Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 160 986
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 516
Ее, и аз нямам ваучер. Не уцелих промоцията Grinning

# 91
  • Мнения: 1 775
И аз с три петици от календара на JYSK спечелих някакъв ваучер, но какъв не знам. Искат адрес, явно ще пращат с куриер или като препоръчано писмо.
Тези, които не сте уцелили - презаредете страницата, ако трябва няколко пъти и пак се пробвайте. Аз 2-3 пъти пробвах и уцелих. Smile

# 92
  • Мнения: X
Ако ги изпратят въобще Joy

# 93
  • Мнения: 2 290
Аз пък съм с цели 22 точки, ще спя спокойно Joy

# 94
  • Мнения: 2 682
И аз съм с 22 точки. Не знам как стана този номер. Мейл за ваучер нямам, но като гледам колко много ваучери сте писали, най-вероятно е бъг в системата. Дано ви компенсират по някакъв начин.

От Теленор съм с 500 Мб, не че ми трябват, ама карай хахаха пак е нещо.  От на мъжа ми Теленор нищо, така че и Мб са си печалба.

# 95
  • Мнения: X
Някой без ваучер ,ако иска да ми пише ,че  си поиграех малко и получих още един ваучер Joy

# 96
# 97
  • Мнения: 615
За ваучерите от JYSK пращат обратен мейл с прикачен ваучер за разпечатване поименен , а имената на печелившите се пращат в съответният посочен магазин -  така беше предните години.Също така имената се обявяват в раздел печеливши за деня на сайта с играта им / след валидиране на участието от тяхна страна/.

# 98
  • София
  • Мнения: 1 522
Благодаря за честитките и пожеланията Heart



# 99
  • Мнения: 988
Avon имат ли календар тази година, нищо не откривам.

# 100
  • Мнения: 429
За ваучерите от JYSK пращат обратен мейл с прикачен ваучер за разпечатване поименен , а имената на печелившите се пращат в съответният посочен магазин -  така беше предните години.Също така имената се обявяват в раздел печеливши за деня на сайта с играта им / след валидиране на участието от тяхна страна/.

В кой магазин да го използвам? В моя град няма техен магазин. Може ли да е от онлайн магазина им? Не знам какво да пиша.

# 101
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Само аз ли не мога да отворя Линда🤔🙄

# 102
  • Мнения: 1 024
    И аз не мога

# 103
  • Мнения: 2 862
и аз не мога онлайн може ли да се ползва този ваучер

# 104
  • Мнения: 2 862
и аз не мога може ли да се използва ваучера онлайн на жуст

Общи условия

Активация на акаунт