова смотан. Джордж не беше толкова зле.

Общи условия

Активация на акаунт