Приморско 2019 - море и още нещо

  • 59 624
  • 845
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 124
Знам къде се намира и съм минавала доста пъти покрай него. Голям хотел с голям басейн, но има понякога групи с деца, не знам доколко пречат на почиващите, но да си знаете. Реновираха го май, пред него е лунапарка и е доста шумно, но в 11 часа там всичко спира. Иначе и влакчето за Перла и Китен там спира. По средата на двата плажа е и близо до центъра. Може би по-близо до северния плаж. Ако резервирате , искайте стая да е на север или изток , бе да не е на юг според мен поне, да не гледа към басейна кажете. По-висок етаж бих взела да гледам морето (може би си има видимост) Другото как е не знам.

# 61
  • Русе
  • Мнения: 223
Знам къде се намира и съм минавала доста пъти покрай него. Голям хотел с голям басейн, но има понякога групи с деца, не знам доколко пречат на почиващите, но да си знаете. Реновираха го май, пред него е лунапарка и е доста шумно, но в 11 часа там всичко спира. Иначе и влакчето за Перла и Китен там спира. По средата на двата плажа е и близо до центъра. Може би по-близо до северния плаж. Ако резервирате , искайте стая да е на север или изток , бе да не е на юг според мен поне, да не гледа към басейна кажете. По-висок етаж бих взела да гледам морето (може би си има видимост) Другото как е не знам.



Ооо благодаря много за точната информация. Четох в нета че и храната била ОК .

# 62
  • Мнения: 9 436
Хотел Тишина изобщо не е тих хотел. Много често е пълно с лагеруващи деца.

# 63
  • Мнения: 9 124
Кристал, наречен е Тишина не защото е тих, а защото е бил към Съюза на глухите и тяхна база много отдавна май. Да, има групи с деца и съм виждала да им правят анимация вечер. Но..къде ги слагат и доколко пречат не знам. Миналото лято обаче не видях, ама... Знам само , че е реновиран, има голяма полянка и мястото е удобно. Зависи къде ви настанят , затова и писах да искате да не сте с изглед басейн (не само заради лунапарка, но е и по-топло май южното изложение), а и анимацията е около басейна, та...Вижте и хотел Белица , той май е като Тишината , но няма лагеруващи (може да няма сега вече, то и децата искат почивка все пак)

# 64
  • Мнения: 56
Здравейте! Expressionless
Няма шега, няма измама, идва хубавото слънчево време и мисълта за по-бързото идване, на отдавна заплануваната почивка Но и мисълта за по "тънко" пребиваване на определаното време. По-горе беше написано, че цените в къщите за гости и семейните хотели са увеличени.  Мисля, че който има по по подробна информация и я даде, не че не може да се провери /места и цени/ ще бъде от полза за всеки предварително, да си направи сметката.
Хував ден! Hands Plus1

# 65
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Синът ми началото на юни ще бъде на футболен турнир в Приморско.Децата ще бъдат настанени в хотел Левтери.Моля за отзиви.Изхранването им също ще бъде там.

# 66
  • София
  • Мнения: 30
Здравейте, може ли мнения за Перла Плаза?

# 67
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Хайде, тези които са почивали по-често в Приморско,нямате ли информация за хотел Левтери, за базата, храната....., важно ми е! Simple Smile

Докато децата са в хотел Левтери аз ще бъда отново в хотел Релакс.Той се намира много близо до Левтери.Септември 2017г. имахме две нощувки в хотел Релакс, който иска отзиви..., тогава си ги бях публикувала в темата,но и сега мога да напиша.Намира се на северния плаж.

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 90
Може ли да ме насочите към малко хотелче за началото на юни в близост до центъра /без изхранване/

# 69
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Може ли да ме насочите към малко хотелче за началото на юни в близост до центъра /без изхранване/
Точно хотел Релакс.Двойната стая за началото на юни е 30лв.лично съм била там, не е лошо, чисто е.Съседния хотел Анита има ресторантче отдолу на нормални цени.

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 90
Благодаря rusalka1! Погледнах го, но пише че има само 2 двоини стаи  а аз ще запазвам по-късно защото не са уточнени още датите затова ми се иска да набележа няколко хотела .

# 71
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Благодаря rusalka1! Погледнах го, но пише че има само 2 двоини стаи  а аз ще запазвам по-късно защото не са уточнени още датите затова ми се иска да набележа няколко хотела .
Къде видя, че пише, че имат само 2 двойни стаи?В сайта им няма такава информация.мисля, че разполагат с повече от 2 двойни стаи.
http://www.relaxprimorsko.com/%d0%bd%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b0%d0% … 0%b0%d0%bd%d0%b5/
Друг хотел мога да предложа Ашрав, също на северния плаж.

# 72
  • Мнения: 9 124
Този Лефтери не е ли до сладкарницата или бъркам нещо. Не съм гледала на картата, ама май така се казваше сладкарницата и до нея имаше заведение за хранене, голям ресторант и малко скъп май. До северния плаж. Ако е той. Не съм почивала там, но мястото е хубаво за мен, а вероятно и храната ще е добра. Не се притеснявай.
За хотел Релакс, знам го. Исках миналата година да направя резервация още февруари май или март, рано беше, но бяха заети стаите. Жената много любезна беше и ми каза, че до Нова година всичко е заето било там. Имаше някаква двойна стая свободна, но не ме устройваха датите нещо или не помня, ама не се получи. Та е търсено хотелчето, има добри отзиви за него, близо е до плажа, ама..нещо малко сбутано ми се виждаше, не знам, не съм влизала вътре, но мястото е много близо до плажа. Близо е и до Лефтери хотела, ако е там дето си мисля, до сладкарницата де и срещу ресторанта на Здравко.

# 73
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Хотел Лефтери имат и сладкарница.За това и избрах отново Релакс, че по гугъла видях близостта му до Лефтери.някои родители ще са в Ашраф, бутиков хотел, но и малко по-скъп.
Хотел Релакс е симпатичен семеен хотел, не е супер лукс, но не е съвсем семпло.Чисто е.От 2017г. Перлите вдигнаха ресторант пред релакса, точно до детската площадка и малко закриват от гледката на Релакса към морето.

# 74
  • Мнения: 9 124
Значи е там някъде до сладкарницата. Релакс хотела е на по-добро място, но са много близо двата хотела. На няма и 50 метра по малката уличка, дето е пресечна на тази пред Белведере и Релакса (не помня име), ама голямата. Бе близо са двата хотела, ама какъв е Лефтери не знам, май по-добре изглеждаше от Релакса, но пък не е на такова място. Има и ресторант с голяма градина до сладкарницата и е доста посещаван. Поне, като съм седяла в сладкарницата това съм виждала. И сладкарницата е симпатична, ама не си дават много зор с клиентите.

Общи условия

Активация на акаунт