Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 160 961
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 615
Здравейте,
вчера мъжа ми имаше ваучер от Jysk...но имаше 3 еднакви точки... (предполагам е бъг)
Но днес да се похваля на мен ми даде ваучер с 3 отворени подаръка Simple Smile
Надявам се това да не е бъг Simple Smile)))
Да ти е честит,би ли споделила какво пише в мейла които си получила за наградата?

Благодаря....същото като вчерашния на мъжа ми
http://prikachi.com/images.php?images/545/9451545a.png

Това е на мейлът ,но на "трите подаръка" изписва честито печелиш ваучер

# 211
# 212
  • Мнения: 1 902
Благодаря за темата. Дано декември да е късметлийски и щастлив за всички нас!

# 213
  • Мнения: 2 862
И аз съм с втори ваучер за jysk дали това е бъг

# 214
  • Мнения: 10 874
Малко инфо може ли за играта на my telenor? ММ е на теленор и иска да се включи.Мерси предварително Simple Smile
Ето:
Сваляш си приложението MyTelenor и още като влезеш, ще видиш играта. Кликваш, изтриваш картата и виждаш дали и какво печелиш. Това са наградите:
Скрит текст:

# 215
  • Мнения: 14 068
Днес вече я има играта в приложението ми. Този път при влизане се появи надпис, че има промяна в условията за ползване на приложението (нова политика, нещо подобно) и трябва първо да се съглася с това. Приех го, влязох в приложението и играта беше там. Спечелих 500МВ.

# 216
  • Мнения: X
Днес спечелих 1000 МБ Joy Обаче се чудя дали някак е възможно да си ги запазим тези МБ ,а не веднага да ги използваме , защото надали ще успея да ги изхарча този месец и би било тъпо да изгорят Rolling Eyes

# 217
  • Мнения: 1 327
А в Jysk има възможност да се изтрият всички кутийки докато не се открият еднаквите символи......  след като се открият ли изписва, че печелиш ваучер...или в следващ момент..

# 218
  • Мнения: 2 579
А в Jysk има възможност да се изтрият всички кутийки докато не се открият еднаквите символи......  след като се открият ли изписва, че печелиш ваучер...или в следващ момент..
Винаги има 3 еднакви символа! Въпросът е кои са те? Символите са общо 4 вида - 4 х 2 = 8 и остава един който ще бъде трети. Въпрос на късмет кой ще е той. Smile

# 219
  • Мнения: 278
Включвам се и желая късмет на всички ви.

# 220
  • Мнения: 452
А от коледния календар на Кауфланд къде публикуват печелившите, някой намери ли?

# 221
  • Мнения: 11 730
Седмично ги обявяват.

# 222
  • Мнения: 2 954
Обявиха ли печеливш от  Jysk - имаше миналия месец игра за тези , които се абонират по-рано за календара? Не мога да регистрирам бележка от ЦКБ - даже и на датата ми дава грешка, а е от падащо меню  и няма как да се обърка - някой друг със същия проблем?

# 223
  • София
  • Мнения: 13 137
А в Jysk има възможност да се изтрият всички кутийки докато не се открият еднаквите символи......  след като се открият ли изписва, че печелиш ваучер...или в следващ момент..
Винаги има 3 еднакви символа! Въпросът е кои са те? Символите са общо 4 вида - 4 х 2 = 8 и остава един който ще бъде трети. Въпрос на късмет кой ще е той. Smile
Могат да се изтрият само центровете на квадратчетата и да се види предварително дали печели. Ако не се изтрият напълно, не го брои за опит и можеш да повториш, но трябва да излезеш от профила и да влезеш наново. Иначе повтаря картинката.  Laughing Но не си струва играчката. Аз го направих 3 пъти от любопитство и се отказах.  Grinning

За Юск ми е интересно да споделяте. Засега съм с точки, които те си знаят как се трупат, че аз като счетоводител хич логика не видях. Иначе с кеф бих си купила панерчета за в гардероба.
Логика има. Ако се паднат три еднакви 2-ки, дава 2 точки. При 3 еднакви 3-ки - 3 и т.н. На следващия ден се добавят към предишните точки. А ако ти се губят точки (5 например  Wink), погледни в пощата си за ваучер.


За рожденика на ДМ - отстъпката важи през цялата седмица, в която е деня. Намалението е за всички стоки без тези, които са в групово намаление. На моя рожден ден улучих "Всички продукти за уста и зъби с намаление до 50 %". Бях чула, че не важи за тази група, но все пак взех нещо за 2 лв и наистина не беше включено в отстъпката. Само се показва личната карта. Попълване на анкета имаше преди години. Може да се пазарува много пъти.  Wink

# 224
  • Мнения: 361
Някой има ли проблем с регистрирането в София мел? Постоянно ми отхвърлят посланията и като причина изтъкват, че не отговаря на т.5.3 от правилата. А те са си съвсем нормални пожелания.

Общи условия

Активация на акаунт