"The Crown" - В очакване на трети сезон...

  • 16 087
  • 160
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 141
Докарали са някаква прилика с Даяна, но тя имаше някои доста грубовати черти...пък тази девойка е миловидна.
Има ли субтитри вече за другите серии от трети сезон? Аз гледах първа и втора серия и ме домързя да се заслушвам в английския.

 Да, има субс за целия сезон. Flowers Hibiscus

# 91
  • Мнения: 582
Да и аз мисля, че момичето е много сладко и миловидно. Явно с това са целели да придадат усещането, което хората са имали и имат към нея. Иначе според мен е трябвало да подберат някоя с една идея по-остри/грубовати черти. Англичанките са ръбати мадами, имат силно изразен нос и брадичка. На тази актриса са ѝ доста меки чертите, лицето ѝ е кръгло, а на Даяна мисля, че се води дори сърцевидно. Нооо пък може и доста добре да стане, ще видим.
Например принц Филип като млад много добре са го докарали и като цяло първият сезон беше много добър. Вторият с Хелена Бонъм Картър(която ми е любима актриса) също не беше лош...но една идея нещо липсваше. Хареса ми, че са уцелили с ушите на Чарлз. Grinning
Също да кажа, че Камила въобще не е била и тя толкова красива като млада. Само за бюста мога да се съглася, че е пищен. Grinning
Та като цяло уж излязоха от Европейския съюз, но сякаш се опитват да намерят актьори с по-европейски черти(по-меки).

# 92
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Филката го бяха докарали и в трите сезона, първите два повече си приличаше...

Маргарет в първите два е много добре, Хелена също беше Ок, но аз я свързвам с друг неин образ и не мога да я взема на сериозно... добре игра като жена на Джордж в Речта на краля...

# 93
  • София
  • Мнения: 8 637
Хелена я харесвам и аз, но не ми пасна. Не приличаше на Маргарет.
Иначе, англичанките май са два типа-тези с ръбатите челюсти и едни бузести с топчести лица и носове.
Гледала съм ги по предавания и филми-имат си един контингент от оранжевеещи девойки с ужасни дрехи, с екстеншъни-яко изрусени или с гарваново черна коса и яко грим.

# 94
  • София
  • Мнения: 8 637
Изгледах сезона. Много ми хареса. Първите две серии не ми бяха особено интересни, но след това имаше градация. Последната беше наистина вълнуваща, аз харесвам сериите, посветени на Маргарет.
Разрових се и намерих снимки.
 Ан Тенант-приятелката на Маргарет, която я запознава с Roddy Llewellyn. 
Скрит текст:

 Тук е на коронацията на Елизабет 



Мистик явно е било забавно място 
Скрит текст:

 

Маргарет и Роди. Били са заедно някъде до 1980г, 81-а той се жени за друга
Скрит текст:

 
A това е Тони с любовницата му, за която после се жени Луси Линдзи-Хог . Оригиналната и фамилия сигурно е Дейвис, защото Линдзи-Хог е фамилия на първия и съпруг.
Скрит текст:

# 95
  • Мнения: 5 658
Елизабет Дебички ще играе принцеса Даяна във финалната серия.
Австралийската актриса Елизабет Дебички ще играе Даяна, принцеса на Уелс, в последните два сезона на хитовия сериал на Netflix „Короната“.

Звездата на Night Manager ще поеме от Ема Корин от четвъртия сезон.

Дебички се присъединява към Джонатан Прайс и Имелда Стантън за последните два сезона на кралската драма, която се очаква да обхване 90-те и началото на 2000-те.

Очаква се четвъртият сезон да излезе тази есен.

"Духът на принцеса Даяна, думите и действията й живеят в сърцата на толкова много", заяви Дебички в изявление, публикувано от официалния акаунт в Twitter на The Crown.

"Истинската ми привилегия и чест е да се присъединя към този майсторски сериал."

https://www.bbc.co.uk/news/entertainment-arts-53796431

# 96
  • София
  • Мнения: 8 637
Виждам, че Imelda Staunton ще играе кралицата. Страхотна е, много я харесвам. Беше отвратителна в Хари Потър Laughing
Актрисата, която играе Даяна мисля, че ще се справи. А и в лице има нещо криво, както и Даяна и ще и пасне добре.

# 97
  • Мнения: 5 658
Започва излъчването на 4 ти сезон на Короната на 15 ноември.

https://www.youtube.com/watch?v=_hJ5CwsphdQ&feature=youtu.be

# 98
  • Мнения: 14 413
С превод дали го има някъде?

# 99
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Нетфликс, там със субтитри...

Нямам търпение вече...

# 100
  • София
  • Мнения: 11 746
С превод дали го има някъде?

този сезон не е излезнал още

# 101
# 102
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Драматично.... нямам търпение

# 103
  • София
  • Мнения: 11 746
аййй настръхнах, изглежда обещаващо!

# 104
  • София
  • Мнения: 8 637
Нямам търпение и аз, големи надежди възлагам. Добре са я докарали Джилиън, макар да не мога много да я възприема с този глас.

Общи условия

Активация на акаунт