Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 160 788
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 380
При мен излизат само старите победители - последното е от 3-тата седмица, сега би трябвало да са на 4-та...
Аз виждам 4-та седмица.
Бойко Борисов печели ваучер JoyJoyJoy

# 316
  • Русе
  • Мнения: 2 598
При мен излизат само старите победители - последното е от 3-тата седмица, сега би трябвало да са на 4-та...
Само от телефона се виждат Simple Smile

# 317
  • Елхово
  • Мнения: 1 385
Има нови печеливши на Белла - два телефона приличат на моя - ама ще видим!

# 318
  • Лясковец
  • Мнения: 762
https://jysk.bg/obsluzhvane-na-klienti/pechelivshi?utm_source=xm … utm_content=terms печеливши,за съжаление едва ли ще получим всички валчера

# 319
  • при късмета
  • Мнения: 23 868
Има механизъм всички да получат ваучера. Щом имаш на пощата официално съобщение са длъжни да го дадат. И да се оправдават с бъг, няма да мине да са си подсигурили системата. Всеки пуска жалба в КЗП, въпреки, че играта не е с покупка, то ваучера е с някаква стойност, за която са заблудили печелившите и и мат пълното право да си я искат. Другия вариант е колективна жалба, както с претенция за получаване на ваучера така едновременно сигнал за измама, заблуждаваща реклама и каквото е сетиш, изброено в сайта на КЗП. Ще им излезе по-евтино да дадат ваучерите

# 320
  • Сф
  • Мнения: 10 583
Интересно,как ги обявиха тия печеливши..Ако имат бъг,защо изобщо обявяват?Никакви обяснения не дават.
Много некоректно от Юск!

# 321
  • при късмета
  • Мнения: 23 868
Интересно,как ги обявиха тия печеливши..Ако имат бъг,защо изобщо обявяват?Никакви обяснения не дават.
Много некоректно от Юск!
А пита ли ги, че не дават обяснения? За да има основание за жалба или сигнал, трябва първо да откажат да дадат ваучерите. Някой пита ли ги вече какво става?

# 322
  • Мнения: 218

Отгоре пише "Печелившият на ваучер за ранно записване (преди 1 декември 2018) е:"

т.е. печелившите от ранното записване, явно всеки ден ще се теглят 5 печеливши (от ранното записване), а от календара, кой каквото си е спечелил, ваучер или точки с които участва за тегленето за голямата награда (ваучер на стойност 1000лв)

# 323
  • Мнения: 36 196
Не, пише си, че са за всяка дата. Печелившият на ваучер за ранно записване ще бъде обявен на 6-ти. И ваучерът е 100 лв. Ще питам Юск на имейл какво става. Мислех, че днес ще направят съобщение във Фб, но явно не.

# 324
  • Сф
  • Мнения: 10 583
Интересно,как ги обявиха тия печеливши..Ако имат бъг,защо изобщо обявяват?Никакви обяснения не дават.
Много некоректно от Юск!
А пита ли ги, че не дават обяснения? За да има основание за жалба или сигнал, трябва първо да откажат да дадат ваучерите. Някой пита ли ги вече какво става?
Е,чакаме всички,още е понеделник.Ще ги питам разбира се,но при положение че пише че си спечелил,те трябва да дават обяснения,не аз.

# 325
  • Мнения: 1 380
Игра в Dunkin Donuts
🎄Dunkin' КолеDDа🎄
Вземи 12 доната класик или селекция и ще получиш скреч карта, с която може да вземеш 2 коледни чаши Coca-Cola или 2 бутилки Coca-Cola 0,5L! #dunkin #коледа #sharethejoy
* Офертата е валидна до изчерпване на количествата.

# 326
  • Мнения: 1 770
Къде ще питаш, на имейл ли, и аз ще им пиша...дано да ги дадат ваучерите, все пак имаме имейли.

# 327
  • ЛОВЕЧ
  • Мнения: 806
Сега се свързах с един господин и той ме увери,че щом имам мейл и съм дала данни ще го получа по мейл.За Юск става въпрос

# 328
  • Мнения: 36 196
На страницата им пише, че това е имейл на главния офис JYSKBG@JYSK.com
Май ще пиша на него - има по-голяма вероятност да прочете отговорно лице, отколкото ако пиша във фейса им.

# 329
  • Мнения: 2 862
Ваучера на жуск е до края на месец януари валиден ми казаха и че го праштат по емайл на др ден ако е бил спечелен през лукенда

Общи условия

Активация на акаунт