Добре дошли в Люлин! Тема 31

  • 66 436
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 5 247
в Люлин 8, има катерушки, близо е до 56 уч-ще.

# 76
  • София
  • Мнения: 1 040
Здравейте,препоръчайте ми добър фризьор за абитуриентка! И да са нормални цени,по възможност.Благодаря предварително!

# 77
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Моята девойка ходи в първи срещу Фантастико. Там има две фризьорки. Не при собственичката, а при другата. По спомен 50лв й взе миналата година за бала. Пробната беше доста по-евтина, но вече не помня колко. Ако те интересува, ще я питам. Simple Smile

# 78
  • Мнения: 3 732
Имате ли мнения за автсервизите из Люлин? Добри, лоши - все ще ми са от полза.

# 79
  • София
  • Мнения: 1 040
Интересувам се, да.Благодаря!

# 80
  • Мнения: 644
На бул. Сливница точно срещу бриколаж. Много са точни

# 81
  • Мнения: 777
Имате ли мнения за автсервизите из Люлин? Добри, лоши - все ще ми са от полза.

Единственият от които сме доволни в Люлин работи само Рено - ако случайно е такава твоята кола го препоръчвам с две ръце.

# 82
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
За фризьорката - питах щерката, и тя не помни име. Помни, че не собственичката, а другата фризьорка, по-младата я е правила. Всъщност на нас ни я препоръча друга бивша абитуриентка и ни прати в салона. Там самата собственичка каза, че колжеката й по-добре се справя с тези прически. Направи буквално всичко по снимка. Едно към едно. По спомени на дъщеря ми - 25 лева пробна, 50 лева реалната абитуриентска прическа.
Грим прави при Олга - новата голяма кооперация зад пощата в трети, от задната й страна. Много симпатична бъбривка, много старателна, ама малко прекали с фон дьо тена, по мое мнение.  Simple Smile Но по принцип съм чувала, че повечето хора, които се гримират в къщи , не асимилират професионалния грим. Та може и вината да не е в нейния телевизор, а в моя. Laughing Там цената и за пробно, и за не пробно, беше 50 лева.
Каквото и да изберете, време е да записвате, че часовете около баловете са кът при добрите фризьори и гримьори. Сега е моментът, даже някои записват от началото на годината, да не каже, че и през декември. Laughing

Аз пък съм в издирване на хубава кръчма в квартала. Без Баяр и Адашите! Stop

# 83
  • Мнения: X
Чорбаджи Марко в девета част!

# 84
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Чорбаджи Марко в девета част!
И ако може да не е с много народна музика. Crazy Там каква е, не съм ходила никога? Simple Smile

# 85
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 850
Чорбаджи Марко в девета част!
И ако може да не е с много народна музика. Crazy Там каква е, не съм ходила никога? Simple Smile

С всякаква. Лятото една вечер бяха на италианско-руска вълна. Много сме доволни от обслужването и менюто.

# 86
  • София
  • Мнения: 1 040
Благодаря ти! Точно при Олга сме се записали вече.За фризьор още избираме.Заведение в Люлин-харесваме Флоранс,на посл.етаж на магазин Лабиринт.Също и пицария Поли-в 10-част.Флоранс предлагат диджей.Зависи за какво ви трябва.

# 87
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Оооо, трябва ни за вечерен тийм билдинг за около 15-20 човека. Нищо претенциозно, просто да разпуснем душата. Laughing Благодаря за предложенията! Hug

# 88
  • София
  • Мнения: 1 040
В такъв случай Флоранс ми се вижда по-подходящ.Там е много хубава обстановката, и кухнята също.Ние ще ходим на 8 март.Приятно прекарване!

# 89
  • Мнения: 439
Момичета да попитам за добър ВиК в района. Трябва ми водопроводчик да смени един капещ кран. Работата е за десет минути, ама да не вземе пари като за смяна на цялата инсталация...
Ще съм благодарна, ако препоръчате някой.

Общи условия

Активация на акаунт