Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 160 963
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Мнения: 14 777
Да,редно е да се даде само едно нещо. Нека има за всички. ☺

# 1 321
  • София
  • Мнения: 1 359
Най-накрая и аз да хвана подаръците от ДМ, на мое име продукт от Nature Box, на ММ - червило Laughing
Благодаря, че споделихте! Simple Smile
И една игра - https://momichetata.com/club/podaryavame-vi-shedovra-na-kerastase

# 1 322
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Ей нямаме срам! Сега ми пусна кучешка храна в купичка и я пуснах на името на мъжа на приятелката ми. Така и така ще сме четиримата,няма да го оставя с празни ръце. 😂🙈 Само дано съм уцелила годината,че дати помня,но години... Повече няма да влизам,че станах като Пеневи.😂
Joy
Регистрирах и майка, дано се навие да иде да ми вземе спиралата, ти не си, но аз съм като Пеневи.Joy
Представям си те колко ваучера имат, надали са пропуснали.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 323
  • Мнения: 874
От първия път - изкуствени мигли. После само редува: комплект шапка с лигавник и крем за подсичане. Нищо друго не даде... Не завих нищо.

# 1 324
  • Мнения: 14 777
Вече мина,явно ограбихме всичко. От 00:10 до сега.
Ивекс,подкупи майчето,нека иде. Аз утре ще се пазаря,да видим дали няма да ме отсвирят,че на гости отивам,а ще обикалям моловете за подаръци от ДМ. 🙈 Дано е хубава спиралата,че моята тъкмо свърши. 😃

# 1 325
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
И аз нищо. Ще чакам утре. Grinning

# 1 326
  • Сливен
  • Мнения: 4 224
Някой нещо  да иска.. Лигавник или котешка храна?

# 1 327
  • Мнения: 1 775
Регистрирах баща ми с комплект Dove и приятелка на майка ми със спирала. DM подарява на нас, ние подаряваме на другите Relaxed Grin
Днес си получих и душ-гела и кърпичките от Нивеа. Много ми харесаха. Kissing Face
https://www.instagram.com/p/BrQTjkZhdY3/ - игра за BU комплекти Gift

# 1 328
  • Мнения: X
Добро утро Blush Проспала съм суматохата с ДМ и все пак, ако попадна на "щастливия час", може ли да кажете този комплект Дав, от кое точно кръгче изскача?

# 1 329
  • Мнения: 1 970
Аз на играта на Ментос така и не успявам да се регистрирам. На няколко пъти пробвах, все ми излиза съобщение, че ще ми прати линк на имейла, но не ми праща нищо, а проверявам и спам-папката...

В магазин Елитис има много томболи, изискващи покупка на различни продукти, като наградите са както предметни, така и като ваучери за пазаруване в магазина. В брошурата са описани някои от тях, като ми направи впечатление, че на място в магазина има повече кутии за томболи, т.е. хубаво е първо да се провери на входа, където са кутиите, какви са актуалните томболи и да се прецени за какво и дали да се участва. Сроковете за всички май са до 31 декември, но не съм сигурна.
Линк към сайта с брошурата: http://elitis.bg/%d0%bd%d0%b0%d1%87%d0%b0%d0%bb%d0%be

За софиянци от Люлин:
Лили Дрогерие с нов магазин в София, ж.к. Люлин 4! На 13-ти декември ще отворим вратите на новия ни обект на бул. „Панчо Владигеров“ 21. Елате при нас, пазарувайте с отстъпки до 50%, завъртете колелото на късмета и спечелете специални награди с брандовете: NIVEA, MEDIX, ALDO VANDINI, VELNEA и др.

# 1 330
  • Мнения: 2 404
И аз така с ментос изнервих се и направих регистрация на ММ и той спечели възглавничка

# 1 331
  • Мнения: X
Покрай сбърканите ваучери на JYSK те май забравиха да обявят кой печели награда от предварителното записване в календара им или аз не намирам информация?
ето ги печелившите
https://jysk.bg/obsluzhvane-na-klienti/pechelivshi
погледни най-горе

На 9-ти 3-ма Стоянови са спечелили. Това, ако не е е късмет Grinning
9.12.2018 - Станимира Стоянова; Кирил Марков; Татяна Стоянова; Ивелина Атанасова; Ивелина Стоянова;

А Веселка Ганчева и на 7-ми и на 8-ми.

# 1 332
  • Мнения: 988
Някои питаше за награтада от форумната игра на Dove men+ Care, снощи ги попитах какво става, казаха че е станало объкване в куриерската фирма и ще получим наградите си до края на седмицата.

# 1 333
  • Мнения: 478
И аз снощи със спирала от Дм. На приятелка заявих червило, но май съм объркала имената и съм оставила моите, а съм записала само е-мейл адреса и. Ядосах се, защото на нея най-вероятно няма да и го дадат, но дали на мен ще ми направят проблем... Имената ми ще са в два списъка, с два различни е-мейла, в два различни магазина. Сигурно изобщо няма и да ида...

# 1 334
  • Мнения: 230
Тези които са получили подарък от Нивеа, не трябваше ли да получим крем, а не душ гел?

Общи условия

Активация на акаунт