"Цветна бременност"

  • 2 080
  • 25
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 819
Моля ви кажете ми къде мога да прочета материали за така наречената цветна бременност.

# 1
  • Мнения: 2 489
Цветната бременност е обикновена бременност, при която има оскъдни кръвотечения, които наподобяват месечен цикъл.
При цветна бременност тестът е положителен и са налице всички симптоми при нормалната бременност.
Чак такива материали няма да намериш, защото това не е кой знае колко странно явление.

# 2
  • Мнения: 819
Цитат на: sunny_zt
Цветната бременност е обикновена бременност, при която има оскъдни кръвотечения, които наподобяват месечен цикъл.
При цветна бременност тестът е положителен и са налице всички симптоми при нормалната бременност.
Чак такива материали няма да намериш, защото това не е кой знае колко странно явление.

Аз знам какво представлава, но ми се искаше да прочета нещо по медицинско....

# 3
  • Мнения: 948
Това са първите няколко сайта от търсенето в Google. Има и още, но са доста за да ги цитирам
http://www.merci-bg.com/dict.html
http://www.netplusdb.bg/sexedu/
http://www.teenproblem.net/index.php?mode=statii&id=645
Успех!

# 4
  • Мнения: 6 029
явно все още се намират хора, които не знаят за съществуването на чичо ви Гугъл:)

# 5
  • Мнения: 819
Мерси много.

# 6
  • Мнения: 819
Цитат на: Julie
явно все още се намират хора, които не знаят за съществуването на чичо ви Гугъл:)

Глупава забележка.....
Може би трябва да се извиня че съм предпочела да попитам вас
Много добре знам за съществуването на Google

# 7
  • Мнения: 6 029
Цитат на: Vilione
Цитат на: Julie
явно все още се намират хора, които не знаят за съществуването на чичо ви Гугъл:)

Глупава забележка.....
Може би трябва да се извиня че съм предпочела да попитам вас
Много добре знам за съществуването на Google


ми питаш първо него и като не намериш нищо питаш тук... ние от къде мислиш че взимаме информация - от гугъл:)))
и защо да е глупава забележката?

# 8
  • София
  • Мнения: 10 302
Цитат на: Julie
Цитат на: Vilione
Цитат на: Julie
явно все още се намират хора, които не знаят за съществуването на чичо ви Гугъл:)

Глупава забележка.....
Може би трябва да се извиня че съм предпочела да попитам вас
Много добре знам за съществуването на Google


ми питаш първо него и като не намериш нищо питаш тук... ние от къде мислиш че взимаме информация - от гугъл:)))
и защо да е глупава забележката?


Що се заяждате с момичето... а то да си задава въпроса, по точно, ако иска материали да търси в Google, ако иска мамите да споделят техния опит да пита във форума...

# 9
  • Мнения: 6 029
ма не се заяждам!
инфото, което даде "колежката" по-горе е от гугъл, нали?
що го приемате за заяждане не мога да разбера?!?!

# 10
  • Мнения: 2 489
Да, съгласна. Само че тя не иска споделяне и обмяна на опит, а по-скоро медицински публикации.

# 11
  • Мнения: 819
Цитат на: Julie
ма не се заяждам!
инфото, което даде "колежката" по-горе е от гугъл, нали?
що го приемате за заяждане не мога да разбера?!?!

Щото е безсмислено...,освен ако не искаш да обидиш някого или да се изтъкнеш колко си умна

# 12
  • Мнения: 6 029
Цитат на: Vilione
Цитат на: Julie
ма не се заяждам!
инфото, което даде "колежката" по-горе е от гугъл, нали?
що го приемате за заяждане не мога да разбера?!?!

Щото е безсмислено...,освен ако не искаш да обидиш някого или да се изтъкнеш колко си умна


ей кви сте докачливи не е истина

# 13
  • София
  • Мнения: 10 302
Лелеее колко сте бързи, аз съм шматка, първия път се шашнах че я нападате и не обърнах внимание, че всашност иска материали.......  #Puppy dog

# 14
  • Мнения: 6 029
Цитат на: sunny_zt
Да, съгласна. Само че тя не иска споделяне и обмяна на опит, а по-скоро медицински публикации.


именно. тя не пита "случвало ли ви се е"
тя пита "Аз знам какво представлава, но ми се искаше да прочета нещо по медицинско...."

# 15
  • Мнения: 819
Цитат на: Julie
Цитат на: Vilione
Цитат на: Julie
ма не се заяждам!
инфото, което даде "колежката" по-горе е от гугъл, нали?
що го приемате за заяждане не мога да разбера?!?!

Щото е безсмислено...,освен ако не искаш да обидиш някого или да се изтъкнеш колко си умна


ей кви сте докачливи не е истина

Е,  приеми че е истина и друг път внимавай с иронията отправена към хора които не познаваш.

# 16
  • Мнения: 6 029
а ти, драга, друг път не бъди мързелива и не чакай инфо наготово!

# 17
  • Мнения: 819
Цитат на: Julie
Цитат на: sunny_zt
Да, съгласна. Само че тя не иска споделяне и обмяна на опит, а по-скоро медицински публикации.


именно. тя не пита "случвало ли ви се е"
тя пита "Аз знам какво представлава, но ми се искаше да прочета нещо по медицинско...."

Голям грях, наистина!!!!

# 18
  • Мнения: 6 029
а в търсенето във форума за цветна бременност ми даде това:Търсенето даде 1291 резултата

# 19
  • Мнения: 819
Цитат на: Julie
а в търсенето във форума за цветна бременност ми даде това:Търсенето даде 1291 резултата

Мисля да спра да поддържам разговора, щото не ми се слиза на махленско ниво.

# 20
  • Мнения: 6 029
Цитат на: Vilione
Цитат на: Julie
а в търсенето във форума за цветна бременност ми даде това:Търсенето даде 1291 резултата

Мисля да спра да поддържам разговора, щото не ми се слиза на махленско ниво.


хаха че кой говори с теб?

# 21
  • Мнения: 819
Не знаех, че си говориш сама

# 22
  • Мнения: 6 029
Цитат на: Vilione
Не знаех, че си говориш сама


аз спирам, щото вече стана простотия

# 23
  • Мнения: 819
Радвам се че накрая се сети да спреш

# 24
  • Мнения: 948
Vilione, за съжаление малко се разминават терминологиите в това отношение. Такъв термин в медицината няма. Употребяваме го само ние лаиците.  Лекарите определено се дразнят, акто ги попиташ за "цветна бременност"...Иначе инфо има в много сайтове, но непрофесионални, ако мога така да го кажа. Просто не знаех, че търсиш точно медицинска литература или публикации за да го кажа по- рано. Мислех, че просто търсиш повече материали по въпроса. Embarassed

Обаче, ако кажеш какъв ти е проблема съм сигурна, че ще има доста мнения и съвети Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 13 204
Цветна бременност не съществува в медицината. Има бременност с кръвотечения, които НИКОГА не са НОРМАЛНИ. Може да се срещат често, но не са НОРМАЛНИ!

Общи условия

Активация на акаунт