Анатомията на Грей - Тема №25

  • 35 666
  • 771
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 6 873
Уж доктори, светила на медицината, а се размножават като зайци все едно не знаят що е то контрацепция. Това ме напомня на момента, когато Джордж беше лепнал сифилис от една сестра и им показваха как се слага презерватив на банан и трябваше да се изследва целия персонал.
Джордж като умря си изревах очите, това ми беше най-тъжния момент.
Запоите им с текила също... Първите пет сезона са шедьовър.

# 466
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
И когато Дерек беше направил скица на къщата от свещи.
Къщата от свещи я направи Мередит, за да му покаже, че е готова, да се обвърже Simple Smile

И сега се сетих за още един любим момент - появата на Марк Simple Smile Флиртуването му с Мередит и крошето, което отнесе от Дерек

# 467
  • София
  • Мнения: 8 639
Оф, защо не го дръпнах онзи ден, от вчера Замунда се скапа Disappointed
На мен нещо не ми се гледат стари серии...като знам, че половината ще измрат, а другите ще си тръгнат-убива ми се желанието Laughing

# 468
  • София
  • Мнения: 17 775
Аз от зелка го дръпнах, същото като замунда е Simple Smile

На мен любим момент ми е с Елис Грей, когато казва на Меридит, че е ordinary и съответно после Меридит й се развика и й каза защо.
И Кристина- you are the sun. По принцип не я харесвам, но това е едно от добрите й попадения.

# 469
  • Мнения: 5 478
Оффф, сега чак на 23.01.

Скрит текст:
...типично с безобразен финал. Кой знае кого ще уморят сега. Някой беше споменал, че Катрин е шофирала колата, която се блъсна. Аз не усетих такъв намек, но нищо чудно. А този новият лекар в Педиатрията хич не ми допада визуално. Не знам защо чак Кристина го гласи за Мер Smile

# 470
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Мен ме кефи новият, британски акцент, симпатяжен, точно за Мер е

# 471
  • Мнения: 25 737
Мен ме кефи новият, британски акцент, симпатяжен, точно за Мер е
И без коса. Mr. Green

# 472
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Не мога да изтегля от тъпата Зелка последния епизод и направо откачам. Стиам до теглене и ми изчезва всичко, затваря и не може и това е. От къде другаде мога да го дръпна?

# 473
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Арена, kickass тракера, някое прокси на piratesbay

# 474
  • Мнения: 25 737
Не мога да изтегля от тъпата Зелка последния епизод и направо откачам. Стиам до теглене и ми изчезва всичко, затваря и не може и това е. От къде другаде мога да го дръпна?
http://www.zamunda.se/details.php?id=586759
Давай бързо преди да са замели линка.

# 475
  • Мнения: 683
Скрит текст:
Честно, много се разочаровах от развоя при Амелия.Не ги харесвам с Оуен, толкова се радвах за нея и Линк...
Новият лекар повече ми харесва за Мередит, определено.
За Бейли ми стана много тъжно, но както бях писала, очаквах да се случи.Дано все пак си имат и те детенце, харесвам ги като двойка.

# 476
  • До морето
  • Мнения: 7 060
Честно, ако е от Оуен- спирам да гледам!

Казах вииииии!Нямаше начин да не е негово. Страшно забозя тоя филм!!!

# 477
  • Мнения: 683
Абсолютно, с тази развръзка започна много да мирише на боза...Много се разочаровах снощи, цял ден го мисля. Laughing

# 478
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Тоя Оуен ударник. Петилетката за месец Joy сега вече му се очертават 3 броя за гледане. И то с различни майки, дупе да му е яко.

Много ми е мъчно за Бейли и Бен. Така им се зарадвах за бебето.

# 479
  • софия
  • Мнения: 773
Новият доктор е от Shameless , забравих му името там ,беше годеник на Фиона и накрая се оказа мизерник . Обаче акцентът му е един път, разтапям се като говори .
Иначе бях преди 2 месеца в Майчин дом и дочух една пациентка да казва че е в 20 седмица също и до сега не е била на преглед и не й е правено изследване .

Общи условия

Активация на акаунт