Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 160 782
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 494
Успях да се регистрирам в Милка без 0 за телефонен номер, благодаря Ви Simple Smile

# 691
  • Сливен
  • Мнения: 4 204
  Шапката пристигна.Чакам чашите на Каменица днес. Simple Smile

# 692
  • Мнения: 1 932
Шапката от кое теглене е?
Аз имам от първото и още я няма.

# 693
  • Сливен
  • Мнения: 4 204
От първото теглене.Още от Понеделник са започнали ,да ги изпращат.Моята даже вчера е пристигнала,но я пренасочвах. Simple Smile

# 694
  • Мнения: 768
Обадиха ми се от Тип Топ. Разнасят наградите от Кикоман.
И на мен ей сега ми се обадиха!

# 695
  • Сливен
  • Мнения: 4 204
Това което ще напиша,по принцип не е за тук,ама нищо.... Все още имам захар,от спечелената кошница със 6 пакета захар,от форумна игра тук Grinning

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 15 689
Успях да се регистрирам в Милка без 0 за телефонен номер, благодаря Ви Simple Smile
И аз така след дълга борба!
Много странно са го направили с така въвеждания номер.

Честити ви награди,момичета!

Имам питане за momax - от вчера,щом цъкна на квадратчето за деня,ми дава продукт с процент намаление. Никакъв шанс да се участва в играта! Само първия ден успях да участвам.
Някой има ли подобен проблем?>

Последна редакция: ср, 05 дек 2018, 11:28 от karzz

# 697
  • Мнения: 107
И аз имам смс,само чаши чакам.

Да чашите са с 2 бирички Simple Smile

# 698
  • Мнения: X
Играта на moemax е точно такава, един ден може да даде безплатен ваучер, друг ден продукт с намаление. Не всеки ден има безплатни неща. Прилича малко на календара на Vivre, там всеки ден се отварят уж намалени коледни артикули, които могат да се закупят.
Много се радвам, когато хора от темата печелят от София Мел вместо онези. Продължавайте все така и честито на спечелилите!

Последна редакция: ср, 05 дек 2018, 12:00 от Анонимен

# 699
  • Мнения: 937
Нещо не се получава регистрацията на Милка. Промених данните за да снимам, но винаги така излиза. Какво погрешно правя?

Последна редакция: ср, 05 дек 2018, 12:03 от Маргарита Атанасова

# 700
  • София
  • Мнения: 3 098
Няма ли да има баница с късмети във форума?

# 701
  • Мнения: 478
Аз се регистрирах без проблем в Милка.

# 702
  • Мнения: 11 701
Нещо не се получава регистрацията на Милка
Пишеш телефона без 0 и без 359.

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Нещо не се получава регистрацията на Милка. Промених данните за да снимам, но винаги така излиза. Какво погрешно правя?
Във случая ти свети в червено там където не е попълнено коректно. Трябва да отбележиш , че не си робот.

# 704
  • Мнения: 937
Нещо не се получава регистрацията на Милка. Промених данните за да снимам, но винаги така излиза. Какво погрешно правя?
Във случая ти свети в червено там където не е попълнено коректно. Трябва да отбележиш , че не си робот.


Благодаря-  интернета е слаб и въобще не зарежда това прозорче за отметка, че не съм робот-  просто е празно поле

Общи условия

Активация на акаунт