Лято в Албена 2019 г.

  • 54 715
  • 755
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 2 357
И тук неустойката е само след определен срок, не помня точно колко беше, може би само месец. При ранните записвания, връщат ли всичко платено като капаро наистина, ако се откаже почивката?

# 451
  • Мнения: 19 483
Връщат, проблемът е губиш отстъпката за ранно записване, ама те тази година и не дадоха кой знае какви отстъпки.

# 452
  • Мнения: 1 104
Здравейте, в медициндкия център денонощно ли работят и имат ли ултразвук? Бременна съм и има вероятност да трябва да отида по спешност.

# 453
  • БГ
  • Мнения: 1 161
Здравейте, в медициндкия център денонощно ли работят и имат ли ултразвук? Бременна съм и има вероятност да трябва да отида по спешност.

Информация от сайта на Албена:
Кабинетите за неотложна медицинска помощ и манипулационната към тях, педиатричните кабинети, клиничната лаборатория и рентгенът работят 24 часа.В клиничната лаборатория се извършват всички видове изследвания, включително туморни маркери.Стаите за кратковременно медицинско наблюдение и лечение на пациенти са климатизирани и оборудвани с:
кислородна инсталация
монитори, позволяващи проследяването на жизнено-важни параметри - пулс, кръвно налягане, температура и др.
На територията на поликлиничния център могат да се ползват:
рентген
ехограф, позволяващ извършване на изследвания на коремни органи, млечна и щитовидна жлези
оптика
аптека
стоматологична амбулатория
При спешен случай може да се обадите на телефони:  + 359 579 6 23 06  + 359 885 853 582  + 359 885 853 591и дежурният екип ще Ви посети. При повикване се извършват прегледи в хотела. Документите от прегледа и направените изследвания се предават на пациента.

# 454
  • Мнения: 1 104
Скрит текст:
Здравейте, в медициндкия център денонощно ли работят и имат ли ултразвук? Бременна съм и има вероятност да трябва да отида по спешност.

Информация от сайта на Албена:
Кабинетите за неотложна медицинска помощ и манипулационната към тях, педиатричните кабинети, клиничната лаборатория и рентгенът работят 24 часа.В клиничната лаборатория се извършват всички видове изследвания, включително туморни маркери.Стаите за кратковременно медицинско наблюдение и лечение на пациенти са климатизирани и оборудвани с:
кислородна инсталация
монитори, позволяващи проследяването на жизнено-важни параметри - пулс, кръвно налягане, температура и др.
На територията на поликлиничния център могат да се ползват:
рентген
ехограф, позволяващ извършване на изследвания на коремни органи, млечна и щитовидна жлези
оптика
аптека
стоматологична амбулатория
При спешен случай може да се обадите на телефони:  + 359 579 6 23 06  + 359 885 853 582  + 359 885 853 591и дежурният екип ще Ви посети. При повикване се извършват прегледи в хотела. Документите от прегледа и направените изследвания се предават на пациента.

Благодаря!

Последна редакция: ср, 24 юли 2019, 23:10 от AnMary

# 455
  • София
  • Мнения: 971
Здравейте,
Някой може ли да ми даде отзиви за хотел Фламинго?
Вече 10 години почивам в Албена и с изключение на първата година винаги съм била в Амелия. Много си го харесвах и се чувствах като у дома си (даже 4 години подред ме настаняваха в една и съща стая, съвсем у дома си бях). Но за тази година се говореше, че ще го затварят и не го дава в резервациите, явно наистина са го затворили. Та затова си търся заместител, но търся оферта за полу-пансион, а такива предлагат само в Добруджа, Калиопа и Фламинго. За Добруджа категорично не искам, бях една година там, много разправии си имах с девойките от рецепцията... Калиопа също ми е позната долу-горе, някак си ми е неоправдано скъп, сигурно защото е на плажа. Но край Фламинго съм минавала десетки пъти и никога не съм му обръщала особено внимание. А офертата за Калиопа ми излиза по-скъпо, въпреки че Калиопа е 3 звезди, а Фламинго - 4... И съм в голяма чуденка кой да избера.
Всякакви мнения ще ми бъдат много полезни, благодаря предварително.

# 456
  • Мнения: 103
И аз следя с надеждата някой да се включи за Фламинго, но никой досега не е коментирал. Попрегледах отзивите във ving(скандинавския туроператор , който настанява във Фламинго) и за тази година не ми харесват изобщо , но вече съм платила резервацията ни за 24-31 август и ще видим на място. Иначе скандинавците основно се оплакват, че храната вечер не била разнообразна и нямало за децата какво да ядат. Доколкото разбрах до миналата година изхранването на гостите на Фламинго е било във Фламинго гранд, а от тази година е в отделен ресторант и може би там има проблем.
За стаите и обслужването иначе не видях недоволни (то винаги има де, но повечето бяха доволни).

# 457
  • София
  • Мнения: 971
Скрит текст:
И аз следя с надеждата някой да се включи за Фламинго, но никой досега не е коментирал. Попрегледах отзивите във ving(скандинавския туроператор , който настанява във Фламинго) и за тази година не ми харесват изобщо , но вече съм платила резервацията ни за 24-31 август и ще видим на място. Иначе скандинавците основно се оплакват, че храната вечер не била разнообразна и нямало за децата какво да ядат. Доколкото разбрах до миналата година изхранването на гостите на Фламинго е било във Фламинго гранд, а от тази година е в отделен ресторант и може би там има проблем.
За стаите и обслужването иначе не видях недоволни (то винаги има де, но повечето бяха доволни).

Много благодаря, galyuna. Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus

Последна редакция: ср, 24 юли 2019, 23:11 от AnMary

# 458
  • Мнения: 3 119
Преди няколко дни се върнахме от Фламинго Гранд. Всичко беше на ниво. Хотела е много хубав. Храната на закуска и вечеря- много разнообразна.
За нещо по-конкретна за Фламинго Гранд питайте.

# 459
  • Мнения: 4
Какво е положението със стомашните вируси? Здавички ли сте всички там? В събота пристигаме, с батко на 4 и бебка на 16месеца. Иии им бера страх от сега... за бебка най-вече де. Давам пробиотик от седмица. Дано ни се размине 🙏

# 460
  • Мнения: 3 119
Какво е положението със стомашните вируси? Здавички ли сте всички там? В събота пристигаме, с батко на 4 и бебка на 16месеца. Иии им бера страх от сега... за бебка най-вече де. Давам пробиотик от седмица. Дано ни се размине 🙏


Без проблеми от такова естество се върнахме, но и аз давах пробиотик преди и по време на престоя ни, както и не сме пили вода от чешмата , а си купувахме минерална.

Не го мисли, всичко ще е наред.

# 461
  • Мнения: 35 110
И ние не сме имали проблеми. Давах пробиотик. Ние си носихме малки минерални води

# 462
  • Мнения: 379
И не яжте сладолед от техните витрини. Там нещата са опасни...

# 463
  • Мнения: 4
Значи смело да ги хвърлям в моренцето и басейна 😂 Ха, дано и при нас мине като по вода ❤

# 464
  • Мнения: 35 110
Мммм...що сладолед изядох... Нямаше странични ефекти. Тази година тоя пъпеш как ми се ослади. Май до сега не е имало такъв вкус

Общи условия

Активация на акаунт