Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 160 978
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 360
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
На Теленор, трябва ли номера да е на твое име?

# 361
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Супер за Юск, дано да ни ги пратят да направя на майка ми коледен подарък Simple Smile

Няма ме в Кауфланд и в Лидл. Надеждата умира последна за Кауфланд, днес в календара им е Киндълче, искам много, МРЪН!

# 362
  • Мнения: 1 775
В календара на Юск един човек може ли да спечели повече от един ваучер?

# 363
  • Мнения: 1 611
На Кауфланд къде виждате печеливши.

# 364
  • Бургас
  • Мнения: 16 105
И аз това се чудех за Кауфланд!

И аз много искам киндъл! Дано имаме успех!

# 365
  • Мнения: 409
Здравейте, и аз съм с два ваучера за Юск - от събота и от днес, бъг ли е, не знам, надявам се да ги изпратят. Получих си чорапите от Капи - грознички са, ама нали са награда - няма да придирям. Надявам се на късмет от календара на кауфланд, но хич не ми върви с тях. Късмет на всички в игрите!

# 366
  • Мнения: 349
Някой днес да е спечелил нещо от ДМ?
Аз чакам да пуснат наградите, много искам спирала, но за сега нищо!

# 367
  • Мнения: 982
На Кауфланд къде виждате печеливши.
Пише в условията
4.3. Тегленията на наградите ще се проведат, както следва:

На 10.12. 2018 г. ще бъдат изтеглени печелившите за периода 01-09.12.2018 г.
На 17.12. 2018 г. ще бъдат изтеглени печелившите за периода 10-16.12.2018 г.
На 27.12. 2018 г. ще бъдат изтеглени печелившите за периода 17-24.12.2018 г.
Ама кой да чете?

# 368
  • Мнения: 1 437
Някой днес да е спечелил нещо от ДМ?
Аз чакам да пуснат наградите, много искам спирала, но за сега нищо!
Нищо няма , на всеки час разцъквам

# 369
  • Мнения: 14 780
Неизправност Коледен Календар JYSK

Здравейте,
Поради грешка в платформата с Коледния календар на JYSK, в периода 1-3 декември сте получили имейл, с който Ви уведомяваме, че печелите един от нашите дневни ваучери. За съжаление имейлът, който сте получили е резултат от системна техническа неизправност.

Искрено се извиняваме за създалата се ситуация и причиненото неудобство. Спечелените точки ще бъдат обновени и ще бъдат добавени 20 допълнителни точки към Вашия профил, с които увеличавате шанса си в тегленето на голямата награда.

Печелившите можете да намерите тук

Хубав ден,
Екип JYSK

Това намерих в пощата си.

# 370
  • Мнения: 1 260
Пратиха ми имейл от Жуск ,че е имало бъг в системата и неправилно съм получила имейл ,че печеля.Значи нищо няма да получа само дето се радвах толкова.

# 371
  • Мнения: 612
Неизправност Коледен Календар JYSK

Здравейте,
Поради грешка в платформата с Коледния календар на JYSK, в периода 1-3 декември сте получили имейл, с който Ви уведомяваме, че печелите един от нашите дневни ваучери. За съжаление имейлът, който сте получили е резултат от системна техническа неизправност.

Искрено се извиняваме за създалата се ситуация и причиненото неудобство. Спечелените точки ще бъдат обновени и ще бъдат добавени 20 допълнителни точки към Вашия профил, с които увеличавате шанса си в тегленето на голямата награда.

Печелившите можете да намерите тук

Хубав ден,
Екип JYSK

Това намерих в пощата си.

да и аз ...

# 372
  • София
  • Мнения: 3 007
И аз получих този имейл от Юск. Изложиха се.

# 373
  • Мнения: 1 775
И аз съм така нищо не печеля.

# 374
  • София
  • Мнения: 1 197
 Здравейте и от мен. И аз бях с ваучер на jyks, но туко що получих това


Здравейте,
Поради грешка в платформата с Коледния календар на JYSK, в периода 1-3 декември сте получили имейл, с който Ви уведомяваме, че печелите един от нашите дневни ваучери. За съжаление имейлът, който сте получили е резултат от системна техническа неизправност.

Искрено се извиняваме за създалата се ситуация и причиненото неудобство. Спечелените точки ще бъдат обновени и ще бъдат добавени 20 допълнителни точки към Вашия профил, с които увеличавате шанса си в тегленето на голямата награда.

Печелившите можете да намерите тук

Хубав ден,
Екип JYSK


А за календара на Мому спечелих ваучер за 30 лв. , ама дали ще го получа незнам.

Общи условия

Активация на акаунт