Вежди – Грижа, оформяне, растеж – Тема 3

  • 25 199
  • 208
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 5 685
А някой може ли да ми препоръча хубава пинсета за вежди? И от къде я купувате или поръчвате?

# 166
  • София
  • Мнения: 30 139
А някой може ли да ми препоръча хубава пинсета за вежди? И от къде я купувате или поръчвате?

Solingen (скосена)

# 167
  • София
  • Мнения: 2 092
Момичета, в предишната тема прочетох за мазане на веждите с чесън за растеж. На мен ми окапаха веждите след химиотерапия, затова смятам да приложа този метод на себе си. Това обаче, заради което пиша тук, за тези от вас, които имат желание да пробват също, е да ви кажа безотказен начин как да премахнете миризмата на чесън. Мажете се вечерта, а на сутринта премахнете миризмата му с 3 % кислородна вода. Действа безотказно! Всъщност, кислородната вода премахва всякакви миризми - на миризливи крака, миризма от подмишници, миризма в хладилника, миризма на риба или чесън от ръцете... Аз я ползвам вместо дезодорант. А ако се притеснявате, че може да изсветли черни вежди, недейте. За да изсветли косъм, тя трябва да престои, а вие можете веднага след нея да се изплакнете с обикновена вода. И друго:можете да пробвате да натъркате чесън на ръката си, и да обезмирисите с кислородна вода за проба. Аз определено започвам да прилагам чесъна.

# 168
  • Мнения: 5 246
Момичета, помощ! Една козметичка днес е обезобразила 11 годишната ми дъщеря, на която махаме само ключа на веждите. Коломаската се разтекла явно и дъщеря ми в момента е с половин вежда. Знаете ли нещо за мазане, което спомага растежа. За колко време долу горе ще изникнат?

# 169
  • Мнения: 1 006
Момичета, помощ! Една козметичка днес е обезобразила 11 годишната ми дъщеря, на която махаме само ключа на веждите. Коломаската се разтекла явно и дъщеря ми в момента е с половин вежда. Знаете ли нещо за мазане, което спомага растежа. За колко време долу горе ще изникнат?
Рициново масло
Времето за израстване е индивидуално, може би 20 дни - месец

# 170
  • София
  • Мнения: 30 139
Обсъжданите в темата Chix затвориха в Ринг мол и сега не мога да намеря читав козметик в района, който да оформя вежди.

# 171
  • Мнения: 2 298
Обсъжданите в темата Chix затвориха в Ринг мол и сега не мога да намеря читав козметик в района, който да оформя вежди.
Да, остана само студиото в центъра, но момичето там е прекрасна!

# 172
  • София
  • Мнения: 30 139
Обсъжданите в темата Chix затвориха в Ринг мол и сега не мога да намеря читав козметик в района, който да оформя вежди.
Да, остана само студиото в центъра, но момичето там е прекрасна!

Предполагам, но ми е далеч. Rolling Eyes

# 173
  • Мнения: 800
Здравейте момичета, скоро никой не е писал, но се нуждая спешно от помощ. Днес една Козметичка ми орезили веждите като махна сиг 2 реда от тях и в момента са една тънка линийка. Моля дайте съвет с какво да ги мажа, за да стимулира растежа им. Sob

# 174
  • Мнения: 7 570
Рициново масло, не дъм пробвала, но съм чувала от познати, че помага. Запълвай ги с помада или молив, ще пораснат, спокойно . Simple Smile

# 175
  • Мнения: 5 246
Скоро ми казаха, че и с гел алое вера растат бързо и по- гъсти.

# 176
  • Мнения: 130
Здравейте момичета. И аз започнах да си мажа веждите и миглите, за миглите съм малко наплашена защото много оредяха след падането на "косъм по косъм". Смесвам рициново масло с бадемово и мажа преди лягане. Растат по-бързо и почти запълних дупките хаха. Исках да Ви попитам, дано не е извън темата, боята за вежди, която по-скоро се води къна май - Delia, дали по някакъв начин може да увреди веждите. Извинявам се ако е глупав въпроса Simple Smile

# 177
  • Мнения: 825
Здравейте момичета. И аз започнах да си мажа веждите и миглите, за миглите съм малко наплашена защото много оредяха след падането на "косъм по косъм". Смесвам рициново масло с бадемово и мажа преди лягане. Растат по-бързо и почти запълних дупките хаха. Исках да Ви попитам, дано не е извън темата, боята за вежди, която по-скоро се води къна май - Delia, дали по някакъв начин може да увреди веждите. Извинявам се ако е глупав въпроса Simple Smile
Aз я ползвам 1 път седмично. От половин година някъде. Мажа се, когато се сетя с рициново масло. Освен че не е кой знае колко траен цвят, не мисля, че вреди. Дори смесвам черно с тъмно кафяво.

# 178
  • Хасково
  • Мнения: 56
Здравейте, момичета!
Досега все сама съм си оправяла веждите, по принцип са гъсти и махам само странични косъмчета, наскоро забелязах обаче, че някъде от средата на веждата косъмчетата започват да растат в посока надолу и в профил хич не изглежда добре. Мисля да си запиша час при козметичка и да видя как ще е. Дори не знам дали това има как да се оправи

# 179
  • Мнения: 3 416
Тук съм, заради вечната битка с веждите ми.
Имах страхотни и гъсти преди години, но от скубане постепенно стигах до някакви косъмчета. Правих блейдинг, бива,.поднових наскоро на същото място. Еми..паднаха след седмица, кофти пигмент, абе ужас.
Реших много упорито да мажа с Икаров за растеж, отдолу под линията растат яко. И на самия блейдинг нито косъм. Явно е вярно, че върху блейдинг не растат. Ако знаете някаква магия, кажете...

Общи условия

Активация на акаунт