Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 ноем. 2018, 10:11 ч.

Керамична преса за коса! - 7

• 30 528
  • 693
  •   1
Отговори
# 675
При мен също няма пържене, термозащитата трябва да попие в косата 1-2 мин и тогава с пресата, поне този спрей попива. ✌

# 676
И Напура попива също.
Ще търся и този спрей на GHD.
krystal, при теб излиза ли пара?

# 677
Имам преса на Braun, но не съм доволна. Преди 2 години си поръчах от един английски сайт на L'oreal - Steampod. Много съм доволна. Страхотна е. От английският сайт ми излезе с 150 лева по - евтино, отколкото в България я продават. Купих си я заедно с термозащитен крем SteamPod и серум - олио SteamPod. Те също са невероятни.

Последна редакция: сб, 08 фев 2020, 12:55 от didona666

# 678
Да, то при всяка преса има пара, все пак е нагрята повърхност. 🤷‍♀️

# 679
Ей голям съм карък, свършила вчера, уж в сряда ще заредят 😪

# 680
Въпрос относно remington, коя от двете е по добра Air Plates или новата 2v1

# 681
Взех си Силк-а, много съм доволна!

# 682
Може ли линк?

# 683
  • София
Момичета, можете ли да помогнете с препоръки? Имате ли опит с някоя от тези две преси? Коя от двете бихте препоръчали? За моя приятелка е с дълга, обезцветявана и чупеща се коса. Благодаря Relaxed

Скрит текст:

# 684
Твърдо против пресите на Филипс съм аз лично. С права коса съм, имах тяхна преса за около 150 лв, което не е евтина преса, а не можеше да ме изправи с по-малко от 3-4 минавания на кичур. Не ми държеше изправянето и ми наелектризираше. После пробвах филипси на приятелки, други модели, същата отврат. Дано са ги подобрили, ама едва ли.

# 685
За този белия модел на Филипс, гледам много често се продават нови в олх на ниски цени, явно не са никак доволни хората. Имах на Филипс преди една преса, не беше от скъпите, но много ми изгори връхчетата.

# 686
Момичета,  взех си Силк ( ето тази - https://www.remington.bg/presi-za-kosa/presa-za-kosa-remington-s9600-silk) но забелязвам, че след изправяне косата ми се наелектризира, точно на върха на главата... Като таралеж съм, едни малки косъмчета, сега не знам дали това е нова коса или от постоянното третиране ми се е проскубала, но изглеждам ужасно😕 Със старата преса нямах такъв проблем. Моля да споделите как се справяте, мажете ли нещо за да не стои така щръкнала?

# 687
Възможни са и двата варианта, ти кажи дали са ти нови растежи или проскубано, но ти едва си взела пресата едва ли е тя причината.

# 688
  • Пеликания
На мен с всяка преса ми се получава така, но при мен не е наелектризиране, а от новата коса, която расте. Затова се изправям вечер и на следващия ден вече не е така.
В момента използвам Keratin Protect.

# 689
Предполагам, че е нова коса, но знам ли... възможно е от постоянното третиране да се наскубала, но със сигурност причината не е тази преса. По скоро ме притеснява наелектризирането, със старата не се получава така. Като изключим това, пресата е добра, не скубе, плъзга се гладко по кичура и изправена косата издържа до следващото миене.

Общи условия

Активация на акаунт