Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 160 985
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: X
И аз бях затворила всички прозорци и регистрирах брат ми за кленов сироп, но се падна кучешка храна. Това бе последният затворен прозорец. Но по - добре така, че съм избрала ДМ в Парадайс Център, а той не обичал никак да ходи там. По - късно може и пак да пуснат награди, които са изостанали. Аз моите още не съм си ги взела, чак след две седмици ще пътувам с майка ми, дано няма проблем в магазина.

# 1 081
  • Мнения: 221
И аз бях затворила всички прозорци и регистрирах брат ми за кленов сироп, но се падна кучешка храна. Това бе последният затворен прозорец. Но по - добре така, че съм избрала ДМ в Парадайс Център, а той не обичал никак да ходи там. По - късно може и пак да пуснат награди, които са изостанали. Аз моите още не съм си ги взела, чак след две седмици ще пътувам с майка ми, дано няма проблем в магазина.

Някои ваучери за валидни до 15.12, други до 31.12, прегледайте си ги Wink

# 1 082
  • Мнения: X
Няма как, не ги запазих. Но по спомен беше изписано до края на декември, дано не ме изненадат "приятно".
Още чакам наградата от форума на Нивеа, само при мен ли се бавят?

# 1 083
  • Мнения: 2 290
Явно ДМ правилно са преценили, че предколедно имам нужда от вталяване - пуска ми само диетични барчета Joy
А на ММ пусна ръкавици и му ги заявих, да мие чиниите - това му се падна Smile

# 1 084
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Май спря да пуска

# 1 085
  • Мнения: X
На вас пуска ли ви още ваучери ?

# 1 086
  • Елхово
  • Мнения: 1 396
Няма как, не ги запазих. Но по спомен беше изписано до края на декември, дано не ме изненадат "приятно".
Още чакам наградата от форума на Нивеа, само при мен ли се бавят?
и аз не съм получила моята

# 1 087
  • Мнения: 874
Който си е взел комплекта с бебешката шапка и лигавник - би ли споделил снимка тук? =)

# 1 088
  • Мнения: 14 780
Аз до като схвана как става номера в ДМ,спряха подаръците. 😃 Само отстъпки пуска.

# 1 089
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Трябва ли да се разпечатат ваучерите и да се предадат  магазина?

# 1 090
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Назад имаше снимка.

# 1 091
  • Мнения: 1 467
И аз изпуснах ДМ

# 1 092
  • Мнения: X
На мен ми се падна само барче ,но някъде цъкнах и то изчезна Joy

# 1 093
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Аз заявих едни мигли за сестра ми.Аз си имам Joy Отказах иначе ръкавици,барче,крем против подсичане и лигавника.

# 1 094
  • Мнения: 612
Който си е взел комплекта с бебешката шапка и лигавник - би ли споделил снимка тук? =)

Общи условия

Активация на акаунт