Приморско 2019 - море и още нещо

  • 59 587
  • 845
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 9 124
На северния е 6лв.
На южния е 7лв мисля беше
Царевица на северен 2лв
Царевица на южен 2.50))

# 496
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Царевицата е според който я продава. На северния оная от сорта Мона Лиза е 2 лв., а един друг я даваше днес за 3 лева.

# 497
  • София
  • Мнения: 1 250
Благодаря за информацията! Че като прочетох за 25 лв само чадър на Перла и лошо ми стана..

# 498
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
Имате ли мнение за хотел Синята лагуна? Видях добра оферта за септември.

# 499
  • Мнения: 1 539
Имате ли отзиви за Ла Каса Приморско? Чисто ли е? Има ли наоколо откъде да се вземе закуска? Доколкото се ориентирам се намира до Северния плаж - в тази му част добър ли е?

Можете ли да препоръчате нещо до Южния плаж?

# 500
  • Мнения: 45
На мен ми допадна Ден и нощ и Вълчан Войвода


Здравейте,

Как е храната тази година в Ден и Нощ, че миналата година останахме много разочаровани.
След три поредни години, тотално се изложиха. Иначе ми е много близо до хотела и беше идеално.

# 501
  • София
  • Мнения: 5 136
Привет отново, момичета!
Да разбирам ли, че на Северния плаж вече има чадъри и шезлонги, защото назад имаше мнения, че в началото на лятото нямало, а после една дама писа, че я изгонили, защото били на определен хотел?
И все пак ако някой има отзиви за хотел "Надя" - ще се радвам да сподели...

# 502
  • Мнения: 1 776
А водата как е? Студена ли е?

# 503
  • Мнения: 1
Здравейте! На Приморско ходим вече 4- та година подред и сме много доволни. Водата е доста по чиста това, което съм забелязала, че е в края на юли началото на август.

# 504
  • Мнения: 1 907
Valenti, ние останахме доволни от Ден и нощ, а и като цени в сравнение с механа Кръчмата ми се видя по- евтино. Бяхме и в Старата чешма и Вълчан Войвода и цените с Ден и нощ са сходни. От храната съм доволна от всички места, само че в Старата чешма много беше бавно обслужването

# 505
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Водата е добре, нормално за сезона. Чадъри на северния има, но зад и пред тях няма проблем. За под гробищата говоря. В началото на сезона ги нямаше.

# 506
  • София
  • Мнения: 5 136
Водата е добре, нормално за сезона. Чадъри на северния има, но зад и пред тях няма проблем. За под гробищата говоря. В началото на сезона ги нямаше.

Ооо, супер, че ние сме си за чадърите и шезлонгите, така че това е страхотна новина. Мерси!

# 507
  • Мнения: 80
Здравейте! Никога не сме били в Приморско и вече сме резервирали стая за началото на септември в хотел Детелини. Видя си много изгодна оферта цена-близост до плаж-изхранване, но понеже знам, че всичко си има цена, бих искала да попитам за отзивите Ви за място. Климатизирани ли са стаите? Благодаря предварително!

Последна редакция: пт, 19 юли 2019, 15:44 от andeli

# 508
  • Мнения: 1 056
Хотел "Детелини" се намира близо до главната улица "Трети март" и южния плаж. Има неголям двор. Влизали сме да пием само кафе там. Не мога да дам повече информация за съжаление.

# 509
  • София
  • Мнения: 1 415
Здравейте! Никога не сме били в Приморско и вече сме резервирали стая за началото на септември в хотел Детелини. Видя си много изгодна оферта цена-близост до плаж-изхранване, но понеже знам, че всичко си има цена, бих искала да попитам за отзивите Ви за място. Климатизирани ли са стаите? Благодаря предварително!

Климатизирани са разбира се. То за началото на септември клима едва ли ще ви трябва. Не съм ходел но има доста положителни отзиви, най-паче за манджата. Иначе си на 5 мин от южния плаж и на 50 м от тарапаната по главната.

Общи условия

Активация на акаунт