Вежди – Грижа, оформяне, растеж – Тема 3

  • 25 147
  • 208
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 39 194
Благодаря

# 106
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Моя за препоръка за хубави пинцети. Повечето се продават опаковани и не върви да се пробват. Понякога от един вид имам и качествени и супер кофти.

От много години ползвам една ....не помня даже кога съм я купувала,но са към 10-тина години,може и повече.Ето такава,все още се намира в малки магазини за козметика,струва 1-2 лв.



През годините съм купувала и други по-скъпи ,но така и не открих по-добра от тази и си ползвам само нея.

# 107
  • Мнения: 39 194
Такава точно съм имала. Едната беше супер, а следващите- не. Минах на други и пак така- първата супер, следващата- не. Но ще се поогледам пак за тези.

# 108
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Може да са ги развалили ,хубавото е ,че опаковката е такава,че може да се пробва .

# 109
  • Мнения: 992
От много години ползвам само показаната от тед. Имам 4, супер са всички. Една за в чантата, за път , за вкъщи..

# 110
  • Sofia
  • Мнения: 2 472
Момичета, колебая се между тези 2 серума:




Вероятно има писано из темите, но не намирам.
Ползвал ли е някой нещо такова с видим резултат?

# 111
  • София
  • Мнения: 30 107
Здравейте,

Подчертаване търся  , нямам нужда да променям форма.

денси , ти с беше боядисала веждите в ринг или греша ? Мисля да се престраша и аз , много съм доволна от оформянето с конец.

Къде в Ринг-а?


Директно от сайта ли поръчвате продуктите на benefit?

# 112
  • Мнения: 7 439
https://www.sofiaring.bg/bg/tenant/chix

Бенефит има в сефора.

# 113
  • София
  • Мнения: 30 107
https://www.sofiaring.bg/bg/tenant/chix

Скрит текст:
Бенефит има в сефора.
Много благодаря!
Посетено. Останах доволна. Благодаря още веднъж за препоръката!

п.с. Извинявам се за поредните постове. Не мога да редактирам.

# 114
  • Мнения: 558
Момичета, някоя от вас да се е сблъсквала с проблема на стърчащи на всякъде косми на веждите? Не говоря за такива, които могат да се пригладаят с гел или друго...От известно време все повече косми на веждите ми растат напред или под прав ъгъл и са твърди и дебели, не могат да се пригладят и не следват линията на веждата. Като ги отскубна, остава празно място, дупка - грозно, като ги оставя - пак грозно, не знам какво да правя вече...Ако някой има идея, решение, моля да сподели... Sad

# 115
  • София
  • Мнения: 5 289
Оф същата работа и с моите вежди, много ме дразнят, един даже започна да ми се къдри.Laughing Подстригвам, където има нужда и така.

# 116
  • Мнения: 558
А да, забравих да вметна и това, някои косми се завиват много дразнещо и аз подстригвам...но исках да намеря някакво решение - как да ги накарам да растат в нормалната си посока или е загубена кауза?

# 117
  • Мнения: 781
Момичета, колебая се между тези 2 серума:




Вероятно има писано из темите, но не намирам.
Ползвал ли е някой нещо такова с видим резултат?

А от къде ги взимате тези продукти?

# 118
  • София
  • Мнения: 30 107
И аз задължително подстригвам късо, оформям ред по ред като внимавам да не откъсна някой косъм от следващ ред, че тогава се получава много неприятна дупка. Само това помага при дебел косъм, който расте под ъгъл и/ или се къдри.

# 119
  • Мнения: 31 088
А да, забравих да вметна и това, някои косми се завиват много дразнещо и аз подстригвам...но исках да намеря някакво решение - как да ги накарам да растат в нормалната си посока или е загубена кауза?
Загубена кауза.

Общи условия

Активация на акаунт