Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 ноем. 2018, 08:20 ч.

Какво ни казват планетите тази седмица? - 3

• 40 515
  • 587
  •   1
Отговори
# 570
Днес беше ужасен ден!!!
Няколко Овена ме набодоха на рогата си, замезиха с мен и ме повърнаха. И то един след друг, за да е по - болезнено.
Оплаках се, ама пак не ми олекна.

# 571
Днес беше ужасен ден!!!
Няколко Овена ме набодоха на рогата си, замезиха с мен и ме повърнаха. И то един след друг, за да е по - болезнено.
Отбелязвам,че ще трябва да очакваме "бодежи" не само от Овни , но и от Козирози,защото от днес Марс навлезе в Рак и около 40 дни ще прави негативни аспекти към натални планети в Овен,Козирог и Везни.Тези три знака ще са под напрежение и може и сами да си създават проблеми,но най-вече ще създават такива на околните.Малко по-иначе стои въпроса с Раците - те ще бъдат също активирани и ще щракат с щипките си и където видят незащитено място ще късат Grinning . Съвпад на Марс с планети обаче дава и положителна активност и вади от летаргия .Марс в Рак е в падение и предимно близките от семейството ще си го отнасят - възможни са кавги и по незначителни поводи,но най-вече за имоти и кой е  "по-... по-... най-..." в семейството.Везните ще излязат от баланс и този път те ще трябва да поемат цялата отговорност за нещата.Разбира се,всичко зависи от рождената карта на всеки от нас.

# 572
Днес беше ужасен ден!!!
Отбелязвам,че ще трябва да очакваме "бодежи" не само от Овни , но и от Козирози,защото от днес Марс навлезе в Рак и около 40 дни ще прави негативни аспекти към натални планети в Овен,Козирог и Везни.Тези три знака ще са под напрежение и може и сами да си създават проблеми,но най-вече ще създават такива на околните.Малко по-иначе стои въпроса с Раците - те ще бъдат също активирани и ще щракат с щипките си и където видят незащитено място ще късат Grinning . Съвпад на Марс с планети обаче дава и положителна активност и вади от летаргия .Марс в Рак е в падение и предимно близките от семейството ще си го отнасят - възможни са кавги и по незначителни поводи,но най-вече за имоти и кой е  "по-... по-... най-..." в семейството.Везните ще излязат от баланс и този път те ще трябва да поемат цялата отговорност за нещата.Разбира се,всичко зависи от рождената карта на всеки от нас.
Днес беше ужасен ден!!!
За Девите какво да се очаква?😜

# 573
За Девите какво да се очаква? 😜

# 574
Когато Марс е в Рак, но на асцедента, това прави ли го по-малко в падение? Laughing Защото все пак си е в дома си?

Благодаря за отговора. bouquet

# 575
Когато Марс е в Рак, но на асцедента, това прави ли го по-малко в падение? Laughing Защото все пак си е в дома си?

Рак в Марс не е в дома си. За да е в дома си трябва да е в Овен.

# 576

Имах предвид на асцедента, в първи дом. Първи дом е на Овена, нали?
Това не смекчава ли падението му в Рак?

# 577
Никак не ми олекна от отговора на Титания! Как ще издържа 40 дни?!

Последна редакция: чт, 16 май 2019, 21:28 от anra

# 578

Имах предвид на асцедента, в първи дом. Първи дом е на Овена, нали?
Това не смекчава ли падението му в Рак?

Не е задължително. Всичко зависи от картата, аспектите с другите планети и т.н.

# 579
На мен също ми дойде в повече, тъй като съм Козирог и от понеделник съм като в нещо , което аз определям като малка бездна.Както чета , това е само началото.
И все пак , въпросът ми е за Рак. Кога ще могат да се реализат професионално? Периодът сега май не е много подходящ? Наближава ли по-добър?

# 580
Ооо, Дези, ти АС рак ли си :Laughing
Ще си го изразяваш Марса по 1ви дом , ама си е в падение
ММ е така, вчера се скарал със шефа ‘защото той мъжка секретарка не е’ и до сега още не знам написнал ли е всъщност или само си е събрал нещата и днес е с изключен телефон
На мен ще ми минава през Сатурн

# 581
Да, Скорп със Асцедент Рак, и Луна в Козирог. 😇
Вчера се взех в ръце (Марс в действие 😃) и писах на инструктор. Той е Козирог, дано общуваме добре. Ще ставам Wonderwoman. 😂😂

# 582
  • Стара Загора
И аз съм с АС рак, Марс все още ми е в 12 дом.
Deziderata, Herzen как ви се отразяват транзитните Сатурн и Плутон в 7ми дом? Там ли са при вас всъщност?

# 583
  • Пловдив
Здравейте. В близко време дали има някакви неблагоприятно разположени планети, които да възпрепядстват продажба на имот? Продаваме имот, а още никой не е изявил желание да го види даже. А в момента всеки 3ти купува или се оглежда...

# 584
Здравейте. В близко време дали има някакви неблагоприятно разположени планети, които да възпрепядстват продажба на имот? Продаваме имот, а още никой не е изявил желание да го види даже. А в момента всеки 3ти купува или се оглежда...
Вероятно след около 10 дни нещата ще се раздвижат.

Общи условия

Активация на акаунт