Бременност?

  • 3 566
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 006
Здавейте пак съм аз! 😁Вече имам закъснение 4 дни и 2 отрицателни теста Simple Smile май не ми се вярва да лъжат тестовете! Вие как мислите? Има ли варянт да лъжат? Simple Smile
4дни е малко закъснение, дори при редовен цикъл, понякога закъснява. Може да е имало късна овулация или просто вълненията около бебеправено да оказват влияние. Може тестовете са дефектни или да не са "уловили" хормона, ако е много нисък. Ако нямаш търпение - направи 2 кръвни през 48 чАса, ако имаш - след 3-4 дена тест и ако още е отрицателен отиди на лекар за да види защо ти закъснява. Коя марка тест си прави и със сутрешна урина ли беше?

# 16
  • Мнения: 3
Направих кръвен,но незнам как се разчита пише:
Резултат:0.100
Рефепентни стойности:  до 1
🤔🤔🤔

# 17
  • Мнения: 90
Здавейте пак съм аз! 😁Вече имам закъснение 4 дни и 2 отрицателни теста Simple Smile май не ми се вярва да лъжат тестовете! Вие как мислите? Има ли варянт да лъжат? Simple Smile
4дни е малко закъснение, дори при редовен цикъл, понякога закъснява. Може да е имало късна овулация или просто вълненията около бебеправено да оказват влияние. Може тестовете са дефектни или да не са "уловили" хормона, ако е много нисък. Ако нямаш търпение - направи 2 кръвни през 48 чАса, ако имаш - след 3-4 дена тест и ако още е отрицателен отиди на лекар за да види защо ти закъснява. Коя марка тест си прави и със сутрешна урина ли беше?

Възможно ли е и при мен тестът да не е отчел бременност? Правих си го преди три дни, на пет дни закъснение.

# 18
  • София
  • Мнения: 12 006
Здавейте пак съм аз! 😁Вече имам закъснение 4 дни и 2 отрицателни теста Simple Smile май не ми се вярва да лъжат тестовете! Вие как мислите? Има ли варянт да лъжат? Simple Smile
4дни е малко закъснение, дори при редовен цикъл, понякога закъснява. Може да е имало късна овулация или просто вълненията около бебеправено да оказват влияние. Може тестовете са дефектни или да не са "уловили" хормона, ако е много нисък. Ако нямаш търпение - направи 2 кръвни през 48 чАса, ако имаш - след 3-4 дена тест и ако още е отрицателен отиди на лекар за да види защо ти закъснява. Коя марка тест си прави и със сутрешна урина ли беше?

Възможно ли е и при мен тестът да не е отчел бременност? Правих си го преди три дни, на пет дни закъснение.
Може. Може да си имала късна овулация и хомона да ти е нисък. Може и от още много неща да ти закънява - ако си пила хапчета или витамини, от стрес, от времето, киста, от късна овулция без да има бременност и т.н. Ако направиш 10-на дни закъснение иди на лекар да види защо.

# 19
  • Мнения: 90
Здавейте пак съм аз! 😁Вече имам закъснение 4 дни и 2 отрицателни теста Simple Smile май не ми се вярва да лъжат тестовете! Вие как мислите? Има ли варянт да лъжат? Simple Smile
4дни е малко закъснение, дори при редовен цикъл, понякога закъснява. Може да е имало късна овулация или просто вълненията около бебеправено да оказват влияние. Може тестовете са дефектни или да не са "уловили" хормона, ако е много нисък. Ако нямаш търпение - направи 2 кръвни през 48 чАса, ако имаш - след 3-4 дена тест и ако още е отрицателен отиди на лекар за да види защо ти закъснява. Коя марка тест си прави и със сутрешна урина ли беше?

Възможно ли е и при мен тестът да не е отчел бременност? Правих си го преди три дни, на пет дни закъснение.
Може. Може да си имала късна овулация и хомона да ти е нисък. Може и от още много неща да ти закънява - ако си пила хапчета или витамини, от стрес, от времето, киста, от късна овулция без да има бременност и т.н. Ако направиш 10-на дни закъснение иди на лекар да види защо.

Благодаря ти много за съветът. Мина ми през ума, че може и да е от времето, дано само не се очертава някакъв проблем. Просто след нова година, ако не ми дойде, трябва обезателно да отида на АГ преглед.

# 20
  • Мнения: 8
ЗДРАВЕЙТЕ,МОМИЧЕТА.ИСКАМ ДА ПОПИТАМ ПО ЗАПОЗНАТИТЕ.НА 10.03 БЕШЕ ПОСЛЕДНОТО МЦ.НА 07.04 ТРЯБВШЕ ДА МИ ДОЙДЕ НО НЯМАШЕ НИЩО КАТО ДЕН ПРЕДИ ТОВА ПРОСТО ТАКА НАПРАВИХ ТЕСТ КОЙТО ПОКАЗА БЛЕДА 2-РА ЧЕРТА.ДВА ДНИ СЛЕД ТОВА ПРАВИХ,ВСЕ ПОВЕЧЕ СЕ НАСИЩАШЕ.
НА 10.04 НАПРАВИХ И КРЪВЕН СЪС СТОЙНОСТ 138,ДНЕС НА 12.04 ПАК СЪС СТОЙНОСТ 402.
СПОРЕД ВАС ДОБРЕ ЛИ СЕ ПОКАЧВАТ СТОЙНОСТИТЕ. ИМАМ СТРАХ ЗАЩОТОТО ФЕВРУАРИ ИМАХ БИОХИМИЧНА БРЕМЕНОСТ.
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

# 21
  • Мнения: 2 170
ЗДРАВЕЙТЕ,МОМИЧЕТА.ИСКАМ ДА ПОПИТАМ ПО ЗАПОЗНАТИТЕ.НА 10.03 БЕШЕ ПОСЛЕДНОТО МЦ.НА 07.04 ТРЯБВШЕ ДА МИ ДОЙДЕ НО НЯМАШЕ НИЩО КАТО ДЕН ПРЕДИ ТОВА ПРОСТО ТАКА НАПРАВИХ ТЕСТ КОЙТО ПОКАЗА БЛЕДА 2-РА ЧЕРТА.ДВА ДНИ СЛЕД ТОВА ПРАВИХ,ВСЕ ПОВЕЧЕ СЕ НАСИЩАШЕ.
НА 10.04 НАПРАВИХ И КРЪВЕН СЪС СТОЙНОСТ 138,ДНЕС НА 12.04 ПАК СЪС СТОЙНОСТ 402.
СПОРЕД ВАС ДОБРЕ ЛИ СЕ ПОКАЧВАТ СТОЙНОСТИТЕ. ИМАМ СТРАХ ЗАЩОТОТО ФЕВРУАРИ ИМАХ БИОХИМИЧНА БРЕМЕНОСТ.
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО
Да, всичко изглежда добре. Честито!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 59
Здравейте, момичета!
Остават ми 3 дни до МЦ, искам да попитам дали, ако направя тест ще отчете правилно???
Знам че е най-добре да изчакам до закъснение, но имам подозрения от около седмица и това чакане ме влудява, сякаш е цяла вечност... 😣
Благодаря ви предварително и пожелавам на чакащите желания резултат възможно най-скоро 💐

# 23
  • Мнения: 1 782
Може да отчете, може и да не отчете... Ако все пак си решила да го правиш преди закъснение - задължително с първа урина.

# 24
  • Мнения: 8
Здравейте от 4 дни ми закъснявя,правих си  2 теста за бременост и са отрицателни.Нямам никакви симптоми за бременност.Чувствам се добре.Бялото ми течение е нормално.Възможно ли е да съм бременна.Но приятеля ми не се е изпуснал в мен.

Общи условия

Активация на акаунт