Спирала за мигли- тема 17

  • 62 644
  • 746
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 343
💎 Добре дошли в тема 17!  💎



▶️ Вместо запис: Коя е най-любимата ви спирала, която винаги ще купувате/имате в наличност?


тема 16

Последна редакция: ср, 28 ное 2018, 11:30 от petyovaa

# 1
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 650
Нямам любима спирала. В момента ползвам тази и съм доволна от нея:

Последна редакция: ср, 28 ное 2018, 12:15 от Лита

# 2
  • Мнения: 1 467
Благодаря за темата. Отскоро имам нова любима спирала - кафявата на Trend it up. Благодаря че ми я препоръчахте.
За мен е страхотна - дава хубав обем, не сплесква миглите, не става на топчета, не се размазва и се почиства изключително лесно.
Взех я заради кафявият цвят - седи много естествено и хубаво, мисля да опитам и черната им, (дано да е толкова хубава като тази)

# 3
  • Мнения: 1 091
Благодаря за темата. Отскоро имам нова любима спирала - кафявата на Trend it up. Благодаря че ми я препоръчахте.
За мен е страхотна - дава хубав обем, не сплесква миглите, не става на топчета, не се размазва и се почиства изключително лесно.
Взех я заради кафявият цвят - седи много естествено и хубаво, мисля да опитам и черната им, (дано да е толкова хубава като тази)
На каква цена е?
И коя е спиралата? Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 5 548
Привет и благодаря за новата тема!

Любимата ми спирала в последно време е Chanel Le Volume.
Наскоро започнах новата на марката Chanel Le Volume Revolution и не ми допада така... Не дава такъв обем на миглите и не извива така добре като старата. Хубаво, че още не съм хвърлила предишната си спирала и сега ще ползвам новата с четката на старата.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 9 395
Мерси за темата,любимите ми спирали са на Ланком,но имам и друга любимка,купувам я вече втори път-Guerlain cils d'enfer so volume.

# 6
  • София
  • Мнения: 11 923
Червената на Голдън роуз

# 7
  • Мнения: 1 467
Mавина , взех спиралата на намаление за около 3-4лв (иначе е 5-6)
това е - https://www.dm.de/trend-it-up-wimperntusche-n-1-mascara-020-p4010355223043.html

# 8
  • Мнения: 1 091
Mавина , взех спиралата на намаление за около 3-4лв (иначе е 5-6)
това е - https://www.dm.de/trend-it-up-wimperntusche-n-1-mascara-020-p4010355223043.html
Amisuy благодаря много! Hug
По принцип от години ползвам спиралите на GR.
Вземала съм и на Ейвън.
Но GR са ми фаворити.
Ще пробвам тази на Trend it up.

# 9
  • При децата ми
  • Мнения: 5 968
Една от любимите ми спирали е тази:



Доколкото знам, обаче вече не се произвежда.

Харесвам и показаната по-горе спирала на "Голдън роуз".

# 10
  • София
  • Мнения: 5 913
Хипноуз на Ланком ми е вечната любов сред спиралите, но в момента съм без нея. Ще купя сет с мини спирали скоро. Ланкомските спирали като цяло отлично ми се спогаждат с миглите.

# 11
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 367
Мерси за новата тема. Simple Smile

Напоследък поддържам постоянно измежду други спирали първата показана в темата - розовата на Мейбълин. Даже и сега я имам. Любима си остава Ле Волюм, макар да има други с красив ефект, но те пък имат недостатъци. Постоянно имам и по една High Impact на Клиник, която постоянно ми подарява една приятелка, която работи в Дългас. Нея най-рядко ползвам, макар да не е лоша.

# 12
  • Мнения: 22 867
Нямам любима спирала. В момента ползвам тази и съм доволна от нея:


И аз я харесвам, чудесно се разбира с миглите ми, трета ползвам вече. Някой тук похвали на Essence Get Big! Lashes Volume Curl Mascara, случайно попаднах на тях, предлагаха ги в Кауфланд, взех една без никакви очаквания. Ами, добра е, справя се с моите средна хубост мигли, нито дълги, нито особено гъсти, твърде добре. Peace
Най-доволна бях от Wonder Lash Mascara на Орифлейм, още ми се мотят три-четири из чекмеджето, използвам четчиците и с други спирали, жалко че не се предлагат вече. Изобщо тези извитите четчици пасват добре на миглите ми, оформят и ги извиват леко, без да натрупват и слепват. Peace

# 13
  • Мнения: 30 864
Chanel Le Volume е любимата ми спирала от много години.

# 14
  • Мнения: 1 343
Качвам обещаната снимка с 2000 калории. Днес и беше последното нанасяне, изхабих си я докрай. И това е спиралата, която винаги ще купувам или имам в наличност.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт