Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 160 984
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 495
  • При децата ми
  • Мнения: 6 058
Публикували са печелившите от тази игра:

https://www.pentagrambg.com/

# 496
  • Мнения: 107
Имам пратка от Лео,ще падна...Сигурно от Каменица са се сетили за моята личност.
Лео разнасят наградите от маргарини белла

# 497
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Аз преди малко получих ваучера. Проверете си мейлите за писма от Jysk.
Ако има нужда, веднага ще пиша до КЗЛД и КЗК. След като са пратили на мен, трябва да пратят на всички. Simple Smile

# 498
  • Сф
  • Мнения: 10 660
Пуснах тема за Коледния календар на Юск , тук във форума. Заповядате, който се чувства ощетен да изрази мнение, да не спамим тук а и да е видимои за Юск       http://www.bg-mamma.com/?topic=1079085.new#new
 
 Днес си получих бонбоните Линд от фейсбук играта.  С Интайм.Много бързи, браво- за 3 дни!
Ето така се работи, като искаш да раздаваши награди и да рекламираш марка!

# 499
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Mейлите на юск са на предната страница или по-предната.
Аз нямам отговор от тях, само от българския мейл, този в сайта им получих писмо с вх.номер
мейл адресите ги видях, но самото съдържание на английски, ако има някой възможност да ми изпрати /така повече хора ще пишем до централата/, благодаря предварително
Моето мнение е, че да не са еднакви текстовете. Ако искаш го съчини на български и ми го прати да ти го пусна с превод. Ще има повече тежест, ако са различни текстовете.

Някой вече да си е получил наградата от Кикоман?

# 500
  • Мнения: 10 210
Aз още нямам ваучер от Юск. Писах им мейл на възмущение вчера. Може да съм била твърде възпитана, ще видим.

# 501
  • Мнения: 305
Обадиха ми се от momax, от календара печеля ваучер - 30лв!

# 502
  • Бургас
  • Мнения: 16 105
Хубаво ще е да има и някой кулинарен календар,ама не намирам.
Преди години сп.Меню имаше,сега не.

# 503
  • Мнения: 2 404

Tiffany А - Благодаря, писах сега до българския им емейл, ако не получа отговори до ден два, ще се възползвам от предложението ти. Благодаря

# 504
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Получих отговор от JYSK Обслужване на клиенти (jyskbg@jysk.com

Скрит текст:
Здравейте,........

за съжаление, както вече сте прочели и в имейла, поради възникнал технически проблем е генериран линк за спечелен ваучер към 1200+ човека, но действителните печеливши са само 5 и техните имена са упоменати в страницата с печелившите - https://jysk.bg/obsluzhvane-na-klienti/pechelivshi. Веднага, след като нашият IT отдел е информиран за грешката, тя е отстранена и всички потърпевши са информирани. Ние като Отдел Обслужване на клиенти сме медиатор между вас, клиентите и IT отдела ни в Дания, откъдето получихме инструкции как ще се процедира с възникналия проблем. Единствено можем да информираме клиентите за проблема и решението, което е взето в Дания. Съжалявам още веднъж за причиненото неудобство. Хубав ден!

Поздрави,

Cveta Coneva
Customer Service Team Leader

На който аз им върнах имейл , че няма да стане тяхната .

# 505
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз получих ваучер от JYSK, проверете си имейлите.
Все пак явно ще постъпят коректно, поздравления за което!

# 506
  • Мнения: 1 775
Аз нямам имейл от Юск и определено не вярвам да си получа ваучера.

# 507
  • Мнения: 272
Аз преди малко получих ваучера. Проверете си мейлите за писма от Jysk.
Ако има нужда, веднага ще пиша до КЗЛД и КЗК. След като са пратили на мен, трябва да пратят на всички. Simple Smile

Нито  отговор сме получили,нито ваучери.Погледнах и трите емейла глас в пустиня

# 508
  • Мнения: 2 404
едно въпросче за Ментос - от сутринта се опитвам да се регистрирам, трябва да получа линк за потвърждение на пощата, но уви вече 4 ч - нищо не получавам от тях, при опит да се регистрирам отново ми изписва - Този мейл вече го знаем, този телефонен номер вече го знаем - Laughing еми хубаво като го знаете, къде ми е линка за потвърждение

# 509
  • Мнения: 10 210
И аз получих ваучер от JYSK, проверете си имейлите.
Все пак явно ще постъпят коректно, поздравления за което!
Ти писа ли им, че ще се обърнеш към КЗП?

Общи условия

Активация на акаунт