Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 160 966
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2 579
Аз няма да подавам нищо - за 20лв не смятам да се правя на дребнава. Не са сума, за която да претендирам - и с нея, и без нея...
Не мислиш ли , че въпросът е принципен? Не е до дребнавост !!!

# 421
  • Сандански
  • Мнения: 1 696
Пък и то с личните данни сами си ги даваме да не са ни ги искали на сила Joy

# 422
  • Мнения: 2 862
С шапка съм от кока кола

# 423
  • ЛОВЕЧ
  • Мнения: 811

КАШОН МИКС ВИНА PENTAGRAM
Pavlina Veleva
Tanya dimitrova
Димитър СтойКов
Йорданка илиева
Мирела Христова
Михаела Стефанова
Полина Милева
Радина панайотова
Тодорка Тотева
Ферай мехмедова
КОМПЛЕКТ ЧАШИ ЗА ВИНО
Yovka Petrova
Анастасия Василева
Виктория мартинова
Виктория милчева
Виктория Пейчева
Елена Динева
Кристина Христова
Николай Дончев
Ралица Стайкова
Рафаил рафаилов
2 БУТИЛКИ БЯЛО И ЧЕРВЕНО ВИНО PENTAGRAM
Антон Димитров
Гергана гицова
Даяна Димитрова
Димитрина Иванова
Елена Антонова
Кристина Емилова Минкова
Румен Димитров
Светлин Стефанов
Силвия узунова
Таня Делева
ТИРБУШОН
Ася Йорданова
Божидара филипова
Вера Янева
Деница Димитрова
Димитричка железова
Зорница Крушкина
Младен тоТев
Николай Георгиев
Павлина Петрова
Светослава коева
БУТИЛКА ВИНО PENTAGRAM
бОЖИДАР ДИМИТРОВ
Велина георгиева
Георги Жеков
Елица Велева
Ива Александрова
Кристин Симеонова
Мария трайкова
Михаела Славова
Нина Огнянова
Светлана ангелова

# 424
  • при късмета
  • Мнения: 23 999
Няма как да компенсират 1200 човека Joy
Ще го преживеем... то се знаеше, че няма да ги дадът...
Кит кат компенсираха повече от 1600 потребители.
Кой им е виновен, че пускат автоматично игра в събота, като няма кой да я следи?
Пък при желание може с ваучер по 100 лв. да компенсират, вместо тези по 25
Аз няма да подавам нищо - за 20лв не смятам да се правя на дребнава. Не са сума, за която да претендирам - и с нея, и без нея...
Не мислиш ли , че въпросът е принципен? Не е до дребнавост !!!
Joy
Точно.
Когато е някаква явна нередност, трябва всички засегнати да реагират.
Колкото по-безнаказано се чувстват организаторите, толкова по-малко ще обръщат внимание на сигнали за печеливши като Пеневи. Нещата са свързани. Дали ще го отнесе организатора или агенцията, ако такава провежда играта, все едно.
Иначе после мрънкане, че все печелят едни и същи. Ами като може повече хора да направят нещо, да го направят

# 425
  • София
  • Мнения: 3 951
Аз няма да подавам нищо - за 20лв не смятам да се правя на дребнава. Не са сума, за която да претендирам - и с нея, и без нея...
Не мислиш ли , че въпросът е принципен? Не е до дребнавост !!!


Не, мисля, че някой е допуснал неволна грешка при правенето на приложението и сега ще го "изядат" хора, които не са виновни. 3 дена се падат ваучери на всеки втори и естествено всеки заподозря, че е бъг, ама си имаше хора с по 3 ваучера, които сега си се надяват на тях. Grinning Е как да стане?

Всъщност, жалкото е, че ежедневно ставам свидетел на дребнавост между хората, свързана с по-важни неща и взаимоотношения, на която не се реагира. Стане ли обаче въпрос някой да бъде ощетен с 20лв /които не са негови, а евентуална награда/, то се заговаря за принципност. Ей на т'ва се дразня. В такива игри принципност ми е все тая дали ще се покаже.

# 426
  • при късмета
  • Мнения: 23 999
Пък и то с личните данни сами си ги даваме да не са ни ги искали на сила Joy
Не са на сила, но личните данни са взети с измама. Организатора те е измамил, че печелиш и по този начин ти изисква данните.
Това е много, ама много далеч от доброволно

# 427
  • Мнения: 52
Въпросът е принципен. Въпреки че сумата не е голяма трябва да си търсим правата. Аз подадох жалба до КЗП. И нищо да не стане, поне съм направила нещо по въпроса. Да не забравяме за футболните топки какви чудесии бяха, но с общи усилия всеки си получи наградата

# 428
  • при късмета
  • Мнения: 23 999
Аз няма да подавам нищо - за 20лв не смятам да се правя на дребнава. Не са сума, за която да претендирам - и с нея, и без нея...
Не мислиш ли , че въпросът е принципен? Не е до дребнавост !!!


Не, мисля, че някой е допуснал неволна грешка при правенето на приложението и сега ще го "изядат" хора, които не са виновни. 3 дена се падат ваучери на всеки втори и естествено всеки заподозря, че е бъг, ама си имаше хора с по 3 ваучера, които сега си се надяват на тях. Grinning Е как да стане?
Е виновните защо да не го отнесат? Грешката на който е, той да го отнесе. Ако е организатора да даде ваучерите. Ако е агенция за да компенсират некадърната работа няма да им се плати и парите ще отидат за наградите за които са уведомили хората.
Това е положението. Щом пускат игра в събота, някой трябва да работи, че да засече нередности ако има такива.
Волно, неволно все едно е, защото пък печелившите нямат абсолютно никаква вина и не са виновни за абсолютно нищо. И изобщо няма как такава грешка да е неволна. По немърливост е и то на много повече хора, не на един. Системата не я прави, тества и пуска един единствен човек, ето това няма как да стане.

# 429
  • Мнения: 2 579
Ако има такива с по три ваучера  , нека им дадат по един! Но човек като играе не може да знае кога и как ще му пратят  имейл, че печели и как е настроена играта! Така че който е виновен нека си понесе последиците! Но това не са потребителите!!!

# 430
  • София
  • Мнения: 3 951
Аз пък само си пожелавам повечето да са толкова активни и да реагират на важни ситуации, и да информират съответните институции като са свидетели на по-сериозни неща, нищо че може и да не ги засяга пряко. Simple Smile

# 431
  • Мнения: 7
Някой беше отворил на JYSK трите подаръка,да сподели дали има такъв мейл?
Аз също отворих с друг имейл 3те подаръка, но там дори не получих имейл че печеля!

# 432
  • Бургас
  • Мнения: 16 096
И аз искам награди с бутилки вино! 🤔😊🍷

# 433
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
Може всеки да отговори на имейла в който го уведомяват за грешката, че ще сезира комисиите, ако не си получи ваучера. Като грешката е в организатора и той го пише черно на бяло, то той трябва да си понесе последствията.
Мисля, че ще има ефект ако много хора ги заплашат. В КЗП може и за измама да се сигнализира, и в този случай може се счита за такава.  Ако до края на седмицата не реагират се пускат сигналите до инстанциите и да си носят последствията. Сигурно и сами ще си направят сметка, че ще им излезе по-евтино да ги дадат.
Аз съм им писала срок- демек мълчалив отказ, ще изчакам повече и точно така ще им и напиша на КЗП.

# 434
  • при късмета
  • Мнения: 23 999
Тези които реагират на тези нередности, е много по-вероятно да реагират на всякакви други. Тези които само се чудят защо хората си купуват бисквити вероятно и в други ситуации се чудят за глупости, вместо да реагират адекватно

Общи условия

Активация на акаунт