Кардио/ Целулит

  • 2 036
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте!Тренирам , но желанието ми е да сваля кг,както и обем и да се оформя ,а не да правя “мъжко” мусколесто тяло.Кое да избягвам?Както и искам да се махна от целулита,почти до колкото е възможно.В какъв срок е възможно(тренирам 4 дни в седмицата).Спазвам  режим на хранене.Какво кардио ми препоръчвате за топене ? Кростренажоря мисля , че е добра идея?(съжалявам,ако въпросите ми са зададени объркващо)

# 1
  • Мнения: 206
Жените с такива мъжки тела пият добавки , няма да станеш такава дори да вдигаш тежести. Аз също мислех така в началото , но много хора занимаващи се със това ми казаха , че не е възможно да изглеждам по този начин ако просто тренирам.

# 2
  • Мнения: 2 068
Спокойно няма да станеш като културист Simple Smile. Тренирай спокойто.
Аз преди 10 години имах ужасен целулит в следствие на бременност. Краката ми бяха на буци много ме боляха при допир. Успях да го махна с хр. режим, вода и каране на кростренажор по 40 мин почти всеки ден. Обаче преди кардиото правех масаж на засегнатите зони по около 10 мин с маслата на Икаров. Поняго използвах и силиконови вендузи, защото много по-добре стимулират кръвообращението.

# 3
  • Мнения: 17
Не се тревожи, тренирай каквото ти харесва, хубаво е да вкараш кардио + л карнитин или фетбърнър.Хранителен режим изключващ захарта, над 2л вода.Анти целулитни масажи, кавитация+РФ или LPG също помагат.С постоянство ще успееш 🌹

# 4
  • Мнения: 14
Здравей, от моя опит стегнатото и оформено тяло не се прави само с кардио, а с комбинация кардио + силови тренировки. Няма как от силовите тренировки да придобиеш мускулесто мъжко тяло, а напротив - ще се стегнеш и оформиш по-бързо отколкото само с кардио, + това със силовите тренировки се горят повече калории. Може да правиш така 2/3 пъти седмично 40 мин силова(средният разход за такава тренировка е мин. 600 ккал) + 20/30 кардио, 2 пъти само кардио. 

Относно целутита - ако тренираш така и пиеш 2+ литра вода на ден ще видиш разликата бързо. Може да ползваш и антицелулитен крем. Аз съм много доволна от серията на Кройтерхоф, която е и доста достъпна(10-15 лв/продукт).

Успех!

Общи условия

Активация на акаунт