Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 160 981
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 682
Благодаря , Pepich. И аз му казах да види коя версия е и тогава ми каза, че не му се занимава с глупостите ми. 🤣 Утре ще се видим и ще го проверя.

# 166
  • Сф
  • Мнения: 10 660
Днес за пръв път си взех Мираж, прияде ми се сладко и хоп- бяло сърце вътре. Като си спомня колко ги издирвате тия сърца и направо..нито съм избирала, нито нищо.От Била. Малката явно ми е на късмет, тя ги взима..
Четох Юска. Пише си ваучери за по 25лв. По 5 на ден ..Не мисля че е бъг, защото не пуска на всеки.Може би не са очаквали толкова хора да се включат и да натискат календара Simple Smile , направо предсрочно ги раздадоха. Не виждам в правилата основание да откажат...ще видим

# 167
  • Мнения: 14 072
Мъжът ми спечели 500МВ интернет от играта на Теленор. Не беше влизал много отдавна, първо някакъв код му изпрати като съобщение. А при мен - нищо. Исках да го инсталирам наново, търси ми парола на профила на телефона, пък аз не си намирам тефтерчето с паролите. Ама голям карък съм тази година. Joy

# 168
  • Мнения: 544
Момичета, вас притеснява ли ви, че в почти всички томболи има условия за попълване на годишна данъчна декларация върху сумата на печалбата. Мен това ме възпира да участвам. Досега не съм попълвала такава декларация и вероятно, ако се наложи трябвя да търся някоя счетоводителка да ми обясни как става попълването. Доколкото съм запозната от сайта на НАП, грешно попълнена или неподена годишна данъчна декларация се наказва с глоба от 500 до няколко хиляди лева.

# 169
  • София
  • Мнения: 515
Аз нямам ваучер от Юск, и от Теленор нищо, но пък моя мъж спечели 1000мб, не че му трябват де, ама пак си е награда

# 170
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Можеш и да платиш на счетоводител да ти я и попълни

# 171
  • Мнения: 2 579
Момичета, вас притеснява ли ви, че в почти всички томболи има условия за попълване на годишна данъчна декларация върху сумата на печалбата. Мен това ме възпира да участвам. Досега не съм попълвала такава декларация и вероятно, ако се наложи трябвя да търся някоя счетоводителка да ми обясни как става попълването. Доколкото съм запозната от сайта на НАП, грешно попълнена или неподена годишна данъчна декларация се наказва с глоба от 500 до няколко хиляди лева.
Ако четеш  внимателно и си на средно  интелигентно ниво , не би трябвало да те затрудни попълването. А условията за попълване са защото хубавите награди са  на стойност  над 30лв и те за сега се облагат с данък печалба.

# 172
  • Мнения: 2 024
Честит Декември! Дано е на късмет и така да подкараме и Новата година след него!
...
Да ви се оплача, че не успях да си регистрирам 2 кода от скреч карти на Кауфланд. Махнали са играта вече, и в сайта им е само тази за Коледния календар.

# 173
  • Мнения: 1 775
Ето ти я играта. До 02-ри декември е активна т.е. до утре. В понеделник са последните печеливши.
https://www.kaufland.bg/igri-promocii/igri/koleda-prez-esenta-igra.html

# 174
  • Мнения: 10 210
Моето подаръче от ДМ, ухае разкошно на кайсии Yellow Heart:
Скрит текст:
Хайде да пускат новите наградки, трябва да изненадам сестра ми.

# 175
  • Мнения: 107
Аз да се похваля 2 дни 2 ваучера от JYSK, малко ме съмнява да ми изпратят и 2та, но се надявам поне на 1

# 176
  • Мнения: 11 735
Момичета, вас притеснява ли ви, че в почти всички томболи има условия за попълване на годишна данъчна декларация върху сумата на печалбата. Мен това ме възпира да участвам. Досега не съм попълвала такава декларация и вероятно, ако се наложи трябвя да търся някоя счетоводителка да ми обясни как става попълването. Доколкото съм запозната от сайта на НАП, грешно попълнена или неподена годишна данъчна декларация се наказва с глоба от 500 до няколко хиляди лева.
Ако се касае за 5-10 лв да плащаш данък, с помощ от другарче може да я попълниш. Мен приятелка ми помогна и на място се оказа, че има още неща да се допишат, но ги попълних на място, на гишето. Посочиха ми какво да допиша, не са ме връщали.
Друга опция, пред НАП има счетоводни офиси и за 10 лв попълват декларацията и после само я подаваш. Носиш си служебните бележки от игрите, които ще ти изпратят организаторите при печалба, взимаш си формуларите от НАП и ще ти попълнят всичко.
Мисля че на първа страница имаше обяснено, относно това.

# 177
  • Мнения: 36 468
Току що и на мен ми пусна ваучер. Знам, че играта е сбъркана, но си попълних данните с надеждата да ми го пратят.
 

# 178
# 179
  • Мнения: 1 970
При участие в играта на Нескафе 3 в 1 в Лидл, получавате ли някакво потвърждение за регистрирано участие? При мен просто нищо не се променя, след като натисна "Регистрирай" екранчето мига и пак остава същото? По нищо не личи да е приета регистрацията? Пробвах десетки пъти...

Общи условия

Активация на акаунт