Раждане в АГ"Света София"(бившата Тина Киркова) - 8 част

  • 56 792
  • 768
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 13
Здравейте, може ли някой да сподели мнение за раждане при доктор Галя Богданова?

# 436
  • Мнения: 698
Аз родих при д-р Галя Богданова на 27.01.2020г.
При нея си следих и бременността от констатирането до свалянето на конците вчера /секцио родих /.
Изключително мила, разбираща, внимателна. Всеки ден идваше в стаята ми да ме види, гледа ме на видеозон в петък, в случай че ме изпишат в събота, защото искаше и тя да си види как е матката. С една дума - Страхотна е!

# 437
  • Мнения: 13
А секциото беше по Ваше желание или имаше причина?

# 438
  • Мнения: 698
Основната причина беше възрастта и факта, че е загубена еластичността на матката.

# 439
  • Мнения: 289
Бихте ли споделили към коя седмица др.Богданова определя какво ще бъде раждането,нормално или секцио? И понеже и мен ме засяга възраста над колко години се налага секцио. Благодаря Ви предварително

# 440
  • Мнения: 698
Ами  ние го обсъждахме по - сериозно към 34-35 седмица.
След 35 намалява еластичността на влагалището. Много е важно и дали е първа бременност. При мен беше първа бременност и възрастта ми е 41г. Или както пише в епикризата ми: "Възрастна първескиня" Joy

# 441
  • София
  • Мнения: 1 678
Здравейте, може ли да ме насочите как да се свържа с д-р Киров за среща-разговор?

# 442
  • Мнения: 1
Здравейте , раждали те при д-р Панова , може ли да споделят своето мнение.
Доволни ли сте и как е протекло ( претупани / дали е дошла за раждане през ноща и т.н )

# 443
  • Мнения: 2 405
Не съм раждала при др Панова. Лежах при нея за амниоцентеза, тя я извърши.
Та на въпроса. Няма как да те претупа, защото е перфектен и търсен спелиалист. Но има как да не дойде, защото е търсена, ангажирана и пътува.

Последното не е характерно само за нея. За всички важи. И те са хора. Пътуват. Имат отпуски. Риск винаги има и всичко се случва. Но съмнение дали е добър професионалист, няма!

# 444
  • Мнения: 1
Здравейте мами,

И на мен ми предстой раждане в Тина Киркова при д-р Петров.
Имам няколко въпросчета:
1. Познати ми казаха, че трябвало да съм без лак като раждам. Има ли нещо вярно?
2. Когато съм с избор на екип, но тръгна да раждам през ноща и доктора го няма... каакво се случва?
3. Осигурена съм и се надявам да родя по естествен път... каква сума г/д трябва да си подготвя?
4. Нужно ли е дрешките за изписване да са с мен или може татко да ги донесе след това?
5. Да си нося ли неща за къпане и мазане на бебчо или..?
Ох, много се притеснявам!!! Благодаря ви предварително 🙈🙈🙈🙈

# 445
  • Мнения: 1 041
Здравей,

1. Да, трябва да си без лак на ръцете и краката.
2. Това трябва да се разбереш с доктора индивидуално- дали ти му звъниш или отиваш в болницата и от 103-ти кабинет му звънят.
3. Избора на екип е 900 лв, ако си в обща стая няма престой, за двойна 45, за единична 75.
За самостоятелна зала за раждане 200, за присъствието на таткото пак 200.
4. Може таткото да ги донесе.
5. За бебето трябват само мокри кърпички + памперси.

# 446
  • Мнения: 9
Здравейте,интересувам се от цена на планирано раждане в Тина Киркова?
Насочила съм се към Д-р Рени Ковачева?
Малко инфо за цени,престой и къде и как се плаща?

# 447
  • Мнения: 797
Добре де, един пост по-нагоре пише всичко. Отделно болницата има сайт и ценова листа...

# 448
  • Мнения: 278
Първо да кажа че Родих при Д-р Ковачева преди 18 дни и мога да кажа че това беше най добрия избор. Нямам думи да опиша колко съм доволна и благодарна.
Та на въпроса- избора на екип се плаща в деня на раждането( 900лв) , ние не се бяхме подготвили и таткото го плати на следващия ден , нямаше никакъв проблем.
Престоя се плаща накрая в зависимост колко нощувки имаш ... ако си на 2ри етаж си минава по здравна каса, но на 5тия двойните и единични се заплащат. Аз не бях обсъждала с лекаря си стаи и т.н. и като родих имаше свободен единичен вип и ме настаниха там , беше ми Ок и въобще не съм повдигала въпроса. Но ни се наложи да останем в болницата 13 дни и накрая платих 825лв за престой 😩🥺 .... така че ако имаш все пак някакви изисквания, те съветвам да го обсъдите с Ковачева.
Пожелавам леко раждане!
Здравейте,интересувам се от цена на планирано раждане в Тина Киркова?
Насочила съм се към Д-р Рени Ковачева?
Малко инфо за цени,престой и къде и как се плаща?

# 449
  • Мнения: 2 405
Чудесен избор за др Ковачева,Politoo! И честита рожба!
Аз без да я избирам ми се падна, случайно. И съм безкрайно доволна от нея. Решителна, спокойна, абе чудесна!
Ако не е тайна какво наложи такъв дълъг престой?Питам, защото и аз бях  дълго в болницата(на 9тия ден ме изписаха). Уж завишени мои левкоцити, но пък според моя аг не толкова високи, че са стоя толкова време. Детето беше добре и казаха, че може да бъде изписано на 5тия ден, но заради моята инфекция ни държаха дълго. Аз бях на етаж 2,в общите стаи.

Общи условия

Активация на акаунт