Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 160 966
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 3 007
Може да са в комбина с чистачките от няколко магазина и да взимат всички изхвърлени бележки.

# 556
  • Мнения: 36 462
Те печелят страшно много в игрите на Фантастико, така че със сигурност има нещо. И с барбекютата беше така, и по-преди...

Вече имам 3 чаши на Кока Кола, но на две от тях се повтаря картинката. Не че е голяма разлика - на едната дядо Коледа пие, на другата вдига наздраве ...

# 557
  • sofia
  • Мнения: 1 941
И така да е, няма проблем, ама не да ми пише Руска Пенева, Ruska Penewa, Ruska Pneva и тн.Като имаш бележки играй там на колкото човека сте у дома и тва е, то иска на себе си 12 телефона, аре стига вече наглост (днес съм лоша Wink )

# 558
  • Лясковец
  • Мнения: 764
Самуил Георгиев къде го забравихте,той нали е от техните хора.Мирката с еднакъв номер ама меси латиница и кирилица,горкия,жал ми е за него и семейството му,обсебени хора с мания ей това е болест хора,да ги съжалим хорицата и по една сълза за тях да пророним.Ох ох ох

# 559
  • при късмета
  • Мнения: 23 999
А Руска и Даниела не са ли в Стара Загора? Пишеше София в списъка. Как да информираме Фантастико, че доста награди ще бъдат заявени само на един адрес в София, този на Мирослав. Дали ще обърнат внимание на адресите.

# 560
  • sofia
  • Мнения: 1 941
Пишете на Фантастико поне всички ( аз писах във фейса), това е страхотна лигавщина вече, айде стига всеки път!
За протокола - въпроса е принциен Wink

# 561
  • Мнения: 5 680
Влизам да се похваля с микровълнова съм от Чио (изобщо не очаквах- с 1 бележка съм)
потвърдиха ми ваучера от Jysk (печелят само тези,които са отворили 3 подаръка,а не точки)
http://prikachi.com/images.php?images/524/9452524j.jpg
Обърнахте ли внимание, че трябва да си използвате ваучера преди 31.01.2018г.

# 562
  • Мнения: 36 462
Това е грешка - разбрах, че на други хора са изпратили с нормална дата, сигурно и моят ще го оправят...

Допълвам: Сега ми казаха, че няма да има проблем, въпреки грешката - в магазина, който съм посочила имат копия от издадените ваучери и знаят, че са валидни.

Последна редакция: вт, 04 дек 2018, 15:11 от Petia Kageyama

# 563
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Всъщност горе пише 2019 г., а долу - 2018 г. И моят е така, писах им да го поправят.

# 564
  • Мнения: 1 386
Според мен с ваучери от КЛАНА са номера 13, 18, 19, 32, 37, 44, 45, 76, 86, 87, 96

И сега да се похваля, с ActyFry от София Мел.
Не мога да повярвам BlushBlushBlush
До вчера имаше 270 участници и реших, че няма надежда.
Напоследък нищо не бях печелила и съм ужасно щастлива.

# 565
  • при късмета
  • Мнения: 23 999
От Фантастико ми отговориха, че при предаване на наградата се иска документ за самоличност и ако нещо не отговаряло, не се получава наградата. А дано.

Според мен с ваучери от КЛАНА са номера 13, 18, 19, 32, 37, 44, 45, 76, 86, 87, 96
Това няма как да се докаже на никой организатор. Ние може да свързваме с тях всякакви хора, но никой не може да го докаже.
Пък и нямам как наистина да знаем кой е свързан с тях и кой не. Имам предвид гарантирано и неоспоримо.

Иначе, честито за наградата!

# 566
  • Мнения: 2 404
нямаме в София мел - МРЪН
Списакът на Фантастико - нищо че са го свалили Laughing
Скрит текст:


с десен бутон view image и ще го видите по-голям

# 567
  • Мнения: 787
Вече 2 пъти пиша до Юск  по въпроса за ваучерите, но отговор от тях нямам. А в София Мел, участвалите  фамилии Асенови и Борисови дали не са от Клана? Ами те са се заринали в брашно тези хора. Много са ми съмнителни.

# 568
  • Мнения: 910
Честито за ActyFry, и аз за него играя Simple Smile
Миналата седмица, брашното беше много намалено, затова е нормално хората да се запасят ... и аз го направих, но нищо не печеля.

# 569
  • Мнения: 278
Момичета, касовите бележки за закупуване на брашно София Мел трябва ли да се пазаят и предоставят, ако спечелиш награда ?

Общи условия

Активация на акаунт