"The Crown" - В очакване на трети сезон...

  • 16 096
  • 160
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 2 481
За разлика от другите сезони, тази ми е скучен. На 8ми епизод съм.

# 121
  • София
  • Мнения: 11 747
Айй ще има изцяло нов каст за сезон 5. Тъкмо свикнеш с едните и хайде нов Flushed

# 122
# 123
  • Мнения: 47 963
Аз чак сега гледам сериала,гледам 3 сезон и всичките ми стават все по-противни

# 124
  • Мнения: 170
И аз чак се го гледам, приключих 2-и сезон. И аз съм отвратена , но най-вече от Филип. Отвратителен! Дали е така в живота?! Ако е така, то това е събирателен образ на всичко най-лошо в мъжа.

# 125
  • Мнения: 47 963
Според мен е. Скоро му взеха книжката след поредна катастрофа. Надут пуяк. И кралицата е абсолютно безчувствена. То бива бива, ама....машина. абсолютна машина.

# 126
  • Мнения: 571
Не бива да приемаме всичко в сериала за истина.

# 127
  • Мнения: 47 963
Вярно, но вместо да ме развлича, не натоварва ужасно.

# 128
  • Мнения: 538
Според мен е. Скоро му взеха книжката след поредна катастрофа.

На Принц Филип, ли? Той не е ли на 99 години?

Гледам 4ти сезон в момента.
1ви и 2ри бяха много по-запалващи сякаш. Вече като документални събития ги преглеждам.

# 129
  • Мнения: 1 164
Страхотен сериал!

# 130
  • София
  • Мнения: 8 637
Мен по никакъв начин не ме натоварва, дори да има някакви изнервящи моменти. Много повече ме нервират разни антиутопии или тип екшън с наркотици, престъпления.
Не знам как го правят, но ми е много интригуващ. Особено предишния сезон имаше някои много добри серии-въздействащи, силни.
Филип е почти 100 годишен, но до малко след инцидента си караше. Сега не знам.

# 131
  • София
  • Мнения: 11 747
Има два епизода от този сериал които са ми се запечатали. Този със смога в първите сезони и този Аберфан от миналия сезон, когато се срути върху училището насипа от мината. Много въздействащи два епизода

# 132
  • Мнения: 668
Не ми хареса каста този сезон. Освен Джош О'Конър. Джилиън Андерсън е убедителна Маргарет Тачър и много се е постарала да се подготви, но има твърде добри очи. Хелена Бонам Картър винаги ще играе Хеленабонамкартър, а глупавият брат на Кейтлин Старк не е никакъв Филип. Даяна визуално е много сполучлива, но не разбирам защо е представена като безгръбначна и елементарна.
Новият Чарлз май щял да бъде Доминик Уест Rolling Eyes

# 133
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Първите два сезона кастът беше мн добър, но няма как да няма сравнение с втория... вторият също не е лош, просто се свиква...

В този сезон ми липсваха диализите, по-скоро дълбочина на диалога...

# 134
  • Благоевград
  • Мнения: 2 857
За мен Клеър Фой беше невероятна като Елизабет. Много ми хареса!
Първи и втори сезон са ми любими. Трети горе-долу. Четвърти скука.
Джилиян Андерсен не ми хареса като Тачър. Преиграваше, не беше нейната роля.
А относно историята-за един момент мислех, че Чарлз и Даяна са могли да развият към добро отношенията си, но ревността и егото на Чарлз надделяха. За зрял мъж е постъпил глупаво.
Но към днешна дата, на стари години, се вижда, че е щастлив и в мир със себе си, ще изживее дните си с голямата си любов.

Всички ли актьори ще сменят за следващия сезон?

Общи условия

Активация на акаунт