Анатомията на Грей - Тема №25

  • 35 572
  • 771
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 698
Джъстин Чамбърс напуска “Анатомията на Грей” главно заради психически проблеми. Той е отишъл доброволно в център ,специализиран за депресия и тревожност. Преди време той спомена,че е страдал от голямо безсъние и сега се твърди,че вероятността за неговото сегашно състояние може да се дължи на негативна атмосфера на снимачната площадка. Джъстин Чамбърс няма да има официално сбогуване в предстоящите епизоди,както беше направено с предишните герои,които напуснаха сериала. Неговият последен епизод беше последният епизод излъчен с него. Това се дължи на внезапното негово решение да напусне сериала.

Това е от фейсбук.

# 526
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198

# 527
  • София
  • Мнения: 8 615
Кофти. Вероятно ще го убият. И Джо ще остане с бебето. Поне им предоставя поле за драма и сълзи.

# 528
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Нали се писа, че ще го пращат при майка му да се грижи за нея.

# 529
  • Мнения: 6 843
Време му е да свършва на този сериал.
Аз от смъртта на Дерек не го гледам, а само се информирам какво става и гледам клипчета или ако ми попадне някоя серия, но вече наистина се изчерпва.
Сериалът започна с Меридит, чиято компания беше бутилка текила, не искаше приятели и съквартиранти, имаше проблеми с баща си, които и пречиха на връзката и какво ли не. Толкова много израсна, промени се, допусна хора до себе си, създаде семейство, приятели, кариера... и накрая остана пак сама. Явно също както се случи с майка и, последната вярна любов и връзка ще и е кариета. Не ми харесва този развой, много песимистичен и тъжен.

# 530
# 531
  • София
  • Мнения: 11 702
Добре де, това се е знаело предполагам, те не са ли заснели епизодите предварително за сезона? Едва ли по празниците снимат? Така изглежда все едно внезапно е взето решението и това му е последния епизод

# 532
  • София
  • Мнения: 9 850
Мисля, че снимат седмица за седмица, т.е. сега по някое време ще снимат епизода, който следва да се излъчи.
Има такива моменти, в които герои се отказват внезапно поради една или друга причина.
В страницата във ФБ нищо не се казва по този въпрос, или поне аз не видях, но явно е официално.

# 533
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Излезе новата серия


Скрит текст:
В колата са някаква двойка неизвестни.
Казаха за Алкес , че е заминал за Айова.

# 534
  • софия
  • Мнения: 4 974
Излезе новата серия


Скрит текст:
В колата са някаква двойка неизвестни.
Казаха за Алкес , че е заминал за Айова.
Tiffany, къде я гледа?

# 535
  • Мнения: 2 022
Излезе новата серия


Скрит текст:
В колата са някаква двойка неизвестни.
Казаха за Алкес , че е заминал за Айова.
Tiffany, къде я гледа?

Качена е в замунда

# 536
  • софия
  • Мнения: 4 974
Благодаря, но не я намирам!  Sad
как е изписана?

# 537
  • Мнения: 2 022
Благодаря, но не я намирам!  Sad
как е изписана?

Grey's Anatomy S16E10  или само Grey's Anatomy

# 538
  • софия
  • Мнения: 4 974
Страшно много ти благодаря, Наде! Flowers Hibiscus
(тия зелки и замунди постоянно ме объркват)

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 22:58 от Амели

# 539
  • Мнения: 2 022
Моля Simple Smile
 И аз тъкмо я дръпнах и ще я почвам.

Общи условия

Активация на акаунт