Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 160 971
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 975
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
JoyJoyJoyJoy
Моя е за Пловдив, утре щяла да ми го даде на хартиен носител, че днес го беше забравила, такова било условието.

# 976
  • Мнения: 612
Игра на Jamieson с покупка, извинявам се ако вече е била показвана. https://igra.jamieson.bg/how-to-take-part

# 977
  • София
  • Мнения: 1 522
Мако на мен ми трябват стикери......много Simple Smile

Захарче, пиши ми на лични номерата, които търсиш Simple Smile

# 978
# 979
  • Елхово
  • Мнения: 1 394
Изтеглени са тримата потребители, които печелят Мултипробиотик за жени. Това са:

Деница Костадинова
DARSANH
Senish

Честито!

# 980
  • до морето
  • Мнения: 2 282
Игра в инстаграм:
https://www.instagram.com/p/Bq9h5QhjYJ7/

# 981
  • Мнения: 36 463
Видяхте ли днешната награда от календара на Кауфланд - комплект за поддръжка на брада Flushed Joy Ще се въздържа - не познавам брадати хора; поне не и такива, на които искам да подаря нещо...

# 982
  • Мнения: 574
Видяхте ли днешната награда от календара на Кауфланд - комплект за поддръжка на брада Flushed Joy Ще се въздържа - не познавам брадати хора; поне не и такива, на които искам да подаря нещо...
Grinning Grinning Grinning

# 983
  • при късмета
  • Мнения: 23 999
Аз се включих. Познавам един дето като му кажа "обръсни се", си бръсне главата вместо брадата и ме побърква

# 984
  • Мнения: 14 070
Утре кошница с превръзки да сложат.

# 985
  • Мнения: 1 775
А кауфланд кога обявяват печелившите от календара? Вчера имаше блутут колонка, не се включих, и днес определено няма да се включа.

# 986
  • Мнения: X
И аз не харесвам брадати мъже, но брат ми упорито отказва да я махне, защото няма коса и така се чувства мъжествен Wink
В петък вече имах интуиция за НЛ и реших да я послушам. Тъй като вече не пускам тото, си купувам понякога билетчета. Та знаех в кой магазин да ида, на коя каса и си взех билетче. 20 лв спечелих, което ми е най - голямата печалба и си начесах крастата.

# 987
  • Мнения: 543
Някой участвал ли е в анкетата на Биодерма, трябваше да има печеливши, но не ги виждам.

# 988
  • Мнения: 2 579
Някой участвал ли е в анкетата на Биодерма, трябваше да има печеливши, но не ги виждам.
Пишеше, че ще се свържат с печелившите по имейл, което значи, че едва ли ще ги публикуват.

# 989
  • при късмета
  • Мнения: 23 999
Аз пак не мога да вляза в София мел, някой със същия проблем?

Общи условия

Активация на акаунт