Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 160 786
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 1 185
# 1 186
  • София
  • Мнения: 922
Ох мамините/лелините сладки дечица... Hug
Аз съм на заветните 40+ , но пък единия ми малчуган е на 3 г Simple Smile => така че "всичко е точно".
От тези динозаври съм ,дето нямат фейсбук, нито инстаграм, но пък и нямам желание за подобни профили в социалните мрежи и се чувствам добре без тях.
Със Вас тук ми е Супер яко. Може да се каже, че с бг-мамма се събуждам и лягам с нея.
От любознателните лелки съм и тук си намирам отговорите на всяко нещо, което ме тревожи, радва и вълнува.
Относно игрите: В момента не участвам почти никъде и съответно не очаквам доставки. Коледните календари ги пропускам, Кауфланд, Фантастико и Лидъла не ме обичат. Пробвах се в Лидъл само с една бележка, но нищо.
София мел също изобщо не ме е уважила до този момент, но ще се включа с една две бележки.
Не участвам в игри за някакъв вид козметика. Или пък мноого рядко, защото не са ми интересни.
Късметчета тук си тегля, но другите форумни игри не ме впечатляват особено и стоя настрана.
В спаркса последната седмица участвах с 23 кода за пуловер и...нищо. Но има време.
......и така. В очакване съм на новата година. Нова година. Нов късмет. Flowers Four Leaf Clover

# 1 187
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 170
Аз влязох само да ви прочета, а ми стана така хубаво от постовете ви- и от тези с яките награди и от тези с очакващите 😊 Много ми е хубаво тук😉 Честито на sea.sea и mamaboni. На останалите ни късмет и все така хубаво настроение.
По темата с годините, аз съм "леля" на 33, но съм дребосък и все още всички непознати казват " момичето, какичката, девойката "😏😃
Хубав ви ден на всичкото сладур тук 😊😋

# 1 188
  • Мнения: 1 770
И аз съм леля - на 31...ако не е детето да го гледам колко е пораснало, даже няма да се сетя, че не съм на 25... Миналата година по това време открих темата и започнах да играя активно, но само за неща, които ми харесат, рядко печеля, но ми е много хубаво да чакам, тръпката е страхотна...Сега се чудя дали да сложа 10лв в НЛ или да изчакам още няколко дни...може да пуснат някой бонус.

# 1 189
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Здравейте, получих наградата от Нивея бейби ,но не мога да отворя линка от пощата с който трябва да дам оценка. Някой с такъв проблем ?

# 1 190
  • София
  • Мнения: 1 522
Има ли някой, който събира албумът от Фантастико със стикерите Simple Smile Имам много стикери и ги подарявам Simple Smile

# 1 191
  • София
  • Мнения: 2 817
ангелче, аз събирам. Захарчето също.

# 1 192
  • Мнения: 636
Има ли някой, който събира албумът от Фантастико със стикерите Simple Smile Имам много стикери и ги подарявам Simple Smile
Захарче, ако не си ги обещала на никого , бих се радвала да ми ги дадеш. Много се ядосах на Фантастико, уж бяха обявили играта до края на януари, а от една седмица има съобщение на техния сайт, че я прекратяват безсрочно.
Да се похваля с пуловер и шапка от Спаркса едновременно, а бях купила по 4 ваучера Simple Smile

# 1 193
  • София
  • Мнения: 1 522
ангелче, аз събирам. Захарчето също.

Писах два пъти на Захарчето, но нямам отговор Simple Smile Иначе видях, че събира Simple Smile Моля напиши/ете ми на лични номерата, който търсите Simple Smile

# 1 194
  • Мнения: 2 404
честито за хубавите награди
Абе каква е тази тема сега за годините, вие младите добре, ама защо ни напомняте за възраста на нас бабите
Скрит текст:
Laughing / за протокола съм на 37/
С възглавничка съм от Ментоса
В игрите на София мел, упорито НЕ печеля и упорито Laughing  продължавам да играя с надеждата, че все пак ще спечеля
В момента участвам в коледните календари, които сте споделили.
Днес чакаме ли някакво теглене от някъде /че вече изтървах кога кой тегли Laughing  /

# 1 195
  • София
  • Мнения: 1 522
Има ли някой, който събира албумът от Фантастико със стикерите Simple Smile Имам много стикери и ги подарявам Simple Smile
Захарче, ако не си ги обещала на никого , бих се радвала да ми ги дадеш. Много се ядосах на Фантастико, уж бяха обявили играта до края на януари, а от една седмица има съобщение на техния сайт, че я прекратяват безсрочно.
Да се похваля с пуловер и шапка от Спаркса едновременно, а бях купила по 4 ваучера Simple Smile

Напишете ми на лични кой номера търсите Simple Smile Да ги разпределя на няколко майки и да зарадвам повече дечица Simple Smile

# 1 196
  • Мнения: 5 668
Бързо в ДМ пуска...

# 1 197
  • Сливен
  • Мнения: 4 204
Дм пуска награди...

# 1 198
  • София
  • Мнения: 2 817
Благодаря, pepi! Сдобих се с масло за тяло кокос. Simple Smile

# 1 199
  • Мнения: 5 435
Само по един ваучер на едно и също име или няма значение?

Общи условия

Активация на акаунт