Спортни артикули за жени с дизайн, вдъхновен от Стела Маккартни

  • 10 095
  • 224
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 61
Изборът ми зависи от това:
- да е удобен
- да е актуален
- да ми стои добре Sunglasses

# 211
  • Мнения: 786
За мен е важно да е удобен, материята  да е дишаща, и не на последно място да изглеждам добре. Предпочитам по-тъмни цветове.

# 212
  • Мнения: 49
Спортният екип обичам да ми е свободен, а не полепнал по мен. Предпочитам тъмни цветове и естествени материи.

# 213
  • Под шестте тепета
  • Мнения: 38
На първо място са материята, от която е изработен екипът, и удобството му. След това добре ли стои.

# 214
  • EU
  • Мнения: 399
Като цвят предпочитам тъмен с цветни елементи.  Да вталява - по време на тренировка да изглеждам добре и да се чувствам добре.  Съобразявам се с много критерии - удобство, дизайн, материя, цена и марка.

# 215
  • Мнения: 200
Споделете по какви критерии избирате спортен екип и важно ли е за вас да изглеждате стилни и по време на тренировка? Имате ли предпочитания за конкретни цветове или материи?

Избирам екип с по-малък шанс за изпотяване, спортна материя, с ярък цвят (не харесвам розовата разцветка). Може би синьо или зелено, което е открояващо, както при повечето видове спортни облекла.

# 216
  • Мнения: 667
Най-важното е да е удобен. Материята да бъде памучен.Предпочитам да бъде черен.И да излеждам добре. Simple Smile

# 217
  • На ръба..
  • Мнения: 2 113
На първо място винаги гледам екипа да е предназначен за моя тип тренировки, спортния сутиен да е достатъчно стабилен, че да удържа бомбите на място Satisfied На второ място гледам удобството и материята, пробва се с клякане, скачане и тем подобни движения. Дизайна също не е без значение, всяка добре изглеждаща дреха, макар и спортен екип, е радост за очите и душата, все пак сме жени.

# 218
  • Мнения: 351
Всяка жена иска да изглежда добре винаги, аз не правя изключение. Спорния екип трябва според мен да бъде удобен, да не спарва т.е. да е от естествени материали, да  е на добра цена и не на последно място в красиви, пастелни ,добре съчетани цветове .

# 219
  • Мнения: 1 406
Избирам спортни екипи по следните критерии:
Да е удобен, с естествена материя по възможност и да изглеждам добре в него. Предпочитам също по свежи цветове.

# 220
  • Мнения: 7 723
Избирам спортен екип, който да е прилепнал по долната част на тялото и свободен в горната. Спортния сутиен да е стегнат. Харесвам лъскава материя, която не спарва, но все пак не очаквам да остана съвсем суха след тренировка. Сиви и черни тонове, с ярки ивици в зелено, оранжево или розово,
И да изглеждам добре с него, естествено Simple Smile

Последна редакция: вт, 11 дек 2018, 15:42 от Herzen

# 221
  • Мнения: 596
Спортния екип трябва да е при.еди всичко удобен, и от естествени материи.

# 222
  • Мнения: X
Харесвам спортни екипи с мека и дишаща материя, тъмен цвят с малък ярък акцент, долната част да е клин, а горната-според сезона, но отново прибрана по тялото.

# 223
  • Мнения: 1
За мен е важно е да се чувствам комфортно в екипа си за спорт. Това означава да ми е удобно и същевременно да изглеждам добре в него. Важно е защото поддържа мотивацията ми. Харесвам тъмна долна част и ярко горнище от дишащи материи.

# 224
  • Мнения: 1 550


Изтеглен е късметлията, който печели спортна чанта adidas FAV TOTE. Това е:

beki8

Честито!

Date Очакваме beki8 да се свърже с нас до 16 декември 2018 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упомене, че е победител в играта на "adidas" и напише потребителското си име, електронната поща, с която има регистрация във форума и координати за получаване на наградата (имена, адрес и телефон за контакт).

Общи условия

Активация на акаунт