🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 12 (Тема #1)

  • 52 328
  • 775
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 990
Въпрос на вкус

# 31
  • Мнения: 9 865
Е, не, Луна е пълна отврат, аз па предпочитам някоя да точи кори и да следим дали ще падне косъм в баницата.
То клюкарската част за мен е в това да покажат дома си, да напазаруват в любимия си магазин, да покажат любимите си рецепти... да разкажат нещо интересно за нещата, които имат в дома си - сувенири, картини, награди, все едно...
Ако не беше Черешката, нямаше да знам, че Тонката Стефанов е болен фен на киндер сюрприз, смях се около цяло предване на витрините му с играчки в хола...

# 32
  • софия
  • Мнения: 2 463
На мен ми харесва първата част на предаването - пазар, готвене, разходка из жилището. Да разказват как се хранят по принцип и да ги гледаме КАК готвят. Те сами да си подреждат масата. Най-много ме изнервя,че половината предаване е заето от коментари. Не ми пука да ги слушам, искам да гледам домакина как си приготвя вечерята. Искам да слушам в каква насока ще поведе разговора. В какъв ред и вид ще сервира блюдата. Искам да слушам гостите да коментират храната /искрено!/ и да споделят собствените си вкусове. 
Има и правила какво не се обсъжда никога на маса, но естествено продуцентите искат само това да слушаме. Когато се подеме неподходяща тема на разговор /пари, лични връзки,политика,религия/ и ти заминава апетита.

# 33
  • Мнения: 8 992
На мен пък това щъкане по магазини и пазари ми е безинтересно.Всеки знае как да си напазарува,като започнат някои да се лигавят с продавачите,не са ми интересни Simple SmileХаресва ми когато всеки сам си готви,когато са в собствените си домове,как посрещат гостите.И след това разговорите им на масата,но не и тези отделните коментари.Сега колкото хора списваме,толкова и различни мнения ще има,кой какво харесва в предаването ,неизбежно е Simple Smile

# 34
  • Мнения: 15 018
Благодаря за темата, пропуснала съм, че почват.

# 35
  • Мнения: 9 162
 chef
първа серия от готварските/интригантски/ предавания
после от февруари Газзз и мастър шеф

# 36
  • Мнения: 8 705
И аз тук.Искам да гледам обстановка в жилището,да усетя атмосферата,уюта/ако има такъв/,отношението към готвенето и храната.Нямам против някоя пикантерия,но само в рамките на добрия тон.И повече известни хора,които обаче наистина готвят и имат побожително  отношение към това.

# 37
  • USA
  • Мнения: 7 281
Лилия Вучкова, Рафи Бохосян, Стефан Щерев и Лили Гелева ще омагьосат сърцата на зрителите и ще накарат шеф Манчев да извади тефтера, за да си води бележки.

# 38
  • София
  • Мнения: 12 365
О, днес е "кака" Лили-лявата шия. Трябва да се въоръжа с търпение, за да я изгледам.

# 39
  • Мнения: 15 300
Мен и Рафи нещо ме дразни от анонсите. Та, да видим. Дано са забавни и приятни за гледане.
Лилито и тя - Отново сълзи в очите на "кака" Лили. Това пак от анонсите.

# 40
  • Мнения: 9 162
Кака , Кака, колко да е кака Mr. Green

# 41
  • Мнения: 8 992
В темата на ББ си беше пракака Joy

# 42
  • София
  • Мнения: 15 453
Да се преместя и аз тук!

# 43
  • Мнения: 28 391
Кака , Кака, колко да е кака Mr. Green
Направо вече си е леля....

# 44
  • Мнения: 371
Привет Simple Smile
Това с "кака" и за Лили и за Лара ми действа адски противно. На мен едната ми иде лелка, а другата кака...
Няма ли да направят пак сезон с обикновени хора. Имаше много свежи идеи и натурални изцепки, но пък беше интересно.

Та това, вместо запис.

Общи условия

Активация на акаунт