Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 160 980
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 10 210
Малко смешно, но... игра: 10 човека по 10 лв. от Кауфланд Бъкстон при пазаруване до 9 декември.
https://www.kaufland.bg/igri-promocii/igri/pet-godini-bukstone.html

# 346
  • Мнения: 14 780
Хубаво ще е ако пратят ваучерите,но аз не написах магазин,а сега се сещам,че този месец ще ходим в Плевен на гости и мога да го ползвам там. Дали да пиша някъде,какво да правя? Какво ще ме посъветвате?

# 347
  • Мнения: 36 468
Отговориха ми с едно изречение, че отнема време, за да се изготвят ваучерите. За сега няма друга информация, чакаме Simple Smile

# 348
  • Карнобат
  • Мнения: 689


Донесоха ми шапката на колата.

# 349
  • Мнения: 2 862
от кока кола обаждат ли ви се за адреса

# 350
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
В правилата изрично пише, че трябва да посочиш пълен адрес, за получаване на наградата. Иначе може да не ти я изпратят изобщо

# 351
  • софия
  • Мнения: 25 446
Скрит текст:
Донесоха ми шапката на колата.
Кой носи шапките? И аз чакам.
от кока кола обаждат ли ви се за адреса
Да, обаждат се да потвърдиш адрес.

# 352
  • Бургас
  • Мнения: 16 105
И аз участвам в календарите на Кауфланд и Юск!
Сега цъкнах и на Хип и на momaX

Преди близо месец участвах в игра на Тофифи,но от тогава не са публикували нищо. Даже и информация липсва,какво,що! Срамота Simple Smile

# 353
  • София
  • Мнения: 3 007
Наградите на Кока Кола ги но Спиди, до сега от Спаркса нито веднъж не са ми се обаждали за да потвърдя адрес- Направо ги пращат.

# 354
  • софия
  • Мнения: 25 446
Наградите на Кока Кола ги но Спиди, до сега от Спаркса нито веднъж не са ми се обаждали за да потвърдя адрес- Направо ги пращат.
И пролетта за фотоапарата, и сега за шапката ми се обадиха. Ако не бяха, сигурно нямаше да разбера, че печеля. Нямам навик да влизам да проверявам.

# 355
  • Мнения: 1 808

Преди близо месец участвах в игра на Тофифи,но от тогава не са публикували нищо. Даже и информация липсва,какво,що! Срамота Simple Smile

И аз така си мислех, но имах имейл от 30.11.2018, че печеля рамка за снимка. На Печеливши се сменят седмиците - излезли са до 10-а седмица, на мен ми се превъртат имената до края със стрелките нагоре и надолу от клавиатурата.

# 356
  • Бургас
  • Мнения: 16 105

Преди близо месец участвах в игра на Тофифи,но от тогава не са публикували нищо. Даже и информация липсва,какво,що! Срамота Simple Smile

И аз така си мислех, но имах имейл от 30.11.2018, че печеля рамка за снимка. На Печеливши се сменят седмиците - излезли са до 10-а седмица, на мен ми се превъртат имената до края със стрелките нагоре и надолу от клавиатурата.
Благодаря ти за включването! Честита рамка!
Сега пак ще пробвам. Уж ги сменям страниците със седмиците и все нищо!
Сега ще погледна!

# 357
  • Сф
  • Мнения: 10 660
Aз си свалих приложението на Теленор на таблета,и на тел.на детето.Защото нямам място другаде.Има в момента 1000 мb мобилен за 0.00 лв.Тя няма и затова се възползвах.Сега 1 месец ще има и нет в у_ще, от мен да мине Simple Smile Иначе в играта им с триене,и двата пъти( за двата номера) не целнах нищо Simple Smile

# 358
  • Мнения: 2 836

Преди близо месец участвах в игра на Тофифи,но от тогава не са публикували нищо. Даже и информация липсва,какво,що! Срамота Simple Smile

И аз така си мислех, но имах имейл от 30.11.2018, че печеля рамка за снимка. На Печеливши се сменят седмиците - излезли са до 10-а седмица, на мен ми се превъртат имената до края със стрелките нагоре и надолу от клавиатурата.
Благодаря ти за включването! Честита рамка!
Сега пак ще пробвам. Уж ги сменям страниците със седмиците и все нищо!
Сега ще погледна!

Спечелих от преди повече от месец на Тоффифи ваучер, преди седмица - рамка, ноооо нито едното нито другото са дошли . Има ли други, чиито награди от Тофифи не са пристигнали ?

# 359
  • Бургас
  • Мнения: 16 105
Аз проверих и ми се показа всичката информация от Тофифи. Обаче,нищо не печеля. Нищо! Здраве да е!

Регистрирах се и на А1. Обаче нещо не мога да вдяна,каква е играта.....И никакво инфо не намерих. Някой да знае повече?

Общи условия

Активация на акаунт