Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 160 989
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 135
  • при късмета
  • Мнения: 24 001
Здравейте,имам въпрос не че ще продавам Simple Smile,но преди време бях спечелила билети за формула 1 в Унгария и ми беше казано че ако предоставя наградата на трето лице ще подлежа на съд така било по закон.Даже ми искаха снимки да видят че съм била там.Все още има ли го това?Защото навсякъде чета че неможе да се предоставя наградата на трети лица,а почти всеки втори продава това което е спечелил.
Да ти кажа, губи ти се смисъла на елементарни термини. В закона няма такива положения. Може организатора за някои награди да ги обяви в правилата. И може да поиска каквото му скимне, като се съгласяваш с правилата, сам се ограничаваш с ползването на наградата, ако има такива. Както е на кока кола за пътешествието.
Не може да сравняваш награда, за която се иска резервация или самолетни билети, с електроуред например. Него можеш да си го продаваш без проблем. Наистина ли ти се виждат еднакви две такива награди?
А да предоставиш наградата на друг, означава още като спечелиш да заявиш на друго име да дойде. Това вече почти в нито една игра не може да го направиш.
И предоставяне и продаване са термини, които не може да сбъркаш. Още повече, че предоставянето би следвало да е безплатно, това означава самата дума

С една проба в юск, нямам ваучер и изобщо тази година с техния календар няма да се занимавам. За техните цени сумата е прекалено малка, а спама в пощата не спира после след не знам колко отписвания от бюлетина, ужас

# 136
  • Мнения: 474
Здравейте. Видях пост за играта на София Мел. Търсих в сайта, но не открих къде да регистрирам касовата бележка. Ще се радвам ако някой ми даде линк към играта.

# 137
  • София
  • Мнения: 279
Здравейте. Видях пост за играта на София Мел. Търсих в сайта, но не открих къде да регистрирам касовата бележка. Ще се радвам ако някой ми даде линк към играта.
https://promo.sofiamel.bg/
Заповядай Simple Smile

# 138
# 139
  • Мнения: 272
Сега прочетох регламента пише може да спечелите всеки ден един от пет ваучера,а днеска се раздадоха над 10 Simple Smile)).Утре май ще съкратят печалбите в юск

# 140
  • Мнения: X
А докога са валидни ваучерите ? За да знам ,дали въобще ще мога да го използвам ,ако го пратят Joy

# 141
  • Елхово
  • Мнения: 1 396
Много игри! Късметлийски месец на всички!

# 142
  • плевен
  • Мнения: 644
Счупих каръка. ..От две билетчета от НЛ по 3 лв спечелих общо 37 лв.

# 143
  • Мнения: 10 874
Аз уцелих 500 мб от Теленор:
Скрит текст:

Благодаря за играта на Лаваца, ще се включа и в нея. Flowers Hibiscus

# 144
# 145
  • София
  • Мнения: 1 360
Аз съм сърчице от фейсбук играта на Престиж и също имам имейл за ваучер от Юск, но като ви чета, явно ще е бъг.

# 146
  • Мнения: 1 775
Аз мисля, че ще пратят някакви ваучери с процентни отстъпки. При формата за регистрация не пише какво точно се печели, така че най-вероятно е това. Ако беше ваучер за 20лв. трябваше да си пише...

# 147
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Сега прочетох регламента пише може да спечелите всеки ден един от пет ваучера,а днеска се раздадоха над 10 Simple Smile)).Утре май ще съкратят печалбите в юск

Къде има информация за спечелилите ваучери?

# 148
  • Мнения: 36 469
Я кажете как пробвате с друг имейл в Юск - аз изобщо не виждам от къде да изляза от този с точките?

# 149
  • Мнения: 1 970
Игра с регистриране на разписки от Пос-терминали при покупки с карта Мастъркард от Централна Кооперативна Банка: https://mastercard.ccbank.bg/

Аз лично днес направих покупки с такава карта и се опитах да регистрирам бележките, но ми дава съобщение за невалидна дата на трансакция, а въвеждам 1-12-2018?
Някой с подобен опит и разрешение на проблема?

Общи условия

Активация на акаунт