Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 160 973
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 862
Демек на жуск ако имаш 5 точки печелиш ваучер и не им се е бъгнала играта

# 226
  • София
  • Мнения: 1 234
Някой има ли проблем с регистрирането в София мел? Постоянно ми отхвърлят посланията и като причина изтъкват, че не отговаря на т.5.3 от правилата. А те са си съвсем нормални пожелания.
Аз пък през телефона не мога да кача снимка на бележката.

# 227
  • София
  • Мнения: 13 141
Демек на жуск ако имаш 5 точки печелиш ваучер и не им се е бъгнала играта
Бъгната е. При 5 точки трябва да ти се добавят 5 точки. При 3 подаръка дават ваучер. Поне миналата година беше така.

# 228
  • София
  • Мнения: 3 007
Някой има ли проблем с регистрирането в София мел? Постоянно ми отхвърлят посланията и като причина изтъкват, че не отговаря на т.5.3 от правилата. А те са си съвсем нормални пожелания.
И при мен така 6 пъти опитах с различни послания.

# 229
  • ЛОВЕЧ
  • Мнения: 814
Някой има ли проблем с регистрирането в София мел? Постоянно ми отхвърлят посланията и като причина изтъкват, че не отговаря на т.5.3 от правилата. А те са си съвсем нормални пожелания.
И при мен така 6 пъти опитах с различни послания.

Снощи регистрирах едно послание и нямаше проблем,одобриха го след 2 часа някъде

# 230
  • Мнения: 272
Преди малко и майка ми се записа с ваучер на юск

# 231
  • София
  • Мнения: 2 004
Здравейте, по спомени трябваше да има игра с покупка на Лаваца, но не я откривам.
Може ли линк? Благодаря Simple Smile

# 232
  • Мнения: 2 290
http://lavazza.christmaspromo.bg/pravila/
Четете бе, хора, нищо  няма да ви стане да върнете страница, две и да намерите нужната ви информация Smile

# 233
  • Мнения: 1 970
За бележките от Пос-терминали на ЦКБ - Мастеркард, наистина е проблемно. Аз лично успях през линка на играта, публикуван на страницата им във фейсбук. Не че имаше някаква разлика при изписването... При последващи опити - отново проблеми. Не знам дали вече не се е оправил сайта.

# 234
  • Мнения: 36 468
Сега се опитах да похарча ваучера на Марс в Кауфланд и казаха, че не може. Утре ще пробвам в Лидл.

# 235
  • Мнения: X
Борисови и Асенови застъпиха яко София Мел, остава и другите тартори на групировката им да се включат. Аз имам още една бележка, след като я регистрирам, приключвам със София Мел. Ще чакам да пуснат игра в някой магазин и ще се надявам от там да спечеля нещо. Засега в хлебопекарната на Топаз Мел ми е надеждата. Колкото и да обират наградите, това, което имаме ние никога няма да те да го изпитат - чувството, когато си видиш името в игра, в която си играл честно и шансовете са били малки. Ако знаех, че някоя награда ми е сигурна, изобщо нямаше да й се зарадвам.

# 236
  • Мнения: 2 579
Е, че те да не играят за да се радват или защото имат нужда от уред? Играят за да продават спечеленото  или ако има екскурзия да си развеят гъзовете безплатно! Радваме се ние дето печелим от дъжд на вятър .

# 237
  • Мнения: 1 143
Някой, който е спечелил ваучер от миналогодишните игри на JYSK, моля да каже как е получил ваучера - по имейл, по куриер или на място в магазина?
И въпрос към тези, които спечелиха повече от един ваучер тази година - с един имейл ли ги спечелихте или с различни?

# 238
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 580
Аз вчера като се регистрирах в Jysk ми излязоха три двойки и ми даде първоначално 22 т. А на моят мъж също се паднаха деойките, но му дадоха само две топки.

Имам спечелена бутилка червено вино на Домейн бояр, но трябва да се консумира в заведението, което е във Варна. Казва се Тримата мускетари. Някой ако иска промокода - ще му го пратя.
 

# 239
  • Мнения: 14 070
20 пъти писах послание, качвах снимка на касовия бон и натисках "запиши" като изоглавена, но нищо не последва после. Не ми дава да избера подарък, явно не ми записва данните. И на София мел ли е бъгната играта или аз съм карък?

Общи условия

Активация на акаунт