Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 160 957
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Днес трябваше да публикуват и печелившите от играта на БДЖ , но ги няма никъде

# 1 141
  • Мнения: 3 020
Кауфланд са пратили имейли, ние сме с колонка.

Искам да ги поздравя за:

Скрит текст:
Ние ще Ви предоставим в брой, с договор за дарение, сумата, която дължите като данък за наградата.

Давам ми награда, дават ми и пари да си платя данъка й. Можеха да го платят вместо мен, но предполагам така им е по-лесно. Но е важно, че мислят и за печелившите.

# 1 142
# 1 143
  • Мнения: 36 457
Пандора нямаше ли календар миналата година? Беше с малко награди, но поне съществуваше...

# 1 144
  • Мнения: 5 680
Нещата от днешния подаръковалеж от ДМ
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 11 дек 2018, 08:53 от pepi_r

# 1 145
  • Мнения: X
За сметка на теб ,аз останах без никаква награда Sad   Май стана като с Пеневи...

# 1 146
  • Благоевград
  • Мнения: 512
От играта на ДМ един човек само 1 награда ли може да спечели? Ако сега съм спечелила мюсли барче, евентуално следващите пъти имам ли право да се пробвам?

# 1 147
  • Мнения: 36 457
Не е като с Пеневи, защото играта пуска на периоди - така е направена, никой не я мами. Ясно е, че който има по-голямо семейство, ще вземе повече награди. И някои от тях си отиват при членовете на семейството.

# 1 148
  • София
  • Мнения: 2 817
И аз съм без награда от ДМ. В Лидл също ме няма и от Кауфланд нямам мейл - пълна суша.

# 1 149
  • Мнения: 1 467
Обикновено агресират срещу Пеневи, а повечето опитват със няколко имейла, различни профили, на всички роднини и приятели..... еми то си е същото като Пеневи

# 1 150
  • Мнения: 36 457
В Плевен даваха наградите срещу показване на лична карта - няма как да стане с два имейла на един човек. Другаде може да не са стриктни. А може и да е до човека, т.е. касиерката.

# 1 151
  • Мнения: 1 467
може , може - различни мейл и различни магазини на ДМ(ако в града има повече от 1 де)

# 1 152
  • Мнения: 5 680
Честно казано няма да се обяснявам - нито съм мамила, нито съм откраднала, нито съм взела от някой. Играно е - спечелено е. Показах снимка на всичко накуп. От един магазин е.

# 1 153
  • Мнения: 36 457
Нали имат списъци и не дават повече от една награда, ако името е излязло в техния списък?

# 1 154
  • при късмета
  • Мнения: 23 998
Обикновено агресират срещу Пеневи, а повечето опитват със няколко имейла, различни профили, на всички роднини и приятели..... еми то си е същото като Пеневи

Не е същото. Те печелят с един профил няколко награди. Даже не си правят труда в някои игри да правят различни профили. И има организатори, които дори сигналите игнорират. Изобщо даже не е същото. Даже и в играта на ДА е въпрос на късмет някой да спечели от различни профили както се вижда. Пеневи по съвсем друг начин печелят, нямащ нищо общо с късмета и затова не си правят и труда за различни профили.

Общи условия

Активация на акаунт