Приморско 2019 - море и още нещо

  • 59 558
  • 845
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 522
Белведере е изцяло съборен, строи се съвсем нов хотел. Анимационния клуб на Александрия ще бъде нещо като аквапарк към хотела.
За Перла Бийч - явно и там не сте била, а само сте гледала. Ако дамата иска непочистени маси, меню от картофи и яйца във всякакви разновидности и местни полуфабрикати плюс вкиснали салати, както и мръсен басейн - неин е хотела. "Класните" почиващи са украинци, руснаци и българи за цвят. От Перлата бях толкова недоволна, че предявих рекламация и ми върнаха парите за престоя.

Въобще не се дразня на класа, избива ме на смях да търсиш класа по бг черноморие, освен няколко , около 10-тина хотела и то не в Приморско.

# 136
  • Русе
  • Мнения: 223
Привет , може ли инфо за Приморско дел сол, като храна , хотел , близо ли е до плажа ? Ние сме с две малки деца на 9 г и 4 г , дали ще им е забавно, или е голяма шумотевица ? Досега сме почивали все в Албена . Благодаря на отзовалите се

# 137
  • Мнения: 9 427
Приморско дел сол е доста обсъждан назад.  Не е нужно да се повтаряме.

# 138
  • Мнения: 15
Здровейте! Тази година съм се ориентирала за почивка в Приморско. Никога до сега не съм ходила там и моля за препоръки за квартири близо до плажа ( ще съм сама с дете което ще водя рано сутрин на плажа) не държа на лукс но да е чисто и да има хладилник.

# 139
  • Мнения: 1 906
Препоръчвам хотел Детелини близо до южния плаж , чисто и евтино, може и с храна

# 140
  • Мнения: 72
А хавлии предлагат ли в "Детелини"?

# 141
  • София
  • Мнения: 1 415
А хавлии предлагат ли в "Детелини"?

Плажни ли, едва ли, това не е Турция. Може и да греша, ама ще се учудя БГ 3 или 4 звезден да дава хавлии.

# 142
  • В.Търново
  • Мнения: 6 676
Най-вероятно питат за хавлии за баня по стаите.

# 143
  • Мнения: 64
Най-вероятно питат за хавлии за баня по стаите.

Дори и да има, по-добре е да се използват носени от къщи... не се знае, тези в хотелите и къщите, как са прани, с какво са обработвани, друго време е и какви ли не болести се появиха.

# 144
  • Мнения: 1 906
Предлагат хавлии само за баня, за плаж не

# 145
  • Мнения: 72
Предлагат хавлии само за баня, за плаж не
Мерси за отговора.За баня ми беше въпроса, естествено.То чак дискусия се заформи:)

# 146
  • Мнения: 56
Здравейте,

Факт... цените, май се вдигат ежемесечно. Попитахме един хотел,  през април за цените, отговориха, какви са. Днес, отново ги попитахме за почивка и какви са цените и се оказаха повишени, с малко, но от сърце, както се казва.Mask  Дали и при вас, пишещи тук е така?

# 147
  • София
  • Мнения: 1 149
Здравейте, някой бил ли е в хотел Голдън дюнс https://www.booking.com/hotel/bg/golden-dunes-primorsko-apartmen … .bg.html#tab-main
Той е малко извън Приморско, май е точно до хотел Престиж. Ще ходим това лято там (аз и детето - на 8 г.) и ще съм благодарна, ако някой даде отзиви Simple Smile Понеже е апарт хотел и няма ресторант към него, дали има къде да се хапне на обед примерно (вечер ще се ходи някъде с колата най-вероятно), или трябва да си готвим в апартамента? Също така живо ме интересува плажа (не знам какъв се води - северен ли, на ММЦ ли...) - всичко за него Smiley
Била съм в Приморско на море преди доста време - 15-тина години май и изобщо нищо не помня и за самото Приморско. Така че всички отзиви и за хотела, и за Приморско ще са ми добре дошли! Благодаря Ви!

# 148
  • Мнения: 2 522
Здравейте, някой бил ли е в хотел Голдън дюнс https://www.booking.com/hotel/bg/golden-dunes-primorsko-apartmen … .bg.html#tab-main
Той е малко извън Приморско, май е точно до хотел Престиж. Ще ходим това лято там (аз и детето - на 8 г.) и ще съм благодарна, ако някой даде отзиви Simple Smile Понеже е апарт хотел и няма ресторант към него, дали има къде да се хапне на обед примерно (вечер ще се ходи някъде с колата най-вероятно), или трябва да си готвим в апартамента? Също така живо ме интересува плажа (не знам какъв се води - северен ли, на ММЦ ли...) - всичко за него Smiley
Била съм в Приморско на море преди доста време - 15-тина години май и изобщо нищо не помня и за самото Приморско. Така че всички отзиви и за хотела, и за Приморско ще са ми добре дошли! Благодаря Ви!
Това се води към ММЦ - точно до хотел Престиж. Първите кръчми на Приморско са си далечко - някъде към километър , но пеша си е по слънце на обед, няма сянка. Можете да питате в Престиж дали няма да може да се храните там, но от прочетено съм разбрала, че има оплаквания откъм храна.  Гледам, че в букинг пишат за басейн, който не виждам по снимките. Нещо, което не съм си видяла дори на снимка, не резервирам, поне аз.
За да добиете представа къде се намира, пускам Ви снимка от реклама на съседния апартхотел - Либерти резидентс, който по данни на букинг се намира на 1.2 км от аквапарка на Приморско, а Голдън дюнс пак по букинг е на 1.1 км от аквапарка. Трябва да минете река Дяволска и да продъжите по шосето за ММЦ. Имайте предвид, че река Дяволска събира и бая комари, която не е според мен добра опция за дете на 8 години, но вие си знаете. 

# 149
  • Мнения: 255
Привет , може ли инфо за Приморско дел сол, като храна , хотел , близо ли е до плажа ? Ние сме с две малки деца на 9 г и 4 г , дали ще им е забавно, или е голяма шумотевица ? Досега сме почивали все в Албена . Благодаря на отзовалите се
Имаше различни коментари за Приморско Дел сол. Даже може би повече отрицателни. Ние сме доволни. Бяхме в апартаментната част.  Почистваха редовно, всеки ден правеха разни фигурки с кърпите. От храната също сме доволни. Всеки ден имаше скара + ястия с месо /2-3 вида, вече не помня точно/+ ястия без месо , супа и таратор.
През целия ден пица, сладки, кифлички и сладолед. Аз предпочитам салати и плодове и не винаги съм опитвала ястията. Само това което си избере детето.  Не сме чакали за нищо /в Албена се чакаше много за пържени картофи и скара/. Има два басейна. На единия винаги беше много спокойно. Плажа е близо, но се минават и дюните.
Имаше аниматори, но само на басейна.  Децата ходеха вечер, забавно им беше.
Минус - претъпкан плаж. Ние ходим рано на плаж и винаги имаше шезлонг на първа  линия. Но след това пред първия ред шезлонги слагаха по 2-3 реда кърпи.

Общи условия

Активация на акаунт