Цветя за терасата - 2

  • 52 264
  • 770
  •   1
Отговори
# 315
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 930
имаш достатъчно място в сандъчето. остави ги да видиш какво ще излезе. Simple Smile
споко, не е болка за умиране.

ако искаш, можеш да дръпнеш едно от големите. ако "повлече" дълъг бял корен, значи си се обзавела с поветица.
но не е задължително Simple Smile това е предложение само за да задоволиш моето любопитство Simple Smile

# 316
  • София
  • Мнения: 282
Докато още сме на тема циганчета - от къде мога да намеря от кичестите ?

# 317
  • Мнения: 352
И аз се чудя да пикирам ли ?

# 318
  • София
  • Мнения: 554



Това са една част от моите мушката .

# 319
  • Мнения: 1 478




Най-накрая успях да оправя и цветята на терасата. Само с градинките на село се занимавам.

# 320
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 930
много красиви кралски мушката Simple Smile и не кралски Simple Smile
при мен нещо не виреят. или ловят всичко живо - белокрилки, въшки, гадове всякакви или се гътват от жегите.
но са красавици Simple Smile признавам Simple Smile

# 321
  • Мнения: 1 478
много красиви кралски мушката Simple Smile и не кралски Simple Smile
при мен нещо не виреят. или ловят всичко живо - белокрилки, въшки, гадове всякакви или се гътват от жегите.
но са красавици Simple Smile признавам Simple Smile
На остъклена тераса са, затова няма гадове, които ги морят. Хубави са сега, когато не е станало още толкова горещо. Терасата много я напича лятото. Няма и много място за цветя, затова се изявявам на село с китките повече.

# 322
  • Мнения: 2 643
имаш достатъчно място в сандъчето. остави ги да видиш какво ще излезе. Simple Smile
споко, не е болка за умиране.

ако искаш, можеш да дръпнеш едно от големите. ако "повлече" дълъг бял корен, значи си се обзавела с поветица.
но не е задължително Simple Smile това е предложение само за да задоволиш моето любопитство Simple Smile
Точно такова се оказа, аз го знам като грамофонче. Като ги пооскубах ми останаха има няма 6-7 циганчета Joy
Сега разбирам защо всеки ми казваше, че да отглеждам разсад е утопия, от 200 семенца ми се пръкнаха 10 грамофончета и 7 циганчета ...JoyJoy

Утре ще пресаждам купени циганчета, а дано не ги уморя! Flushed

П.С. Добри, хиляди благодарности за просветлението.Hug

# 323
  • Бургас
  • Мнения: 15 696
Arwen88, благородно завид! Разкошни цветя! Радвай им се и заради мен! Напълниха ми очите!
Аз тази неделя ще мисля да мия прозорци и да вадя цветята на первазите по прозорците.
Обаче така и не мога да си намеря бяло мушкато. Най-накрая ще си купя и готово.
А цветята, които поръчах от фб, някои загинаха, не бяха достатъчно свежи, още като ги получих. Ще видим, какво е оцеляло.

# 324
  • Мнения: 14 715
А пък миналата година едно кралско мушкато при мен се скъса да цъфти,без никакви грижи. Петуниите загинаха,но то не спря да ме радва. Можеше още да е живо,ако кучето не беше решило да сдъвче точно тази саксия и да ми го съсипе. 😔 Днес загледах пак да купя,но в сряда имам рд и ще видя какво ще получа като подаръци,пък после ще купувам. 😃 Че те всички вече ме знаят и носят саксии. 😍🌺

# 325
  • Бургас
  • Мнения: 15 696
И при мен петуниите, вече 2-3 години не се задържат за дълго. Щом си ги купя, цъфтят известно време и загиват. Какво ги правят в тез магазини, с какво ги торят-идея си нямам...

# 326
  • Мнения: 14 715
Карзче,трябва да се пръскат с някакви препарати,за да не се разболяват. Моите започват да лепкат,май от въшки,и леко полеко си отиват. Но аз не искам да пръскам заради детето. Не са ми толкова важни петунките,а даже тази година ще ги пропусна май. 😃

# 327
  • Бургас
  • Мнения: 15 696
Точно!
Лепкат и стават кофти...
Обаче с какво трябва да се пръскат, нямам си идея.
Моите деца, като бяха малки, си спомням, че ми бяха омъкнали теменужките и петуниите ит саксиите... Радвали им са се, и в един момент, вече са ги изтръгнали... 😎😂 Та, познато ми е, щом ще пропуснеш китка 😍😉

# 328
  • Мнения: 14 715
Оо моята не ги пипа,играе само с празни саксии,но ходи да ги мирише,пипа ги и не искам да пръскам. Тук сигурно ще се намери някой вещ да ти каже с какво се пръска. 🤗

# 329
  • Мнения: 1 322
Добро утро!Чела съм в списание "Къща и градина"за чесън да поври във вода и после се пръска или чесново олио малко да накапеш във водичка!Не съм го пробвала,но поне не е химия!Пак  с тази вода моята съседка преди противозачатъчните тореше орхидеите

Общи условия

Активация на акаунт