Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 160 976
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 858
Някои купувал ли е от Била брашно София мел, намерих една стара касова бележка от пролетта когато брашното беше с кодове - на нея пише брашно за козунаци, екстра, класика - непише София мел. Дали и сега е така или са вкарали в системата името? Има ли снимали бележка само с брашно и дали се одобрява от организатора?

# 241
  • Мнения: 429
Някои купувал ли е от Била брашно София мел, намерих една стара касова бележка от пролетта когато брашното беше с кодове - на нея пише брашно за козунаци, екстра, класика - непише София мел. Дали и сега е така или са вкарали в системата името? Има ли снимали бележка само с брашно и дали се одобрява от организатора?

Моята КБ е от Кауфланд и пише Брашно тип 500. Одобриха ми я.

# 242
  • Мнения: 14 072
Всички стъпки ли ви позволява да направите и след това ви одобряват? Защото аз "зациклям" на "запиши" след снимката на касовата бележка.

# 243
  • Мнения: 429
Всички стъпки ли ви позволява да направите и след това ви одобряват? Защото аз "зациклям" на "запиши" след снимката на касовата бележка.
[/quot

Качих КБ, избрах награда и след известно време получих на мейла, че ми е одобрена. Можеш да я видиш в галерия когато ти я одобрят.

# 244
  • Мнения: 910
Всички стъпки ли ви позволява да направите и след това ви одобряват? Защото аз "зациклям" на "запиши" след снимката на касовата бележка.

И аз регистрирах няколко бележки, без проблем. Заради тези бележки, няколко човека ми се изнервиха в Кауфланд.

# 245
  • Мнения: 14 072
Открих си грешката. Слагала съм интервал между цифрите, както е в бележката, а не е трябвало. Изписвало ми е с червен шрифт под полето за кода: "въведете само цифри", но аз не съм го виждала, защото е оставало по-нагоре, а аз виждам част от текста преди "запиши". Не знам дали ме разбрахте, важното е, че въведох бележката.

# 246
# 247
  • София
  • Мнения: 1 234
Някой, който е спечелил ваучер от миналогодишните игри на JYSK, моля да каже как е получил ваучера - по имейл, по куриер или на място в магазина?
И въпрос към тези, които спечелиха повече от един ваучер тази година - с един имейл ли ги спечелихте или с различни?
От миналата година го пратиха на имейл.

# 248
  • Мнения: 874
Чак тази седмица успях да отделя време за игрите, та утре дано ми се усмихне късметът, че в последно време нищооо

# 249
  • София
  • Мнения: 903
И аз от вчера уж с ваучер на Юск, пък ще видим  Laughing

# 250
  • Мнения: 543
Имам проблем с посланията на софия мел - цял ден ми отхвърлят регистрираните бележки, защото посланията ми не отговарят на изискванията ??? Изобщо не мога да разбера какво искат ! Моля тези от вас, които имат одобрени послания да ми обяснят какво аджеба трябва да се напише и ако може да ми изпратят едно за мостра.
Направо съм бясна вече, а играта току-що започна !

# 251
  • Мнения: 361
Имам проблем с посланията на софия мел - цял ден ми отхвърлят регистрираните бележки, защото посланията ми не отговарят на изискванията ??? Изобщо не мога да разбера какво искат ! Моля тези от вас, които имат одобрени послания да ми обяснят какво аджеба трябва да се напише и ако може да ми изпратят едно за мостра.
Направо съм бясна вече, а играта току-що започна !


Същото е и при мен. Съвсем нормани послания, постоянно неодобрени. Вече 7 станаха.

# 252
  • Мнения: 52
Някои купувал ли е от Била брашно София мел, намерих една стара касова бележка от пролетта когато брашното беше с кодове - на нея пише брашно за козунаци, екстра, класика - непише София мел. Дали и сега е така или са вкарали в системата името? Има ли снимали бележка само с брашно и дали се одобрява от организатора?

 В промоцията може да участват касови бележки с дата между 01.11 и 31.12.2018 г.

# 253
  • София
  • Мнения: 1 234
Имам проблем с посланията на софия мел - цял ден ми отхвърлят регистрираните бележки, защото посланията ми не отговарят на изискванията ??? Изобщо не мога да разбера какво искат ! Моля тези от вас, които имат одобрени послания да ми обяснят какво аджеба трябва да се напише и ако може да ми изпратят едно за мостра.
Направо съм бясна вече, а играта току-що започна !


Същото е и при мен. Съвсем нормани послания, постоянно неодобрени. Вече 7 станаха.
Влезте в галерията и краднете някое послание.

# 254
  • Мнения: 910
Имам проблем с посланията на софия мел - цял ден ми отхвърлят регистрираните бележки, защото посланията ми не отговарят на изискванията ??? Изобщо не мога да разбера какво искат ! Моля тези от вас, които имат одобрени послания да ми обяснят какво аджеба трябва да се напише и ако може да ми изпратят едно за мостра.
Направо съм бясна вече, а играта току-що започна !

Можете да видите всички послания тук:
https://promo.sofiamel.bg/wishes

Общи условия

Активация на акаунт