Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 13 ноем. 2018, 16:23 ч.

"The Crown" - В очакване на трети сезон...

• 6 589
  • 93
  •   1
Отговори
  • София
"THE CROWN"

"The crown" ("Короната") е исторически драма-уеб и телевизионен сериал,  създаден и написан от Питър Морган, продуциран от Left Bank Pictures и Sony Pictures Television за Netflix. 
 Сериалът е биографична история за царуването на кралица Елизабет II . 
  Първият сезон обхваща периода от брака и с Филип, херцог на Единбург до разпадането на връзката на сестра и Маргарет с капитан Питър Таунсенд през 1955г(отказът да им се разреши брак).
   Втори сезон обваща периода от началото на Суецката криза през 1956г. до пенсионирането на третия премиер на кралицата Харолд Макмилан през 1963г., както и раждането на принц Едуард през 1964 г. 
   Третият сезон ще продължи от 1964 г., разказвайки за двата периода на Харолд Уилсън като министър-председател до 1976 г., а в четвърти ще видим Маргарет Тачър и Даяна, принцеса на Уелс.

В темата може да се дискутира сериала, но също така и цялото английско кралско семейство и свързани с тях личности, кралски родове, събития. За предпочитане в исторически аспект, тъй като сериалът разказва за миналото. За случващото се в момента, коментиране на Уилям, Кейт, Хари, Мегън-има тема за кралски клюки.
Тук може да я намерите. 

Семейното "дърво" на Елизабет II 
Скрит текст:

Някои от главните герои-реални исторически личности
Кралица Елизабет II

Скрит текст:
В първите два сезона Елизабет II е изиграна от Клеър Фой. Очаква се Оливия Колман да влезе в ролята на кралицата.

Филип, херцогът на Единбург

Скрит текст:
Мат Смит влиза в образа през първите два сезона. В трети ще бъде заменен от Tobias Menzies

Елизабет, кралицата-майка

Изиграна от Виктория Хамилтън

Принцеса Маргарет

Скрит текст:
В нея се превъплащава красивата актриса Ванеса Кирби. От трети сезон ще се наслаждаваме на Хелена Бонъм Картър.

Уинстън Чърчил

Антъни Идън

# 1
Благодаря за темата!Супер си е сериала!

# 2
  • София
На мен ми предстои да гледам втора серия на втори сезон. Интересна ми е развръзката на отношенията между Филип и Елизабет.
Нямам против спойлери, така или иначе най-важните неща знаем как са се случили Laughing

# 3
Nature BoomИзвинявам се ,къде го гледате,нещо линк ?

# 4
Благодаря за темата. В началото на втори сезон съм и аз, много ми харесва сериала. Качен е в замунда.

# 5
  • София
Гледа се в Netflix, аз лично си тегля от замунда.

# 6
  • ENGLAND
Сериала го гледах още като го пуснаха тук, вече съм забравила някои от подробностите, май ще трябва пак да изгледам двата сезона преди да пуснат третия.
Някаква информация кога ще започне третия?

# 7
  • Azeroth
Много добре направен сериал, и аз чакам трети сезон с нетърпение. Все още няма дата, през 2019 ще е Simple Smile

Единствено ме притеснява как ще се справи новият каст с ролите. Така като ги гледам, не ги харесвам, но не може да се съди докато не ги видим в действие.

Ясно, че искат да пренесат сериала по-напред във времето, затова и са избрали по-възрастни актьори, но не спирам да се чудя защо просто не използват the power of make-up за да състарят настоящите?
Рядко решението да подмениш актьорският състав води до добър резултат, но... ще видим.

# 8
  • Благоевград
Здравейте и от мен!
Много благодаря за темата!  bouquet
Обожавам сериала, страшно много ми допада, надявам се наистина в по-голямата си част да е исторически достоверен.
Можем ли да коментираме изцяло първи сезон? Всички ли са го изгледали?

Направи ми впечатление, че Кралицата е без специално образование, спомням си, че ходеше в колежа "Итън" (ако не се лъжа) и там я обучаваше един преподавател и в сериала имаше моменти, в които тя не беше запозната с много неща - история, култура, нации и сподели с Чърчил тези неудобства и го помоли да й намери човек, с когото да говори за тези неща, да я държат в течение на всичко случващо се по света, за да намира по-лесно теми за разговор със събеседниците си. Към днешна дата съм чела много статии, че Елизабет е изключително интелигентен, начетен и приятен събеседник, който има богата обща култура.
Ще ми бъде интересно ако някой знае нещо повече по въпроса.

Актрисата, която играе Елизабет е прекрасна  Heart Eyes Според мен е изключително подходяща, за 3 сезон не мога да кажа.
Маргарет, ах... Маргарет  Heart Eyes Толкова обаятелна  Heart Eyes Много се радвам, че с този Таунсенд не се получи, голямо дърво, смотльо  Laughing и натегач  Laughing

За изневерите на Филип - ами честно казано допускам го. От това, което показват ми се струва изключително комплексиран, с лични проблеми и мания за доказване, че е велик мъж, а не мъж под чехъл.

Не смея повече да коментирам, гледах сезоните лятото и още ме държи емоцията, мога да коментирам в скрит текст, ако на някой му е интересно  Hug

# 9
  • Казанлък
Благодаря за темата!
Та и аз да си кажа, тъкмо изгледах двата сезона и най - вероятно заради акторския състав лееееееко почна да ми допада Елизабет. Интересно ми ще  е с новите актьори, дали ще се справят. Хубаво е че показаха Чарлс малко повече, според мен за характера и съдбата му до голяма част има вина Филип. Ако не беше с това училище и ако баща му показваше малко повече заинтересованост от него, сега щеше да е друг човек.. Но само можем да гадаем, неприязъма ми към Филип само се засилва.
Аз все си мислех, че си е стоял тихо и кротко до жената, той си е бил доста комплексиран, а  и с такава жена нормално, но как е имал смелостта да кръшка и да й се противопоставя? И то в онези времена, в който това е била най - великата страна. Лошото е ,че си е избил комплексите върху следващия най - титалуван - Чарлс.

# 10
  • София
Здравейте, момичета!

Аз снощи започнах да гледам сериала, за сега само първи епизод, но не се притеснявам от спойлери - както казаха по-горе, така или иначе знаем как са се развили събитията в исторически план.

Изненадах се от това как е представен Филип - до сега винаги съм го смятала за добряк, който обича жена си и стои до нея и я подкрепя. На младини, обаче, не прави такова впечатление. Разбира се, има още доста епизоди да изгледам, но това ме впечатли още от първи епизод.

# 11
Поведението на Филип и за мен е разочароващо, все пак той е знаел, че Елизабет рано или късно ще стане кралица. Знаел е, че те никога няма да са просто едно обикновено семейство и въпреки всичко е постоянно недоволен. Не виждам особено да подкрепя Елизабет, по-скоро обратното. Това е мнението ми до момента, снощи догледах еп.3 на 2ри сезон.

# 12
  • София
Смятам, че и двата сезона могат спокойно да се обсъждат, все пак са излезли преди време. Ако са нови серии е по-разбираемо да се спазва някакво време.
За изневери на Филип никъде няма нищо категорично, но и аз си мисля, че се е случвало.
Четох статии, наистина няма доказателства, винаги се е мълчало по темата. Питър Морган казва, че просто е избрал този вариант, тъй като му е по-интересен.

# 13
  • Казанлък
Поведението на Филип и за мен е разочароващо, все пак той е знаел, че Елизабет рано или късно ще стане кралица. Знаел е, че те никога няма да са просто едно обикновено семейство и въпреки всичко е постоянно недоволен. Не виждам особено да подкрепя Елизабет, по-скоро обратното.

Точно!

# 14
  • София
Изгледах и втори епизод.  Разтърсих се за Майкъл Паркър, секретарят на Филип.
В wiki пише, че разводът му е отразен доста подробно и шумно, заради което е подал оставка от поста личен секретар през 1958г.Остава си във връзка с Филип до края на живота си.
Айлин пише книга през 1982г със заглавие "Step Aside for Royalty", в нея твърди, че двамата-Паркър и Филип са имали псевдоними Murgatroyd и Winterbottom, с които са се забавлявали извън двореца, явно, за да не ги разпознават. Паркър бил отхвърлил това твърдение.
Майкъл Паркър има още два брака- през 1962 г. се жени за Карол Томпсън, с която има  дъщеря и син. Развеждат се и през 1976 г. се жени за Джийн Рамзи, която умира през 2001 г.   
Истинският Майкъл Паркър, Айлин и децата.
Скрит текст:

Иначе тук има една статия за реалната история зад линията в сериала, не знам колко е надеждна https://www.townandcountrymag.com/society/tradition/a14444166/mi … ivorce-the-crown/
Филип и Майк се запознават във флотата. След края на II Световна война Филип води в двореца Майк и той му става секретар. Това не се е харесвало дори на Чърчил, който не одобрявал връзкарството. С Айлин се женят през 1943г. Тя трудно свиква с живота покрай кралското семейство. През 57-а, The Sydney Morning Herald  пише за нея, че харесвала балет, операта и конните състезания. Никога не се е възползвала от възможностите, които е имала, като близка с Двореца. Което не важало за него-наслаждавал се на връзките с популярните личности в страната. 
В реалността никога не са излизали наяве, мръсните подробности, които виждаме в сериала-връзката със сервитьорката, забежките при пътуването до Австралия. 
Все пак, разводът бил голям скандал през 1957-а. и близостта му с кралското семейство предизвиква голямо недоволство. Паркър подава оставката си и се завръща в Лондон, където го чакат репортерите. Тази оставка предизвиква и слухове относно кралската двойка.
Две седмици по-късно Филип и Елизабет наистина се срещат на борда(по време на гръмотевична буря) на Британия в Португалия.
Малко след това Елизабет издига Филип от Херцог в Принц, за да не се налага да свидетелства в процеса за развод на Паркър. Ако бил останал Херцог е възможно да бъде призован, като свидетел. 
Айлин получава развод през 58-а. с причина изневяра. Ройтерс дори посочва другата жена- Мисис Мери Александра Томпсън. Айлин получава попечителство над децата.
Майкъл си остава приятел с Филип, дори посещава двореца Бъкингам. През 60-те се мести в Австралия. Умира в Мелбърн на 81г., през 2001. 

На две, на три преведох, с децата около мен ми е трудно, а и някои фрази не са ми особено ясни Smile

# 15
Ехаааа,благодаря за темата!Много ми хареса първи сезон на филма.Има ли втори с бг превод?

# 16
  • София
Аз в момента гледам втори с български субтитри. В Замунда го има.

# 17
  • Sydney
Благодаря за темата, хубава е Simple Smile

Изключително силен каст за първите два сезона!

Във втори сезон се разглеждат доста отношенията на Елизабет и Филип.

Аз гледам в Нетфликс, няма как да тегля тук.

За сега толкова!

Последна редакция: пт, 16 ное 2018, 11:28 от benitabeni

# 18
А сестрата на кралицата създава ли семейство?

# 19
  • Казанлък
Да, има две деца от  Антъни Армстронг-Джоунс, с който в последствие се развеждат.

# 20
  • Sydney
Във втори сезон се развива образът на Маргарет, и децата показват....

# 21
Много ми харесва играта на актрисата, в ролята на кралицата!
  Дали наистина е толкова корав човек Елизабет?

# 22
  • София
Изгледах няколко серии, предстои ми 9-та(2 сезон). Според мен не бяха пресъздали акуратно раждането на Андрю. Този вид раждания са били доста по-различни...не е било да си легнеш и заспиш, а е било голям ужас. Най-малкото, няма как да го извадят това бебе ей така, докато си неподвижен и спиш. Чела съм за раждането с упойка, то е било по-скоро "надрусване" и просто после не помниш ужасиите(доколкото съм чела, някои си спомнят) https://www.bellybelly.com.au/birth/twilight-sleep/  Следващото вече е било по-цивилизовано, явно са знаели рисковете за родилката и бебето. Даже Филип е присъствал.

Джаки и Джон Кенеди нещо не ги бяха докарали, особено него.

# 23
  • Казанлък
Изгледах няколко серии, предстои ми 9-та(2 сезон). Според мен не бяха пресъздали акуратно раждането на Андрю. Този вид раждания са били доста по-различни...не е било да си легнеш и заспиш, а е било голям ужас. Най-малкото, няма как да го извадят това бебе ей така, докато си неподвижен и спиш. Чела съм за раждането с упойка, то е било по-скоро "надрусване" и просто после не помниш ужасиите(доколкото съм чела, някои си спомнят) https://www.bellybelly.com.au/birth/twilight-sleep/  Следващото вече е било по-цивилизовано, явно са знаели рисковете за родилката и бебето. Даже Филип е присъствал.

Джаки и Джон Кенеди нещо не ги бяха докарали, особено него.

На мен пък ми харесаха Джаки и Джон Кенеди, не се наблегна толкова на президента, колкото до отношенията между Елизабет и Джаки, което ми хареса, понеже и двете доста са си прилича тогава по съдба.

# 24
  • София
Серията беше хубава, но той въобще не си приличаше. Другите актьори и да не си приличат много, така ги правят, че някак напомнят на реалната личност. Но него не го бяха докарали.

# 25
  • Казанлък
Серията беше хубава, но той въобще не си приличаше. Другите актьори и да не си приличат много, така ги правят, че някак напомнят на реалната личност. Но него не го бяха докарали.
Може би , защото фокуса не беше толкова върху него и са го претупали. Иначе им се получават добре.

# 26
  Остана ми 10 епизод ,сезон 2.
   Колко деца има Елизабет?За мен епизод 9 беше най-тежкия от филма.

# 27
  • Sydney

4 - Чарлз, Анн, Андрю и Едуард.

За какво беше този епизод, че не помня...

# 28
  • Казанлък
4 деца има ( чак се учудвам, че се задава такъв въпрос ) -    принц Чарлз, принцеса Ан, принц Андрю и принц Едуард

# 29
  • София
Не съм гледала още серията, но за Филип и Чарлз явно  https://www.imdb.com/title/tt6410814/?ref_=ttep_ep9

# 30
4 деца има ( чак се учудвам, че се задава такъв въпрос ) -    принц Чарлз, принцеса Ан, принц Андрю и принц Едуард
   Аз харесах филма,не съм луда по кралското семейство.Всъщност чета и другата кралска тема,но ми е просто любопитно.Според филма,до момента серията,която бях гледала знам колко деца има,но разбрах,че отново ще бременее.
    9ти епизод е за изпращането на Чарлз в училище-интернат,по избор на Филип.Стана ми мъчно за детето.

# 31
  • Sydney
Е, то всеизвестно за омразата на Чарлз към училището, където баща му настоява да е (бивше негово)... основният проблем според мен между двамата е бил, че Филип е искал Чарлз да бъде като него, очевидно не е...

# 32
Интересно ми е какви са били коментарите на Елизабет, Чарлз, Камила  и Филип за филма? Вероятно е имало доста корекции от тяхна страна.

# 33
  • София
Има разни статии по въпроса, но май всичко са слухове.
https://www.marieclaire.co.uk/entertainment/people/queen-elizabe … -the-crown-553848
https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/tv/news/the-cro … n-2-a8557711.html

Според мен, не биха показали отношение, камо ли да налагат цензура. Това би означало признание, че наистина се е случило така и ги притеснява. Пренебрежението и липсата на интерес е най-добрата защита.

# 34
Според мен е имало леки корекции от тях на страна.
Знае ли се вече кога почва 3 сезон?

# 35
  • София
Май не съм виждала точна дата или месец. Срещала съм нещо за лятото 2019.
Още не съм гледала последните 2 серии от 2-и сезон. Пазя си ги Laughing 
Много харесвам Клеър Фой, трудно ще възприема друга актриса. Но и нямам търпение за събитията по-близки до нас.

# 36
Аз също съм любопитна да видя отношенията между  Даяна, Чарлс, Елизабет, Камила. ... Как са представени

# 37
  • Разпиляна във въображението
Здравейте, момичета! Започнах да гледам сериала, и вече съм на коронацията. Чудесно заснет, добри актьори и интересна история.

# 38
Здравейте! Извинявамсе предварително за въпроса, ако вече някъде по-нагоре е споменато, но всъщност кога ще започне 3 ти сезон в NETFLIX? Супер сериал!

# 39
  • София
Горе май писахме...аз срещах из статии, че щяло да бъде пролетта, но нищо уточнено. Сега пуснах някакви ключови думи и пак нищо.

# 40
Благодаря! Дано е по-скоро!

# 41
Някой има ли информация кога ще  започва третия сезон в NETFLIX?

# 42
  • Sydney
Сезонът ще бъде излъчен през есента - в северното полукълбо...

Част от новите анктйори:

https://www.instagram.com/p/BwvcWUhHpWa/?utm_source=ig_share_she … shid=2gimcfeclpoa

# 43
  • София
Гледах и аз актьорите. Довилна съм, има някаква бегла прилика или по-скоро напомняне. Като ги фризират и гримират ще са много добре.
Дано до есента проимам някой лаптоп, че ми се счупи безвъзвратно моя и нищо не мога да тегля и гледам 😂

# 44
  • Казанлък
Нали пролетта щеше да е, каква е тази есен сега 😭

# 45
  • Пловдив
Новият сезон ще излезе на 17-ти ноември (Netflix).

# 46
  • Благоевград
Прекалено много забавиха 3 сезон. Трябва да изгледам отново 1 и 2 сезон, за да си припомня до къде стигнаха.
Много ще ми липсва Клеър Фой, само заради нея дадох шанс на сериала. Ще видим новите актьори как ще влязат в образ.

# 47
  • София
Да, и сз позабравих. Ще гледам пак поне втори сезон.
Клеър Фой я харесвам и е много красива.Но нямам търпение за новите истории, които ще пресъздадат.

# 48
  • Sydney
Официалният Инстаграм:

https://instagram.com/thecrownnetflix?igshid=10lznn337w292

И фенски, който харесвам Simple Smile

https://instagram.com/the.cr0wn?igshid=qaot7n45v1nk

# 49
Много харесвам актрисата, която играеше принцеса Маргарет, но и нямам търпение да видя Хелена в образа. И аз ще си преговоря със сезон 1 и 2 Simple Smile

# 50
  • София
Първият тийзър

https://youtu.be/K_TE8yi58S8

# 51
  • Sydney
Даяна в сериала, добре се е получило:

https://www.instagram.com/p/B3Yz0aXouqp/?igshid=jd0441dt41mu

# 52
  • София
Трейлъра

https://youtu.be/vLXYfgpqb8A

# 53
  • Burgas, Bulgaria
http://Според вас дали ще покажат истината за Чарлз и Даяна ,т.е.дали ще има показване на Чарлз в по-добра светлина?

# 54
Вече има епизодите в Netflix. Днес изгледах първите два. Добре е Simple Smile

# 55
  • Sydney
И аз гледах два, днес още...

Хич не ми харесва Оливия Колмън в ролята - ужасен акцент и мн писклив глас...

Трети епизод е мн мн труден за гледане... :cry

Последна редакция: пт, 22 ное 2019, 14:16 от benitabeni

# 56
  • София
Покрай Анатомията бях забравила, че го чакам и сега погледнах Satisfied   Субтитри има ли някъде? Нещо не ми се напъва да ги слушам на английски.

# 57
  • София
Добре, гледах първи епизод с английски субтитри, че така по-лесно следя думите.
Хареса ми, макар актьорите хич да не ми се връзват. Хелена Бонъм Картър особено, не можаха ли поне едни лещи да и сложат ?!  Евентуално можем да намерим прилика само някак в устата, носа.
Филип леко са го докарали.
Малко постно ми се стори представянето на историята с Антъни Блънт.
Тук намерих една интересна статия, макар че не е особено подробна https://www.chr.bg/hronika/dosietata-chr-tajno-obshtestvo-na-apostolite/

# 58
Покрай Анатомията бях забравила, че го чакам и сега погледнах Satisfied   Субтитри има ли някъде? Нещо не ми се напъва да ги слушам на английски.
И аз търсих със субтитри, ама не намерих нищо.

# 59
  • Sydney
А актьорът, който играе лорд Маунтбатън е същият, който игра Тивин Ланистър в Гейм ъф Тронс...

След трети епизод, вс друго бледнее... няма да пиша повече, за да няма спойлери....

Аз гледам директно по Нетфшикс, където няма субтитри различни от английски... не мога да тегля от торенти и Нз...

# 60
  • Разпиляна във въображението
Има субтитри за първи епизод.

# 61
  • Sydney
Уили ще го видим в Четвърти сезон:

https://www.instagram.com/p/B5gRthynnVM/?igshid=my1rwfogtpx6

# 62
Има субтитри за първи епизод.
Може ли линк?

# 63
  • София
Вчера щях да пиша че много мудно върви сериала, след като бях изгледала първите два епизода. По-късно изгледах третия, Аberfan, много силен епизод, държи те за гърлото през цялото време...

# 64
  • Казанлък
Вчера щях да пиша че много мудно върви сериала, след като бях изгледала първите два епизода. По-късно изгледах третия, Аberfan, много силен епизод, държи те за гърлото през цялото време...
Къде го гледаш? И с бг субтитри ли?
Аз изтеглих целия сезон, гледах първия епизод със суб. По принцип не ми е проблем да си го гледам и без, но бритиш инглиша, ми е малко труден за разбиране и на места виждам зор, затова и почнах втора серия на по средата спрях.. трябва да съм супер съсредоточена за да разбера какво говорят. Иначе гледам, че в addic7ed има суб на 183728 езика не е и български, мисля да седна да попреведа малко, че съм с малко дете и нямам и време..

# 65
  • София
въпреки че съм англ.филилог и аз се затруднявам понякога с говора, задължително ги гледам с английски субтитри

# 66
Първи и втори епизод и мен не ме грабнаха и бях разочарована от смяната на актьорите, но от третия до края го гледах със старото чувство от първите два сезона.
И аз гледам с английски субтитри, иначе не става.

# 67
  • София
Аз гледам с английски субтитри, така ми е по-лесно да следя думите. Иначе повторих първа серия с българските, за да видя дали има нещо, което не съм разбрала добре. В subsunacs. net са качени за първи епизод. 
Нямах време тези дни да гледам, днес мисля втора серия да изгледам с английски субтитри.

# 68
  • ENGLAND
Снощи изгледахме първи епизод, толкова тегаво, а актрисата дето играе кралицата е ужасна, толкова трудно и се разбира какво говори и прави едни физиономии. Няма нищо общо с предишните сезони.

# 69
  • Благоевград
Снощи изгледахме първи епизод, толкова тегаво, а актрисата дето играе кралицата е ужасна, толкова трудно и се разбира какво говори и прави едни физиономии. Няма нищо общо с предишните сезони.

Абсолютно съм съгласна! С Клеър Фой нямах проблем да й разбирам какво говори, а актрисата е толкова обаятелна, че чак забравих, че гледам младата версия на Елизабет II.
Мисля, че ако се бяха постарали, със сигурност щяха добре да състарят актьорите, които играеха в първите 2 сезона.

# 70
  • София
абе, дайте му шанс, просто си трябва свикване. Мен ми бръкна в здравето на няколко пъти като каза априСиeйтед, а не априШиейтед, ама така си е правилно

# 71
Аз свършвам 1 сезон, но май бързо ще ви догоня Simple Smile

# 72
  • Burgas, Bulgaria
Някой знае ли колко епизода е 3 сезон?

# 73
  • Sydney
10....

# 74
  • Казанлък
Изгледах 3ти сезон, нямам търпение за 4ти. Има ли някаква информация кога ще го пуснат ?

# 75
  • Пловдив
Изгледах 3ти сезон, нямам търпение за 4ти. Има ли някаква информация кога ще го пуснат ?
Все още няма дата, но актьорът Джош О'Конър (принц Филип) в интервю е казал, че в края на годината можем да очакваме новия сезон. В него ще видим вече Маргарет Тачър, Даяна и "другата страна" на принц Чарлз. Вече са започнали да снимат и споделям малко снимки:

# 76
  • София
Това видяхте ли го? Последен сезон

# 77
Ще й отива ролята на Елизабет

# 78
Обаче "пети финален сезон". Значи няма да видим Кейт и Мегън.

# 79
О, не, не знам как ще я гледам след онази роля Joy Долорес Ъмбридж беше много много страшна

# 80
Ох, аз и Оливия Колман не можах да я взема сериозно, макар много да я харесвам. Трябваше да оставят актьорите от първите 2 сезона и гримьорите да вземат награда.

# 81
  • Sydney
Криийпи... дано да я направи обрана...

# 82
  • Благоевград
С подбора на актьори за следващите сезони, развалиха сериала. Креър Фой беше уникална в тази роля, заедно с първия Филип.
Като луд фен на Хари Потър може да си представите колко не мога да гледам актрисата, която играеше Долорес Ъмбридж 😂

# 83
  • София
Мен Оливия Колман ми хареса, предната (даже името не и помня) ми беше прекалено красивичка и сладка. Актристата дето играше принцеса Маргарет предните два сезона беше много добра но и Хелена Бонам Картър беше чудесна този сезон. Ще видим следващия как ще е.

# 84
  • София
Аз съм на 7 серия трети сезон.
В първите серии трудно възприех новата актриса на Елизабет и Маргарет, но свикнах.
Сериалът е страхотен. Има изключителни моменти, заснет е брутално и ми харесва как пресъздават събитията. Нищо не ми тежи или липсва.
Надявам се да включат Кейт, поне до сватбата. Ще е готино.
След сериала разбирам много повече баба, Чарлз и Филип. Е, все още не разбирам защо къта тиари и не дава на младите да носят 😁, но това да ми е.
Четвърти сезон кога ще излезе? Нямам търпение да видя Даяна. Много тръпна.

Последна редакция: сб, 15 фев 2020, 00:37 от Люксен

# 85
  • Пловдив
По последна информация можем да очакваме четвъртия сезон в края на годината, но конкретна дата все още няма.

# 86
Аз пък малко съм разочарована от третия сезон. И с новите артисти не мога да свикна. Ще чакам четвърти сезон.

# 87
  • Sydney
До колко знам четвърти е заснет или в процес на приключване... след обработката, вероятно края на годината...

Ето Даяна, последни снимки:

https://www.instagram.com/p/B8ZoBY6Iess/?igshid=15wwudyvgsmq6

Оливия Колмън има мн писклив глас, но пък тази от Хари Потър съвсем не ми върви...

Последна редакция: сб, 15 фев 2020, 08:47 от benitabeni

# 88
Много е сладка актрисата, дето играе Даяна.
Разбира се, никой не може да изиграе Даяна, с нейната харизма, чар и присъствие, но това момиче е много симпатично. Нямам търпение.

# 89
  • София
Докарали са някаква прилика с Даяна, но тя имаше някои доста грубовати черти...пък тази девойка е миловидна.
Има ли субтитри вече за другите серии от трети сезон? Аз гледах първа и втора серия и ме домързя да се заслушвам в английския.

# 90
  • Пловдив
Докарали са някаква прилика с Даяна, но тя имаше някои доста грубовати черти...пък тази девойка е миловидна.
Има ли субтитри вече за другите серии от трети сезон? Аз гледах първа и втора серия и ме домързя да се заслушвам в английския.

Да, има субс за целия сезон. Flowers Hibiscus

# 91
Да и аз мисля, че момичето е много сладко и миловидно. Явно с това са целели да придадат усещането, което хората са имали и имат към нея. Иначе според мен е трябвало да подберат някоя с една идея по-остри/грубовати черти. Англичанките са ръбати мадами, имат силно изразен нос и брадичка. На тази актриса са ѝ доста меки чертите, лицето ѝ е кръгло, а на Даяна мисля, че се води дори сърцевидно. Нооо пък може и доста добре да стане, ще видим.
Например принц Филип като млад много добре са го докарали и като цяло първият сезон беше много добър. Вторият с Хелена Бонъм Картър(която ми е любима актриса) също не беше лош...но една идея нещо липсваше. Хареса ми, че са уцелили с ушите на Чарлз. Grinning
Също да кажа, че Камила въобще не е била и тя толкова красива като млада. Само за бюста мога да се съглася, че е пищен. Grinning
Та като цяло уж излязоха от Европейския съюз, но сякаш се опитват да намерят актьори с по-европейски черти(по-меки).

# 92
  • Sydney
Филката го бяха докарали и в трите сезона, първите два повече си приличаше...

Маргарет в първите два е много добре, Хелена също беше Ок, но аз я свързвам с друг неин образ и не мога да я взема на сериозно... добре игра като жена на Джордж в Речта на краля...

# 93
  • София
Хелена я харесвам и аз, но не ми пасна. Не приличаше на Маргарет.
Иначе, англичанките май са два типа-тези с ръбатите челюсти и едни бузести с топчести лица и носове.
Гледала съм ги по предавания и филми-имат си един контингент от оранжевеещи девойки с ужасни дрехи, с екстеншъни-яко изрусени или с гарваново черна коса и яко грим.

Общи условия

Активация на акаунт